Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.918
Speed jezeli nie przeskoczy na poludnie, a mysle ze przeskoczy.
To pozostaje jeszcze kwestia ogromnej ilosci wolnego deffa, zwlaszcza ze Speed od poczatku gry tak naprawde nikt powaznie nie naruszyl offensywnie.
Smialo mozna zabetonowac taki klasyk albo love, bo NSy sobie mysle ze sobie poradza.

Szybko skaczcie. Wyślijcie wszystkie offy i pora kończyć te parodie bo już patrzeć nie mogę na to co tu się odpierdziela xd
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.860
No widzisz kanar. Można dojść do konsensusu. Każdy wie że poleci się po łatwiejszym terenie, a witam wygląda obecnie dość stabilnie. Może już nie są niepodlegli ale o wioski dbają. Dość typowa polska mentalność :D
Mi nie chodzilo stricte o Ciebie w tamtym poprzednim poscie, tylko o tych znawcow taktyki z poludnia.
Ktorzy snuja tutaj jakies smieszne swoje teorie na ten temat.

Gralem z Witamami na 186, wszedlem im pomoc na coopa jak grali przeciwko przewadze, jakosciowo maja dobrych graczy, pod wzgledem aktywnosci rowniez.
Tego akurat nie mozna im odmowic, teraz dostali kroplowke od Ti wiec moga smialo grac dalej.
Pomimo tego, ze w poczatkowym etapie poczuli sie zbyt pewnie idac na wojne z Apk.
Moim skromnym zdaniem w ich sytuacji, bedac bez obrzezy i obserwujac to co dzieje sie na mapie na poszczegolnych cwiartkach ja bym bil Aresy i dobijal jak najszybciej do obrzezy.



Mysle, ze Apk wie co ma robic i wiedza rowniez, ze obecnie najwiekszym problemem jest pokretowane Ares.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.918
co tam się wydarzyło że tak dramatyzujesz? Jeszcze 3-4 dni temu tak bardzo klepaliście "cieniasów" z lohns i klasyka? :)
Nadal klepiemy ale jak widzę takich ludzi jak @Tabula x ToccoL co konto w kasację wrzuca bo go cyaaa cisnie to krew mnie zalewa xd

Jeszcze wczoraj kose dostaliśmy od 7 osób bo się spłakali ze znajomy rozbiórkę dostał za warzywienie xd
 

Trener Paweł

Miecznik
Wynik reakcji
183
I kto tu mąci i straszy próbująć przekonać wroga żeby zmienił stronę bo u siebie nic nie ugra? xD
Powtórzę, nam nie zależy na skłóceniu wITAM i TI, nawet lepiej dla APK bo jakby wITAM przeszło na naszą stronę to TI pada na długo przed zamknięciem składu i faktycznie trzeba będzie ze SPEED iść na wojnę albo kombinować z blaszkami, a tak jak wojna potrwa dłużej, ludzie z nudów grę pokończą i się zmieścimy.

O rozdawanie blaszek się nie martw w imieniu love/ns/klasyka/apk/ares, coś wymyślimy.
Czy serio myślę że ARESy utrzymaja front - nie, myślę że będą tracić, tylko tak jak w przypadku wojny APK/ARES - wITAM, teraz też pozostaje kwestia obrzeży. Na świecie zostało 11k szaraków i trochę niezrzeszonych graczy w bezimiennych plemionach na obrzeżach - 70% tych wiosek jest po stronie ARES/APK/SPEED/LOHNS. TI/N została ćwiartka obrzeży, dlatego mówię że jedyną nadzieją południa jest BARDZO szybka wygrana z ARES ORAZ LOHNS, ubicie tylko jednego z tych plemion nawet gdyby było tak szybkie jak upadek WYG nie zasypie różnicy potencjałów.
NO O ROZDAWANIE BLASZEK SIE MARTWIĆ NIE MUSIMY 10 RÓZNYCH PLEMION AKURAT PO 10 RADNYCH Z KAZDEGO I MACIE SKŁAD DO BLACHY
 
Wynik reakcji
380
co Ty mowisz xDDD

Witam mialo slaba sytuacje wiec sie podpisalo z kim sie podpisalo. gdybysmy mieli obrzeza to by was dawno nie bylo z tym apk
APK ma coś czego nie ma w innych plemionach. Determinację ludzi. I nikt im w tym nie dorówna. Dostają na dziurę ale potrafią się podnieść. Snuffi to dla mnie wzór lidera i o ile nigdy już nie zagram z Briką <178 dramat> to za Snuffim do piekła <170 best>

#AVE APK
 

Trener Paweł

Miecznik
Wynik reakcji
183
no i widzisz nawet nie wiesz po ilu radnych mają plemiona xD
TAK SAMO JAK DR NIE WIE NA JAKIEJ ZASADZIE POŁĄCZYŁO SIE WITAM TI A GADA BO TO WSZYSTKO CO SIE TU DZIEJE TO PROPAGANDA
CHCIAŁEM WAM POKAZAĆ JAK PIERDOLICIE FARMAZONY WYMYŚLAJĄC CHUJ WIE CO WYSTRACZY OBRAĆ TO W SŁOWA A JAKIS PELIKAN ŁYKNIE CHOCIAŻBY DOSTAŁEM 3 PW CZY NAPRAWDE TYLKO RADNI Z WASZEJ KOALICJI DOSTANĄ BLACHY XDDDDD

GADACIE TU JAKIES DURNOTY , MOZNA TU WSZYSTKO NAPISAĆ TAK JAK WY TO ROBICIE OD POCZATKU SWIATA SZUKAJAĆ SWOJEJ NARRACJI A AKURAT KTOS JA ŁYKNIE SMIESZNI JESTESCIE ALE FAJNIE ZE POKAZALISCIE ZE GDY TYLKO TEMAT WAM JEST NIEWYGODNY TO ZLATUJECIE SIE TU JAK MUCHY DO GÓWNA BO PRZECIEŻ MUSICIE SWOJĄ NARRACJE PODTRZYMYWAĆ ZEBY WAM KTÓRYŚ Z KOALICJANTÓW NIE UCIEKŁ :)
 

Tabula x ToccoL

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
892
Wstałem rano z taką refleksja, że nie chce być hipokrytą.
Nie ma sensu wyzywać @cyaaaa2 od bociarza, mając w plemieniu bociarzy.
Tak więc kilka godzin temu kliknąłem kasację na wszystkich światach, pewnie ktoś się teraz wkurwi, ale mam to gdzieś.
Co ciekawe dostałem też bota, ale to nie dla mnie, więc musicie bawić się teraz w to kto ma lepszy internet i kto lepiej dogra ataka na bocie.

Bot dla zainteresowanych.
@kmic mam nadzieję, że zrobisz z tym porządek.

Tutaj się go dodaję


I jak słyszałem jest o wiele więcej opcji do tej "małpki" xd także no, bawcie się bociarze.

Kończę z tym syfem, nara wszyscy uczciwi gracze.


@Sh1roo czy tam @sh1ro.
Pozdro wariacie
@Ohtar1 dodaj bota i miej dużego siura.
 
Do góry