Dyskusja o sytuacji na świecie Special

Wynik reakcji
6
Maxen bez darm miał top1 długo, dopiero na mulciakach go Bastian3 wyprzedził, więc to nie do końca prawda.
Aż musiałem konto założyć, wpadłem poczytać czy coś się dzieje a tu jakieś fałszywe oskarżenia w moją stronę...
Żadnych mulciaków nie miałem i nie mam, zacząłem kilka godzin po starcie świata for fun, na kazdej wiosce rozwalilem troche offa, zadna nie byla za darmo. Nie moja wina że na obrzeżach są hmmm...gracze mało ogarnieci którzy robią eko do 27,28 a nic woja nie mają xD

A tak wogóle to cześć wszystkim, ogólnie ciekawy świat, bardzo mi podpasowała specyfikacja :D I lepiej o takich kwestiach podyskutujamy, a nie że ktoś gdzieś komuś kiedyś kose zrobił na innym świecie xD
 

krokusyn

Chłop
Wynik reakcji
7
Aż musiałem konto założyć, wpadłem poczytać czy coś się dzieje a tu jakieś fałszywe oskarżenia w moją stronę...
Żadnych mulciaków nie miałem i nie mam, zacząłem kilka godzin po starcie świata for fun, na kazdej wiosce rozwalilem troche offa, zadna nie byla za darmo. Nie moja wina że na obrzeżach są hmmm...gracze mało ogarnieci którzy robią eko do 27,28 a nic woja nie mają xD

A tak wogóle to cześć wszystkim, ogólnie ciekawy świat, bardzo mi podpasowała specyfikacja :D I lepiej o takich kwestiach podyskutujamy, a nie że ktoś gdzieś komuś kiedyś kose zrobił na innym świecie xD

Przecież 5 Twoich pierwszych przejęć ma
1.3k RO łącznie, z czego jedno konto ma tylko RA, bo Ci czyściło wioskę. Kogo Ty chcesz oszukać? Na początku sam w siebie wleciałeś ofem, na pierwsze 20k pokonanych 18k to było nabite na samym sobie...To, że kmic i Lateralis to osoby o zaniżonym poziomie intelektualnym, nie znaczy, że każdy taki jest, więc idź wciskać bajeczki im.

@kmic @Lateralis moja ulubiona parko w Plemionach... Dobre pytanie: jak już Torax wyszarzeje po banie za te wszystkie darmy, to będziemy mieli miejsce w plemieniu na przyjęcie kogoś nowego?

Tak, oni się nie znają na IT, ale wystarczyłby ktoś kto zna podstawy HTML'a i css'a i by wyłapał, że konto normalnie zniknie z serwera.
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.664
@kmic

Ja mam dwa pytania/spostrzeżenia do suportu:

Jak mamy zrobić akcje plemienna na typa skoro lecimy offami na niego np 2h a on jak zobaczy krzyże na liczniku to włącza tryb senny i Nara. Ten tryb powinno się włączać minimum 5h wcześniej a nie 45min lol



Druga sprawa: czemu nie zrobiliście czegoś takiego że wyjść z plemienia nie można np po tygodniu? Trochę bez sensu że jak na początku dołączysz to już zostajesz na amen. Lol2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mawix200

Miecznik
Wynik reakcji
145
Zjebane są te ustawienia świata xD
Zero konkretnego info o ustawieniach świata, coraz częściej odkrywamy sami coś nowego o czym nie wie nawet support.
Moja rada na przyszłość - nie wypuszczajcie świata o którym sami nie macie pojęcia, albo przynajmniej sprawdźcie go wcześniej.
Bo już trochę rzeczy odkryliśmy, które w ogóle nie pasują do rzekomych ustawień świata. Ha tfu

Beta testy nadal trwają xD
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
@kmic

Ja mam dwa pytania/spostrzeżenia do suportu:

Jak mamy zrobić akcje plemienna na typa skoro lecimy offami na niego np 2h a on jak zobaczy krzyże na liczniku to włącza tryb senny i Nara. Wtf? Ten tryb powinno się włączać minimum 5h wcześniej a nie 45min lol

Może się tak zdarzyć. Przypominam jednak, że tryb śpiący można włączyć nie szybciej niż 12 godzin po zakończeniu poprzedniego. Więc wystarczy obserwować, że graczowi skończył się np. koło 8 rano i już ma się pewność, że atakom dochodzącym do godziny 20 nie grozi odbicie się z tego powodu.


Druga sprawa: czemu nie zrobiliście czegoś takiego że wyjść z plemienia nie można np po tygodniu? Trochę bez sensu że jak na początku dołączysz to już zostajesz na amen.

Skoro po tygodniu to czemu nie po dwóch tygodniach? Albo po miesiącu?
Zasady ustalone zostały takie a nie inne, podano je do wiadomości parę tygodni przed startem świata. Wystarczyło więc z rozwagą wybierać plemię, bez pośpiechu.
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.664
Zakończenie świata tez bez sensu. Dlaczego?

Przyklad: Gosc jest top1 i cyk dzień przed końcem świata dostaje 100 offow I 10k katasow na wioski i spada na top5 xDD


#robciescrenytakbedzie
 

Offens x Emi

Miecznik
Wynik reakcji
116
Nie no, ale serio można by zmienić z 45 minut chociaż na 2h..
Skoro grubas może lecieć max. 2:11 to taki czas powinien być minimum jeśli ktoś chce szybciej wlaczyc tryb śpiący.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Przypominam, że każdy punkt zasad działa w dwie strony. Jeśli utrudnia życie mi, to w jednakowym stopniu utrudnia też wszystkim innym (czyli jednocześnie ułatwia życie mi).
 
Wynik reakcji
5
@Przypadkowyy Gracz
Większego wysrywu niż od Ciebie w stronę moja elementów z mojego życia, pasji czy innych nie widziałem nawet od plemion z którymi się biłem na paru światach :D.
Zluzuj nieco, bo to niezdrowe tak się spinać.

Niech wygra lepszy - idźmy ta drogą :).
W którym momencie ja się tutaj spiąłem? Bekę mam z ciebie i z tego co odjebałeś, bo tylko skończony błazen się tak zachowuje. No a jako zwolennik konfy czuję trochę odrazę, bo nie po to na nich głosuje żeby takie chwasty jak ty psuły im wizerunek :)
 
Do góry