Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

Psytul

Chłop
Wynik reakcji
29
A mi się ta mapa podoba i nie wiem o. co to całe halo pozatym to gra osadzona w średniowieczu i, a wtedy nie było takich pięknych wiosek jak na tej mapie która chcecie przywrócić. Nikt się nie czepiał wcześniej. Dostosujecie się predzej czy później także koniec tematu i idzcie planowac akcje już..
 

RozmiToMarkaNarka

Pan Witacz
Wynik reakcji
5.952
A mi się ta mapa podoba i nie wiem o. co to całe halo pozatym to gra osadzona w średniowieczu i, a wtedy nie było takich pięknych wiosek jak na tej mapie która chcecie przywrócić. Nikt się nie czepiał wcześniej. Dostosujecie się predzej czy później także koniec tematu i idzcie planowac akcje już..
Nie masz racji ziomuś. Wydaje mi się, że większa część osób tutaj, chce mieć możliwość wybrania klasycznej mapki, która nie jest w żaden sposób nowoczesna i po prostu dla wielu z nas nostalgiczna. Obecnie nie wiem co się dzieje na mapie, nie mogę nic znaleźć i od dłuższego wpatrywania w nią oczy zaczynają boleć:/ Tak więc planowanie akcji, a bardziej wybieranie jej celi w tym momencie jest dużo trudniejsze i wręcz niewygodne.

Nie będzie lepszego wyjścia z tej sytuacji niż zostawienie wszystkich 3 i danie opcji wyboru jednej z nich:D Bo po co uprzykrzać nam rozgrywkę?
/R
 

cezar2142

Chłop
Wynik reakcji
2
Dlaczego zablokowaliście możliwość zmiany wyglądu mapy ? Mapa wygląda jak by plemiona cofnęły się o 10 lat do tyłu, tragicznie to wygląda, ciężko się połapać co jest co na mapie, aż nie chce się na nią patrzeć.Dajcie możliwość wyboru przynajmniej a nie na siłę coś narzucacie ...
 

Morbis

Miecznik
Wynik reakcji
44
Ile można czekać aż się zreflektujecie ? Jest ktoś tam u góry kto minimalnie poczuwa się do tego co serwujecie tysiącom graczy na całym świecie ? Uprzątnijcie ten syf jaki nam zgotowaliście.
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.884
97009237_3189557914422014_2960983220167901184_n.gif

DDDDDDDDDDDDDDD.PNG

HAHA, A CO TO? ;D;D;D;D;
 

Markus2008

Chłop
Wynik reakcji
0
Nowa grafika wcale nie oznacza lepszą wg mnie i kilkoro moich znajomych porażka - obraz zrobił się rozmyty. A aktualizacja na urządzenia mobilne to już dramat. Nie wiem czy to teraz taka moda robić coś bez konsultacji społecznych.
 

SweetKimo

Miecznik
Wynik reakcji
126
Przestańcie ingerować w coś co było dobre!
Proszę o przywrócenie opcji wyboru klasycznej mapy.
Obleśna jest nowa...
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
W kolejnej aktualizacji, by był jakikolwiek ruch na serwerze, do gry zostaną dopuszczone fikcyjne konta sterowane przez komputery inno
 
Do góry