Dyskusja o sytuacji na świecie Special

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
679
Zdążyliśmy rozbić GEN w podstawowym terminie i nawet nie specjalnie widać Nasza dominację, do marca może ciut za długo ale luty byłby adekwatny moim zdaniem, zwlaszcza biorąc pod uwagę przerwę świąteczną bo na specialu chyba też będzie.
 

ZabojcaaChomikow

Łucznik
Wynik reakcji
211
Noo co prawda to prawda torax wam świat przegrał :) chociaż na sam koniec trochę nam namieszał bo chyba w każdej wiosce kuźnię zburzył o 5 poziomów zanim się skasował ;D ;D ;D ;D ;D
 

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
679
Rozbić GEN? My się sami rozbiliśmy przez kłótnie i błędy w zarządzaniu, kiedy wy zaczęliście atakować tak na serio aktywnych było 3-4 graczy


Myślę, że tak, ponieważ z Diakonem i Squbanym kilka dni wymienialiśmy się burzakami nim pchnęliśmy wgl front do przodu, gdy Oni padli, Gen posypało się całkowicie, sam Torax też odpuściłdzień bądź dwa później, mimo obietnic zgruzowania mnie :/
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
Tzn. nie chce umniejszać waszych umiejętności, czy nie twierdzę, że gdybyśmy grali w 15, to nie bylibyście problemem, bo znam większość waszych nicków z innych światów, ale... grając np. w TRD jako szary gracz nie widziałem kłótni w radzie, tylko widziałem bardzo dobre zarządzanie. Wszystko chodziło jak w zegarku. Tu... nie umniejszając nic Pacikowi, czy Toraxowi, to zabrało... czasu, chęci, może umiejętności dyplomatycznych, a może zbyt duże różnice charakterów.
 

Offens x Emi

Miecznik
Wynik reakcji
116
Jurek jesteście sobie sami winni z kim wystartowaliście.
Druga sprawa my liczyliśmy na dłuższą bitke, dlatego ja też osobiście namawiałem kilku graczy od was aby się nie kasowali, a nawet, że damy chwile oddechu aby troszke sie odbudowali :)
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
A to tak. Ja bym się trochę pobawił jeszcze, ale jak mi się nagle oprócz waszych krzyży pojawiło kilkadziesiąt na zaplecze od drugiego członu, który nas skosował, to już nie miało sensu.
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
A ja głupi 100% wiosek podbijałem zamiast zjadać darmy z drugiego człony. I jak mi się odwdzięczyły te darmy? :p
 

DeletedUser207215

Guest
GEN przegrało tak wcześnie, bo zabrakowalo dodatkowych 8 członów do gry na serwerze - proste.
 
Do góry