Dyskusja - zaczynamy ;)

Wynik reakcji
2.388
Ja tam bym podjebal
Mnie by korciło przekopać xd

dorosły chlop splakał się do czyjejś dziewczyny ze jej chlopak go bije w grze przegladarkowej xD czy mozna byc bardziej żałosnym? Wy do tych VIPów to z jakimś orzeczeniem o niepełnosprawności przyjmujecie?
Mnie to ciekawi reakcja dziewczyny, bo ja to bym w takiej sytuacji chłopa śmiechem zabił że jest tak spocony xd
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
798
Co za dałn z tego radnego vIP xD jaką trzeba być amebą żeby coś takiego zrobić, poziom dna xD
Który to taki kurwa mądry?
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
284
Zwierzęciu z VIP - jesteś cwaniakiem i piszesz po rodzinie to bądź odważny i do nas się przedstaw;) tu już nie będziesz takim kozakiem ?
Chyba Ty.
ILE MAM KURWA RAZY MÓWIĆ ZE JA NIE GRAM W VIP.
JESTEM ZUPEŁNIE PO INNEJ STRONIE ŚWIATA.
Moim zdaniem dochodząc na grupę Messenger cóż trzeba się liczyć ze wszystkim nawet to że ktoś się odpalil tak jak mamy na przykładzie tego że ktoś pisał do czyjejś dziewczyny.
 

ZolaG

Chłop
Wynik reakcji
18
Chyba Ty.
ILE MAM KURWA RAZY MÓWIĆ ZE JA NIE GRAM W VIP.
JESTEM ZUPEŁNIE PO INNEJ STRONIE ŚWIATA.
Moim zdaniem dochodząc na grupę Messenger cóż trzeba się liczyć ze wszystkim nawet to że ktoś się odpalil tak jak mamy na przykładzie tego że ktoś pisał do czyjejś dziewczyny.
Co ty człowieku gadasz do mnie ? xd ty masz nick tylko zwierzaczek a on jest prawdziwym bydlakiem bez mózgu.
 
Wynik reakcji
68
Co ty człowieku gadasz do mnie ? xd ty masz nick tylko zwierzaczek a on jest prawdziwym bydlakiem bez mózgu.
Może tak zaczniesz się interesować tym czym powinieneś panie mądry xd
Nikt tego debila do tej grupy nie zaciągnął siłą.
A policja to co ma z tym zrobic? Powiedzieć temu kto napisał że nie mógł?
Weź Ty czasem pomysl co napiszesz a później pisz
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.976
Chyba Ty.
ILE MAM KURWA RAZY MÓWIĆ ZE JA NIE GRAM W VIP.
JESTEM ZUPEŁNIE PO INNEJ STRONIE ŚWIATA.
Moim zdaniem dochodząc na grupę Messenger cóż trzeba się liczyć ze wszystkim nawet to że ktoś się odpalil tak jak mamy na przykładzie tego że ktoś pisał do czyjejś dziewczyny.
Jako gracz VIP. powinieneś bardziej uważać na slowa
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
Witaj Szermet. Ktoś z starych graczy pyka jeszcze, po tylu latach klika? Widzę że Adeq jeszcze gra.

Ja od końca 2017 roku w praktyce miałem przerwę. Na plemionach dużo się pozmieniało.
Fajnie się gra gdy się nie dowodzi, nie ma się obowiązków w plemieniu i nie trzeba za nic odpowiadać.
Hejeczka snip0r Milo Cie tu zobaczyć.
Będziesz grał na s200, ,reaktywujesz HEG :)
 
Do góry