Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
945
Oj też czekam na to, jak bezjajeczne enki nie mające chyba odwagi na wjazd w ti (ich jedyna szansa) zostaną już powoli zjedzone przez speed i ich przyjaciół, a na końcu dostaną koskę od ti <3
wjeżdżasz to ty co najwyżej w dupe dla kolegów żeby cię do składu wzięli, tak jak było to na s150 przypominam
mamy front na pół świata więc morda plebsie
 
Wynik reakcji
370
Ale beka z ludzi co się jaraja stratami a z drugiej strony płaczą że to akurat speed się podpisało z nami <rotfl><rotfl>przeciez skoro takie lamusy to się powinniście cieszyć ;p łatwy teren wam wpadnie ;D szybko nas zjecie i dalej do przodu ;) a tu płacz nie wiadomo o co ;p bierzcie te wioski szybciutko i lecimy na grila ;D
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.225
Ale beka z ludzi co się jaraja stratami a z drugiej strony płaczą że to akurat speed się podpisało z nami <rotfl><rotfl>przeciez skoro takie lamusy to się powinniście cieszyć ;p łatwy teren wam wpadnie ;D szybko nas zjecie i dalej do przodu ;) a tu płacz nie wiadomo o co ;p bierzcie te wioski szybciutko i lecimy na grila ;D
Ja tam nie mam o to płacz że się z speedami podpisaliście, niech coś się dzieje na tym świecie
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.225
Z tego co słyszałem to od początku miałeś grać w Nkach i byłeś dogadany:)
Jednak mam nosa
U mnie to było tak że chciałem grać w Enkach na starcie lecz nie było miejsc, za późno się obudziłem napisałem 12h przed startem.

Postanowienie miałem takie że gdzie trafię z czołowych plemion to będę grał do jednej bramki.

Pajton mnie wtedy ocalił przed waszym dogadaniem sie z plemieniem BAN "Krzywą Zagrywką" nie z waszej strony lecz BAN a mianowicie hORWAX za sojka kosztem naszej rozbiórki siłowej, i to jeszcze w taki
ku...ski sposób
 
Do góry