Dyskusja wokół turnieju na najlepszego gracza, wodza oraz plemię roku

  • Rozpoczynający wątek Aqriel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tutaj można dyskutować oraz zadawać pytania w związku z turniejem.

Dorzucam link do strony z opisem turnieju: [thread=82423]82423[/thread]. (Lukasz032)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser140323

Guest
Możemy poznac chociaż jakiś zarys jak to ma wygladac, poniewaz predkosc wiele zmienia.
 

DeletedUser

Guest
ile ten swiat ma trwać?

Tyle ile trwają zazwyczaj speciale czyli około 3 miesiące z miesięczną dokładnością, ale jeszcze do końca nic nie jest ustalone. Tak samo jest jeśli chodzi o pozostałe parametry. Jeszcze nic nie jest ustalone, ale można się spodziewać, że za bardzo nie będzie odbiegało od tego co mogliście zobaczyć na poprzednich specialach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Możemy poznac chociaż jakiś zarys jak to ma wygladac, poniewaz predkosc wiele zmienia.

Na dzień dzisiejszy oczekujemy na propozycje parametrów świata rozgrywki. Póki co, schemat konfiguracji mamy, ale czekamy na Wasze, drodzy uczestnicy, propozycje. Każda sensowna propozycja będzie rozważona.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Jeżeli miałbym się zgłosić to musiałbym wiedzieć kiedy i ile będzie trwał. :)

Pozdrawiam
Czyste Szaleństwo vel Czysty
 

LukaszUE

Łucznik
Wynik reakcji
282
Pytanie do organizatorów.
Jeśli przedstawię 20- osobowy skład, w którym będą sami członkowie spełniający kryteria to czy pozwolicie nam stworzyć jedno plemię ???
 

DeletedUser20468

Guest
Ja zapytam...odnośnie tabeli kar, jak i jakim prawem będziecie oceniać to, że ktoś nie przejął wioski za free? wioski za free zawsze ludzie przejmowali i nawet takie sposoby będą w stanie ominąć więc od początku śmierdzi tu oszustwem... nie tyle co graczy a raczej osoby która może ingerować w raporty i od razu powiedzieć, że ten wioskę przejął zbyt podejrzanie (czemu? bo go nie lubię)
Jak dla mnie nie wydaje mi się to fair. Jeśli chce się taki konkurs organizować to kto będzie zarządzającym tym projektem, nie chodzi mi tutaj o nazwę kurier plemion ale o nazwę gracza, bo to jest akurat kluczowe...graczy z kuriera a raczej osoby z kuriera które prowadzą ten projekt to od razu mogę powiedzieć, że taki gracz może przychylniej spojrzeć na gracza A, a zaś o graczu B może powiedzieć, przejął wioskę tą i tamtą za free... a prawda taka nie była.
Oczywiście odpowiedź będzie zaprzeczającego, ze taka sytuacja będzie miała miejsce, ale nie będę się wdawał dłuższą dyskusję na ten temat bo, co osoba to inny pogląd na SYTUACJĘ ,a są ważniejsze sprawy odnośnie. :).


I ostatnie pytanie(pyania) co jeżeli niby tych superprohiperplemionowiczów pokona jakaś mała nieznana ekipa ? biorąc za zasadę ducha gry fair wypada im wypłacić te pkt premium tak ?
pomimo faktu takiego, że będą grali na wioskach za free o których nie będą mieli pojęcia inni, będą walczyli przeciwko tej super czwórce plemion i również pomimo tego, że będą mieli 100graczy w plemieniu ?
Zasady nie są jasne co do graczy z poza tej czwórki(plemion).
Dziękuję za odpowiedzi
:)

shaq...właśnie napisałem, że myślę o zagraniu i powalczeniu przeciwko tym pro :) a nie żeby ktoś decydował i ustalał skład. xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pytanie do organizatorów.
Jeśli przedstawię 20- osobowy skład, w którym będą sami członkowie spełniający kryteria to czy pozwolicie nam stworzyć jedno plemię ???

Jeśli nie napłyną zgłoszenia, które będą pochodziły od graczy mających za sobą większe sukcesy to jest prawdopodobne jednakże mogę się pokusić o małą roszadę. W końcu najlepsi umieją się dostosować do każdej sytuacji, nie mylę się? :). Ogólnie uważam, że poziom gry powinien być bardzo wysoki i bardzo trudny wnioskując z kilkunastu zgłoszeń, które w ciągu kilku godzin już dostałem. No ale to zaliczam jako atrakcję dla bardzo wielu graczy znudzonych słabym poziomem gry :).
 

DeletedUser

Guest
siem zgłosiłem ;p
ciekawe czy się dostanę hehhe :)

czy wystarczy 15 miejsce na s26 ;p
 

DeletedUser15728

Guest
Zakopany przeciez niema co sie pytac tyle kazdy regulamin ma dziur ze szkoda rozmowy. Po kilku tyg i tak to sie nie sprawdzi. Ludzie moga sie roznie dogadywac wiesz co mam na mysli.

Wiec niema co .Bedzie sie gralo pewnie tak jak zawsze i najwazniesze aby tylko ludzie nie tworzyli róznych nickow i aby była blokada na zastepstwa.oraz max np.1-6 bonus a najlepiej 2-6 bo bez sens jest jak ustawi sie 1-8.Wioski rozwijaj sie max do 1000pkt . I najwazniejsze brak morale.

