Dyskusja o sytuacji na świecie 200

pogromcaap

Miecznik
Wynik reakcji
149
Kolejny co myli pojęcia. Macie taką sytuację bo niestety ma tym świecie grają jakieś plemiona emerytów. Przykład APK najstarsze plemię w historii, a liże dupę speed żeby czasem za ciężko nie mieli. Żałosne ale cóż znając historię speed/APK to dacie im chociaż 10 Blaszek. Ns to zbytnio wyboru nie mają więc ich pomine. Więc ty sobie Nkami czy Ti marny bocie ze speed mordy nie wycieraj. Bo te plemiona jako jedyne od początku świata ustawiają się do walki z faworytem, a nie płaczą zesrani o 3 blaszki. Byle łatwiej bylo. Nie zrozumiesz bo ty byś w takim plemieniu już kończył.

Speed pały co nie umią bez przewagi.
Na świecie rusza 5 znanych, dobrych ekip z doświdczonymi graczami:SPEED, APK, TI, EZnki,Witam.

APK złe, bo poszło na łatwiznę dogadując się że SPEED.

"TI dobre, bo nastawione na walkę z faworytem" xd
Taaaa... wchłonęło fuzją DUDU (plemię z topki). Do tego dogadanie są z Enkami i WITAM. Czyli 3 z "wielkiej piątki".

Rzeczywiście nastawieni na walkę.. musieli jeszcze namawiać APK żeby wjechało w speed, bo to ich jedyna szansa xd
 

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
329
Jak mają trochę klasy to tak, siedzieć za sojusznikiem cały świat jak pizdy też mogą, nie zabronię im. W każdym razie i tak ruszycie na to speed bo innej opcji nie będzie przy zamkniętych składach, tylko zrobicie to za późno o dwa miesiące, tylko by dostać trochę agencji tfuuuu...
Zrozum, że dyplomata jak i rada chcą jak najlepiej dla swoich graczy. Nie powie sobie "dobra, macie teraz napierdalać na 2 fronty, zero życia bo musimy pokazać klasę! Chodzi o to by jak jak najłatwiejszym kosztem wygrać świat, a nie siedzieć całymi dniami broniąc kont bo jakaś tam klasa w grze przeglądarkowej.
 

MiszkaKiszka

Pikinier
Wynik reakcji
39
Zajebcie bucha z bonga, bo kazdy sie sra ze ja pierdole XD

Rozmowy na dc, podchody, przyczajki, zdrady, tajne sluzby, wywiad wojskowy.. Polityka pelna geba XD Napierdalajmy sie wszyscy miedzy soba bo na tym ta gra polega, a nie na wkrecaniu sobie ze jest sie nowym napoleonem XD
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.389
Nie no te staty wojenne to fake jak bijesz 7 razy od ciebie mniejszych wegrow xD

Chociaz patrzac na to jak brika idzie w strone #latwo to nie wiem czy TI bedzie mialo na tym swiecie jakis front bez 2-3 krotnej przewagi wioskowej , obrzydliwa gra , czlowiek az zaczyna SPEED kibicowac xD

PS . gdyby oni po Polsku umieli to by pewnie jeszcze polowa zapki dostala :D
 
Ostatnia edycja:

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.497
No i widzisz. Ja Ci pisze, że apk gra takie samo gowno jak inni a Ty zamiast jakoś zaprzeczyć to piszesz, że nie bo gowno innych bardziej śmierdzi xdd
no nie bo APK ma front na cał kontynent
I z każdym dniem się on powiększa bo przejmujemy go od ARES więc w ciągu 2 tygodni pewnie będzie to front na długość prawie 2 kontynentów
I chyba nikt większego nie będzie miał (może enki będą mieć)

e: dobra enki mają większy
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
763
Nie no te staty wojenne to fake jak bijesz 7 razy od ciebie mniejszych wegrow xD

Chociaz patrzac na to jak brika idzie w strone #latwo to nie wiem czy TI bedzie mialo na tym swiecie jakis front bez 2-3 krotnej przewagi wioskowej , obrzydliwa gra , czlowiek az zaczyna SPEED kibicowac xD

PS . gdyby oni po Polsku umieli to by pewnie jeszcze polowa zapki dostala :D
Póki co koalicja północna ma więcej wiosek
 

Mental Boom

Pikinier
Wynik reakcji
87
Kolejny co myli pojęcia. Macie taką sytuację bo niestety ma tym świecie grają jakieś plemiona emerytów. Przykład APK najstarsze plemię w historii, a liże dupę speed żeby czasem za ciężko nie mieli. Żałosne ale cóż znając historię speed/APK to dacie im chociaż 10 Blaszek. Ns to zbytnio wyboru nie mają więc ich pomine. Więc ty sobie Nkami czy Ti marny bocie ze speed mordy nie wycieraj. Bo te plemiona jako jedyne od początku świata ustawiają się do walki z faworytem, a nie płaczą zesrani o 3 blaszki. Byle łatwiej bylo. Nie zrozumiesz bo ty byś w takim plemieniu już kończył.

Speed pały co nie umią bez przewagi.
Są dwa problemy
-Nie jestem ze speed
-Nie używam botów
:/
Co do dyplomacji to logiczne,ze każdy myslacy człowiek nie bedzie nawalał się od samego poczatku z najsilniejszymi ekipami żeby sobie spowalnić rozwój,a reszta plemion będzie się dzieki temu szybciej rozwijać.
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.419
Sojusz(fuzja) z witam został podpisany ze względu na pakt speed i te inne plemiona.
Jako że brałem w tym udział to chyba wiem najlepiej.
Każdy uwierzy w co chce i tak, FO to i tak 90% propagandy u większości osób więc będą zakłamywać
Czyli dokładnie to co napisałem.
Akcja pon witam ti
Reakcja rozmowy z lohns i z Wami
Oboje wiemy, że brika nie była przekonana do mojego pomysłu, w przeciwieństwie do Ciebie. Z racji tego, że uznaliśmy że gracie głównie na czas nie odpowiadając to klepnęliśmy lohns, na co Waszą reakcją był sojusz/fuzja.
Ja wiem że Ty byś pewnie poszedł na podział witam, bo nie chciałbyś mieć frontu z ludzi których nie znasz i dwóch nowych członów do ogarnięcia.
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
946
co jak co ale po apk/ares nie spodziewałem się BRAKU RESPEKTOWANIA POSTANOWIEŃ PONA, i wjechanie w TI
skurwiałe zachowanie najstarszego plemienia w Polsce
nic dziwnego że ludzie odchodzą z gry gdy widzą takie paskudne praktyki, tfu!
 
Do góry