Dyskusja - zaczynamy ;)

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
Zacząć od tego, że grając w sojuszu od poczatku do końca serwera wyzywali mnie i mojego współzałożyciela, od tego, że próbowali wszczynać bunty i podbierać mi graczy, a innych wyzywali i podważali ich umiejętności na podstawie danych z IDZD, od tego, że jak próbowaliśmy razem z ICH założycielem ich zabezpieczyć przed kosą to wyklęli tylko mnie i mojego współzałożyciela ponownie, liżąc po jajkach przeciwnika, czy od tego, że finalnie wydymali moich graczy na blachach?

Edit: jak dobrze poszukam, to screeny też się znajdą
No to tak:
- wyzwiska
- próby wszczynania buntów (xD)
- próby podbierania graczy
- podważanie umiejętności graczy
- wydymanie kogoś na blachy (prosiłbym o nicki jeśli można :])

^Brzmi jak regularna praktyka większości graczy/plemion w tej gierce.

jak próbowaliśmy razem z ICH założycielem ich zabezpieczyć przed kosą to wyklęli tylko mnie i mojego współzałożyciela ponownie, liżąc po jajkach przeciwnika
Nie ma to zbyt wiele sensu.
Miałeś swojego współzałożyciela(?) i wspólnie, razem z założycielem jutra (we trzech) zabezpieczaliście jutro przed kosą, po czym Ty i Twój współzałożyciel(?) zostaliście wyklęci przez jutro (ponownie xD), po czym wspomniane jutro dogadało się z wrogiem.

Jakoś przebrnąłem.
Rzeczywiście wygląda to na kosę.
Mógłbyś przybliżyć o jakie plemiona chodziło?
No i w jakich okolicznościach posiadłeś własnego współwłaściciela do cholery.
 

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
Kosa w kosiarza to nie kosa podobno prawda @TypowyMirekHandlarz ???

Ochrona nie zeszła a tu wniebo i kodex jak Pinki i Mózg chcą atakować i zdobyć świat. I to przy niedzieli bezbożnicy xx
Tylko jednego kolegę wziąłeś do "lajkowania" postów?
No patrz, jeszcze ochrona nie zeszła a wypowiedzenie wojny podziałało na tą waszą łapankę, bo co chwila ktoś nowy prosi o zapke xd
Jednak Pinky i Mózg ( pomimo, że ja nie prowadzę plemienia łysa pało) obmyślili plan, który wystarczył na przestraszenie miernot bez walki

Aaaa i więcej tych plemion z obrzeży przekonaj to Ci się miejsce na rysowanie granic skończy
 
Do góry