Dyskusja - zaczynamy ;)

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
call-police-calling.gif



Dzisiejsza niedziela na K55
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.105
Do takich cos chcieli wbic kose, ale zlozyli sie w jeden dzien od nas :D :D :D
Tacy mocni sa XD
My ogólnie to jesteśmy z łapanki ale się ogarnęliśmy :)

@100dni coś tam farmazonił pod nosem jakim jest prosem cytuje.

"Broniłem na 3ech zastach wbijając wam kliny jednocześnie grając w lola"

Próbując nas/mnie ośmieszyć, no po prostu takiego błazna to nigdy nie widziałem, ale przynajmniej jest z niego ubaw <lol>
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.734
My ogólnie to jesteśmy z łapanki ale się ogarnęliśmy :)

@100dni coś tam farmazonił pod nosem jakim jest prosem cytuje.

"Broniłem na 3ech zastach wbijając wam kliny jednocześnie grając w lola"

Próbując nas/mnie ośmieszyć, no po prostu takiego błazna to nigdy nie widziałem, ale przynajmniej jest z niego ubaw <lol>
udaj sie na jakies leczenie bo widze ze masz taki bol dupy ze juz po innych tematach zaczales latac i wypisywac o mnie xD
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.105
udaj sie na jakies leczenie bo widze ze masz taki bol dupy ze juz po innych tematach zaczales latac i wypisywac o mnie xD
Wkońcu dziecko wojny się odezwało
ja już coś tobie pisałem że masz zmienić płyte, ty ciągle coś o psychiatryku o leczeniu piszesz, naucz się jakiegoś tekstu z internetu czy coś i potem się odezwij.

No i jeszcze jedno.
Korzystaj z ortografii no chyba że podstawówki nie skończyłeś jeszcze.
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.734
Wkońcu dziecko wojny się odezwało
ja już coś tobie pisałem że masz zmienić płyte, ty ciągle coś o psychiatryku o leczeniu piszesz, naucz się jakiegoś tekstu z internetu czy coś i potem się odezwij.

No i jeszcze jedno.
Korzystaj z ortografii no chyba że podstawówki nie skończyłeś jeszcze.
a co ja niby zle napisalem ze mam korzystac z ortografii?
nie oznaczaj mnie patałachu to nie bede pisal ze jestes chory psychicznie
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.105
a co ja niby zle napisalem ze mam korzystac z ortografii?
nie oznaczaj mnie patałachu to nie bede pisal ze jestes chory psychicznie
No wcześniej ktoś mnie notorycznie oznaczał więc czemu ja nie mam tego robić?
Psycha sitting?
Jesteś największym ścierwem z wOJSEN
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.105
Daje tego mema bo takiego go sobie wyobrażam siedzącego przed komputerem.
Cwaniakując na forum, nie piszę że do wszystkich ale ciągle farmazonił, wywyższając się nad innymi w grze
Wybrał niewłaściwego w tamtym momencie i mam nadzieję że teraz będzie ukrywał się w kanale jak szczury na plemionach.

Już więcej o tobie nie wspomnę bo w sumie już więcej nie trzeba.

1000000424.jpg
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.392
My ogólnie to jesteśmy z łapanki ale się ogarnęliśmy :)

@100dni coś tam farmazonił pod nosem jakim jest prosem cytuje.

"Broniłem na 3ech zastach wbijając wam kliny jednocześnie grając w lola"

Próbując nas/mnie ośmieszyć, no po prostu takiego błazna to nigdy nie widziałem, ale przynajmniej jest z niego ubaw <lol>
Wbrew pozorom bronienie trzech kont jest do ogarnięcia pod trzema warunkami, pierwszy to że nie są to zbyt obszerne konta frontowe, drugi, że internet wyrabia i i trzeci, że jesteś bardzo dobrze zorganizowany i umiesz rzucać okiem na kilka rzeczy naraz.
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.105
Wbrew pozorom bronienie trzech kont jest do ogarnięcia pod trzema warunkami, pierwszy to że nie są to zbyt obszerne konta frontowe, drugi, że internet wyrabia i i trzeci, że jesteś bardzo dobrze zorganizowany i umiesz rzucać okiem na kilka rzeczy naraz.
A grając jednocześnie w lola?

Ogólnie mam dystans, mógł w sumie napisać to humorystycznie lecz nie w tym przypadku. Jego wcześniejsze prowokacje doprowadziły do takich incydentów.

Chciał tego to teraz ma.
Chcieli z nami wojny to z niej uciekli jak szczury.
Chcemy żeby dołączyli do nowej wojny wyzerując wszystko to oni wolą mieć wojny tylko z naszym członem przejściowym prościej mówiąc
"Z ogórkami którzy niedawno zaczynali gierke na tym świecie z mizernym położeniem i nabiciem sobie statystyk że są na plusie i siejąc dalej propagande"

I zaznaczam że nie piszę zażalenia czy coś po prostu ostrzegam przed innymi graczami którzy nie mają pojęcia o wojsen jakim są ścierniskiem.
 
Wynik reakcji
201
My ogólnie to jesteśmy z łapanki ale się ogarnęliśmy :)

@100dni coś tam farmazonił pod nosem jakim jest prosem cytuje.

"Broniłem na 3ech zastach wbijając wam kliny jednocześnie grając w lola"

Próbując nas/mnie ośmieszyć, no po prostu takiego błazna to nigdy nie widziałem, ale przynajmniej jest z niego ubaw <lol>


Co robił? Jak on jednego konta nie ogarnia na froncie...


1705906201434.png
 
Wynik reakcji
201
Weź ty wyjdz z tego forum, bo to chyba przez nie masz opinie najbardziej żałosnego frontowca EM.
Zbyt dużo czasu ci ono zajmuje, ale tak już jest gdy niektórzy mordą chcą zastąpić skilsy :)
 
Do góry