Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.525
Przepis na klasyczne Mojito
Aby przygotować MOJITO, potrzebne będą:

50 ml białego rumu;
Pół limonki + ćwiartka do dekoracji;
2 łyżeczki cukru trzcinowego;
Kilka listków mięty;
25 ml wody gazowanej;
Kruszony lód.
Limonkę wyszorować, pokroić na ćwiartki i wrzucić do szklanki typu long drink Zasypać cukrem i dokładnie ugnieść. Następnie dodać listki mięty i znowu ugnieść. Do połowy wysokości szklanki dodać lód, a następnie rum i znów lód. Zamieszać. Na wierzch dodać wodę gazowaną i delikatnie zmieszać. Szklankę udekorować limonką i listkami mięty.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.606
O niczym innym tak nie marzę. Mój stan umysłu i poziom odklejenia idealnie wpasuje się w Wasz sposób prowadzenia gry.
Jestem świetny w mieszaniu wojsk offensywnych z deffensywnymi. Przejmuję wioski łucznikami w bonusie nocnym i mam na to świadków chyba że z zazdrości nie potwierdzą.
z takim pociągiem do komedii to pomyśl o angażu w cyrku a nie w WIELKICH stefanach
 
Wynik reakcji
7
Tylko tutaj masz cienka granicę kiedy to są domysły a kiedy pewne dowody. Patrząc na komentarze wyżej to raczej to pierwsze. Wywalania wojsk w kosmos nie popieram w żadnym wariancie. Na 133 nawet jak mogłem a gracz był winny to wolałem to załatwić siłowo niż bawić się w takie coś. Nawet jeśli ktoś działał niekorzystnie na plemię to zawsze są jakieś relacje między graczami a zaufanie radnego stracić łatwo, trudniej odbudować. Sam nie chciałbym grać pod kimś kto wywala w ten sposób komuś wojsko niezależnie od powodów.

Za domysły nikt nigdy nie poleciał z moich rąk, co też nie znaczy że będę wrzucał tutaj dowody na każdego rozebranego gracza w ten sposób. Jeżeli chodzi o zaufanie nie miałem potrzeby się o to martwić na tym świecie, i wiem że nie mam takiej potrzeby nadal. Gracze dostają informacje za co, dlaczego i kto wyleciał, często wraz z chociaż jednym screenem to potwierdzającym lub opisem sytuacji. Nie wiem w jaki sposób budujesz zaufanie swoich graczy, ale ja nie mam problemu z nikim - ludzie którzy dostali rozbiórkę wielokrotnie spamują wszystkim wymyślając jakieś farmazony, mimo to nikt nie ma problemu żeby dać zasta z włączonymi opcjami, podać numer telefonu, czy też zwyczajnie zaufać - wręcz jestem pewny że większość graczy (przynajmniej z starego DUDU) pójdzie w ogień jeżeli chodzi o gierkę i decyzję naszej rady, także o to nie muszę się martwić i nie musiałem na tym świecie nawet przez moment. Jeżeli radni grają i są dla graczy, to większość normalnych ludzi potrafi to docenić bo rozbiórki kretów/kosowników przez wywalenie wojska w kosmos to nic innego niż ukłon w ich stronę, żeby nie musieli zbędnie manewrować wojskiem czy obawiać się, że kiedyś jakiś wywalony kret w środku nocy zacznie ich burzyć bez powodu w akcie swojej desperacji. Jeżeli ktoś sumienie ma czyste i jednocześnie widzi że radni od początku świata rozpisują wszystkie rozbiórki/lotki publicznie, to nie ma powodów do obaw - temat jest prosty, a usprawiedliwianie kosowników/kretów, czy chociażby osób które się zastanawiają czy to zrobić (są chorągiewkami) jest zwyczajnie słabe, tyle.
 

Zgredeczek

Miecznik
Wynik reakcji
622
Mogą straszyć jedynie krótkimi rączkami
925ce695a7412a01fa530173d6f60f3f.png

tyś tyś
 
Do góry