Dyskusja - zaczynamy ;)

-Smutny*

Chłop
Wynik reakcji
14
Ja się zastanawiam dlaczego takie dyskusje nie są kasowane ? Tutaj powinny lecieć bany. Forum ogólne plemion to jakiś ściek. Gdzie tutaj merytoryczne dyskusje? Czy jednak wciąż za dużo wymagam ?

Ale skoro jest przyzwolenie na takie coś to widać poziom do jakiego ta gra sięga...
Gra nie ma nic do Fo.
Kojarzysz federacje "fame mma" dowiedz się na czym polega, jaki jest klimat, tutaj jest podobnie xd ;D
 
Wynik reakcji
350
Ja się zastanawiam dlaczego takie dyskusje nie są kasowane ? Tutaj powinny lecieć bany. Forum ogólne plemion to jakiś ściek. Gdzie tutaj merytoryczne dyskusje? Czy jednak wciąż za dużo wymagam ?

Ale skoro jest przyzwolenie na takie coś to widać poziom do jakiego ta gra sięga...
A Ty coś wniosłeś do dyskusji czy tak tylko ponarzekać przyszedłeś? Jak się nie podoba, to nie musisz wchodzić
 

bronkziu

Chłop
Wynik reakcji
16
Ja się zastanawiam dlaczego takie dyskusje nie są kasowane ? Tutaj powinny lecieć bany. Forum ogólne plemion to jakiś ściek. Gdzie tutaj merytoryczne dyskusje? Czy jednak wciąż za dużo wymagam ?

Ale skoro jest przyzwolenie na takie coś to widać poziom do jakiego ta gra sięga...

FO to nie kurwa kongres w Berlinie, a trashtalk to nieodłączna część internetu.
Jak nie masz psychy to wypierdalaj pokemony zbierać.
 
Do góry