Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

piotrekk27

Miecznik
Wynik reakcji
60
czy to 1 kwietnia? po co ta mapa została zmieniona? zupełnie nie rozumiem i zgadzam się z poprzednikami, że teraz mapa jest nieczytelna
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
@kmic
Przy okazji tej zmiany usunęliśmy z ustawień opcję "Klasyczna grafika mapy", ponieważ obecnie utrzymywanie tego parametru, mijałoby się z sensem.
Cieszymy się, że nareszcie mapa będzie wyglądała tak jak sobie wymarzyliśmy i jesteśmy przekonani, że Wam również się ona spodoba: zarówno gdy jesteście nowymi graczami (bo jest po prostu ładniejsza) jak i starymi wyjadaczami (bo przypomni Wam czasy Waszych początków w grze).
z sensem to mija się odklejony od rzeczywistości support który nawet nie gra w Plemiona, ale wie najlepiej co podoba się graczom użytkownikom i co ma sens a co nie.

pierwsze co zrobiłem po ujrzeniu tego ucieleśnienia waszych marzeń, to wszedłem w opcje aby to odkręcić, ale... po co komu możliwość wyboru w obliczu takiego cudu? w końcu wy jesteście przekonani że wszystkim się spodoba, a skoro tak jest, to musi być prawda.

gra od lat broni się tym, że daje dość szeroki wachlarz możliwości i wyborów. z jednej strony wynika to z jej natury i specyfiki, z drugiej jest to wasza zasługa. zazwyczaj udawało się znaleźć rozsądny balans pomiędzy tym co nazywacie rozwojem gry, a uszczęśliwianiem graczy na siłę.

jaką logiką kierowaliście się sądząc, że ktokolwiek ucieszy się z braku możliwości wyboru?

czy pozostawienie opcji klasycznej grafiki mapy było aż tak problematyczne, że musieliście to usunąć? kiedyś można było ustawiać w opcjach własne pakiety graficzne, dzisiaj nie można używać nawet tego, co działało bez problemu od lat, bo ktoś arbitralnie sobie uznał, że to bez sensu.
dlaczego uwsteczniacie grę?

nie oszukujmy się - Plemiona są jak taki stary Mercedes. co prawda lata świetności bezpowrotnie minęły, już dawno pojawiły się nowsze generacje. a jednak, wciąż może jeździć - ba - może doskonale i bezawaryjnie jeździć jeszcze długie lata, wciąż może cieszyć oko czy nawet wzbudzać podziw, wciąż może przyciągać uwagę.
tyle że o takie auto nie dba się naklejając naklejkę, dokładając żółte fluo felgi i wieśniacki spoiler z tyłu, na końcu oznajmiając, że na pewno wszystkim się spodoba, bo nam się podoba.

nigdy nie odbierajcie ludziom wyboru, jeśli nie jest to podyktowane wyższą koniecznością. taki apel od użytkownika

przywróćcie tą opcję, to się przekonacie czy ma sens czy nie.
 

Alo.Alo

Pikinier
Wynik reakcji
22
@kmic

z sensem to mija się odklejony od rzeczywistości support który nawet nie gra w Plemiona, ale wie najlepiej co podoba się graczom użytkownikom i co ma sens a co nie.

pierwsze co zrobiłem po ujrzeniu tego ucieleśnienia waszych marzeń, to wszedłem w opcje aby to odkręcić, ale... po co komu możliwość wyboru w obliczu takiego cudu? w końcu wy jesteście przekonani że wszystkim się spodoba, a skoro tak jest, to musi być prawda.

gra od lat broni się tym, że daje dość szeroki wachlarz możliwości i wyborów. z jednej strony wynika to z jej natury i specyfiki, z drugiej jest to wasza zasługa. zazwyczaj udawało się znaleźć rozsądny balans pomiędzy tym co nazywacie rozwojem gry, a uszczęśliwianiem graczy na siłę.

jaką logiką kierowaliście się sądząc, że ktokolwiek ucieszy się z braku możliwości wyboru?

czy pozostawienie opcji klasycznej grafiki mapy było aż tak problematyczne, że musieliście to usunąć? kiedyś można było ustawiać w opcjach własne pakiety graficzne, dzisiaj nie można używać nawet tego, co działało bez problemu od lat, bo ktoś arbitralnie sobie uznał, że to bez sensu.
dlaczego uwsteczniacie grę?

nie oszukujmy się - Plemiona są jak taki stary Mercedes. co prawda lata świetności bezpowrotnie minęły, już dawno pojawiły się nowsze generacje. a jednak, wciąż może jeździć - ba - może doskonale i bezawaryjnie jeździć jeszcze długie lata, wciąż może cieszyć oko czy nawet wzbudzać podziw, wciąż może przyciągać uwagę.
tyle że o takie auto nie dba się naklejając naklejkę, dokładając żółte fluo felgi i wieśniacki spoiler z tyłu, na końcu oznajmiając, że na pewno wszystkim się spodoba, bo nam się podoba.

nigdy nie odbierajcie ludziom wyboru, jeśli nie jest to podyktowane wyższą koniecznością. taki apel od użytkownika

przywróćcie tą opcję, to się przekonacie czy ma sens czy nie.

polać:)
 

Deleted User - 1489098

Guest
Nowa mapa jest tragiczna. Przywróćcie opcje klasycznej mapy.
 

Bodzio2222

Pikinier
Wynik reakcji
25
Stary wygląd mapy za pkt premium. Support będzie mieć $$$ a gracze będą zadowoleni jeśli już nie chcecie za free przywrócić.
 
Wynik reakcji
10
Oddajcie mi poprzednią grafikę mapy! Powinien być wybór pomiędzy poprzednią a nową, gwarantuje że znaczna większość wybrała by poprzednią grafikę. Nowa to jakiś nieśmieszny żart
 

Azucar

Chłop
Wynik reakcji
20
414i3w.jpg
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
na trzeźwo mnie głowa rozbolała, zastanawiam się co by było gdybym po pijaku wszedł na plemiona i zarzygał klawę
dostałbym chociaż jakieś pp w ramach rekompensaty za szkody?
 

mawix200

Miecznik
Wynik reakcji
145
Ma ktoś poradnik jak rozróżniać wioski, a nie za każdym razem klikać na wioskę ?

Mam dla Ciebie idealny poradnik:
1. Otwierasz plemiona,
2. Logujesz się na świat,
3. Wchodzisz w mapę,
4. Zamykasz plemiona
5. Idziesz do najbliższego sklepu,
6. Kupujesz 2x 0.5l alkoholu, najlepiej spirytus
7. Pierwsze 0.5 obalasz w drodze do domu,
8. Gdy wróciłeś do domu ponów punkty 1-3,
9. Obalasz drugie 0.5l
10. Widzisz mapę idealnie!
Myślę, że pomogłem. Zostaw lajka, suba i dzwoneczek aby być na bieżąco. Strzała!
 
Do góry