Lepiej pogadajmy o ustawieniach. BO zasady same sie spalą/

Wygrywa plemie TOP1 ogólne i TOP-1 Agro .to samo gracze.
TU nagrody

Plemie max 20 osób i niema mozliwosci wogóle zmiany plemienia jak gdzies juz sie wejdzie .

pozdrawiam i dobranoc.

ps. pewnie cos i tak mi sie jutro przypomni o ustawieniach ale jakis szkic trzeba by robic aby czasem niebyło max niewypału
 

DeletedUser

Guest
Ja zapytam...odnośnie tabeli kar, jak i jakim prawem będziecie oceniać to, że ktoś nie przejął wioski za free? wioski za free zawsze ludzie przejmowali i nawet takie sposoby będą w stanie ominąć więc od początku śmierdzi tu oszustwem... nie tyle co graczy a raczej osoby która może ingerować w raporty i od razu powiedzieć, że ten wioskę przejął zbyt podejrzanie (czemu? bo go nie lubię)
Jak dla mnie nie wydaje mi się to fair. Jeśli chce się taki konkurs organizować to kto będzie zarządzającym tym projektem, nie chodzi mi tutaj o nazwę kurier plemion ale o nazwę gracza, bo to jest akurat kluczowe...graczy z kuriera a raczej osoby z kuriera które prowadzą ten projekt to od razu mogę powiedzieć, że taki gracz może przychylniej spojrzeć na gracza A, a zaś o graczu B może powiedzieć, przejął wioskę tą i tamtą za free... a prawda taka nie była.
Oczywiście odpowiedź będzie zaprzeczającego, ze taka sytuacja będzie miała miejsce, ale nie będę się wdawał dłuższą dyskusję na ten temat bo, co osoba to inny pogląd na osoby tutaj pewne a są ważniejsze sprawy odnośnie. :).

A gdzie jest napisane, że nie można przejmować wiosek za "free"? Jedynie nie można własnego plemienia przejmować oraz sojusznika. Jak ktoś konczy grę i chcecie go rozebrać sprawa jest jasna - wyrzucić go z plemienia. Po za tym rozumiem jak ktoś przejmie komuś wioski nie chcący ponieważ zsynchronizowali ataki by pokonać przyjaciela (a poparcie spada losowo), ale nie może być mowy, że ktoś sobie wyśle po kilku godzinach od akcji szlachcica. Co do komisarzy będzie czterech. Dwóch adminów gry i dwóch redaktorów Kuriera w tym ja. Co do niesprawiedliwości zawsze będą takie zarzuty bezwzględu kto by pilnował turnieju. Apelacje złożyć zawsze będzie można do mej osoby.

I ostatnie pytanie(pyania) co jeżeli niby tych superprohiperplemionowiczów pokona jakaś mała nieznana ekipa ? biorąc za zasadę ducha gry fair wypada im wypłacić te pkt premium tak ?
pomimo faktu takiego, że będą grali na wioskach za free, że będą walczyli przeciwko tej super czwórce plemion i pomimo tego, że będą mieli 100graczy w plemieniu ?
Zasady nie są jasne co do graczy z poza tej czwórki(plemion).
Dziękuję za odpowiedzi
:)

Są jasne. Jeśli pokona może mieć satysfakcję (jeśli rzeczywiście się tak stanie w co trochę, bez urazy oczywiście, powątpiewam pomyslimy może nad jaką nagrodą) i tyle. Zwycięscy będą wyłonieni tylko z grona uczestników turnieju i do rekrutowanych osób do plemion biorących w nim udział zgodnie z regulaminem.

P.S. Będzie ograniczenie co do ilości osób w plemieniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20468

Guest
chodzi mi tutaj raczej o plemię które nie zgłosi się do tego konkursu...a biorąc pod uwagę punkt
5. Zabronione są działania niezgodne z duchem fair-play.
to chyba pasuje brnąć w tą zasadę i takiemu plemieniu wypłacić nagrodę ;)

ja tez się biorę spać...bo szkoda czasu a i tak wiadomo, że ktoś jeszcze będzie mądry jak ja i pomyśli o tym aby wystartować na tym świecie bez łaski kuriera i pokona resztę. :)
 

LukaszUE

Łucznik
Wynik reakcji
282
W związku z odpowiedzią to postaram się przesłać wam zgłoszenie zbiorcze całego składu. Jeśli będziecie uważać, że ktoś się nie nadaje to ewentualnie nie zakwalifikujecie. Po stwierdzeniu ilu graczy zostanie zakwalifikowanych my stwierdzimy czy zagramy :) Bo chyba sama kwalifkacja nie zobowiązuje do gry :)

Czy tak może się to dobyć?
 

DeletedUser

Guest
ja tez się biorę spać...bo szkoda czasu a i tak wiadomo, że ktoś jeszcze będzie mądry jak ja i pomyśli o tym aby wystartować na tym świecie bez łaski kuriera i pokona resztę. :)

Nie rozumiem do końca. O jaką łaskę chodzi? Chyba dobrze, że coś powstało, jakieś urozmaicenie gry. Po za tym będzie możliwość poznania nowych osób i zagrania z innymi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry