Dyskusja - zaczynamy ;)

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
Faktycznie lamusie, kiedy skończyłem grę na świecie i wioski byly bez opieki to pokazaliscie pełnię potencjalu xddd wczesniej trzymalem front poludniowy na 3 kontach w tym jednym zmiksowanym z wami na palace w odleglosci 35 min do godziny. Konto bylo zgruzowane a wielkie jutro nie potrafilo przejac wioski xd ale faktycznie, po tym jak zakonczylem gre, przyznam że musiałem uznać wasza wyższość. Śmieszny czlowieczku uwazaj z kim tanczysz, twoje ścieki z jutra sa poganiane gdzie sie nie pojawia :)
Ty to mogłeś trzymać czarodzieja co najwyżej za różdżkę.
Pajacu my tam wyspe mieliśmy której nawet zjechać nie potrafiliście xdd
Zwykły pet jesteś nie frontowief
 

wniebo

uczeń Jurka
Wynik reakcji
236
No Twoje wiadomości z dziś tumanie, siejesz ferment tak jak tymi statami z dziś Wariatow na SGMT Przyslaniasz swój wpierdol na - 300 wiosek . żenada
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
-3000 wiosek , żenada , finalnie to Walizę spakujecie i tak to się skończy, nie obrażaj mnie , oczekuje trochę szacunku Wniebo , bo gdyby mnie ten Pies na schodach nie wyprzedził to byłbym Twoim ojcem

A i jeszcze jedno wniebo , kup sobie lepiej czapkę z rozporkiem , bo masz Ch*ja w głowie.

Klasa "dyplomaty", który "gra w plemiona tylko żeby się dobrze bawić" :)
 

Vaco1994

Chłop
Wynik reakcji
24
Bawię się Świetnie , ale już Was zostawię , udam się do baru , wypije ze znajomymi Wasze Zdrowie.
Czekam na obiecaną grupową od Maczetki.
Miłego Wieczoru .

Polska Dzisiaj Gurom!
 
Do góry