Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.655
Tyle to wiem. Myślałem, że chociaż podasz jakie noobskie plemie oddaje Ci wioski :p
W sumie dziwne bo w warunkach sojuszu było coś podane, że Wy sie rozwijacie na północ a południe pozostaje ich, ale chyba już wiadomo kto największy obsraniec na świecie XD
Czas rozwinac skrzydla xD

Rozwoj rozwojem, skok na front w celu pomocy to tez dobra rzecz :p
 

Nieznośny

Chłop
Wynik reakcji
7
Dobry Wieczór. Chciałbym bardzo poprosić o zaproszenie do gry z plemieniem Stefan na świecie 202.
To moje marzenie jest. Fakt urodziny miałem w lutym. Jednak jak byście byli tak mili to poproszę.
Pozdrawiam serdecznie.
 

Boromir25

Pikinier
Wynik reakcji
38
Duzo graczy speed zaczęło grę od niechcenia zauważyłem. Jakby wiekszosc ruszyła jak za najlepszych czasów to wygi zjedzone. Dla mnie marnowanie potencjału bo na tym etapie posiadanie 30 wiosek przy takich obrzeżach to śmieszne ilości a tam niektórzy mają dużo mniej
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.793
Duzo graczy speed zaczęło grę od niechcenia zauważyłem. Jakby wiekszosc ruszyła jak za najlepszych czasów to wygi zjedzone. Dla mnie marnowanie potencjału bo na tym etapie posiadanie 30 wiosek przy takich obrzeżach to śmieszne ilości a tam niektórzy mają dużo mniej
Też by mi się odechciało grać jakby ktoś sprzedał 25 moich ziomków z plemienia i w ich miejsce dał nieznanych ludzi z obcych plemion, którym jeszcze front trzeba trzymać :/
 

Boromir25

Pikinier
Wynik reakcji
38
Też by mi się odechciało grać jakby ktoś sprzedał 25 moich ziomków z plemienia i w ich miejsce dał nieznanych ludzi z obcych plemion, którym jeszcze front trzeba trzymać :/
Ja mówię o sytuacji jaka ma miejsce od początku świata a ty rozsiewasz propagandę jaka ci przystoi po ułożeniu dyplo z przed paru dni ziomuś. Wiem że tak musisz ale na forum nic nie zdziałacie tymi sposobami
 

Boromir25

Pikinier
Wynik reakcji
38
Poza tym grałem w speed na 2 światach i 90% waszych tzn forumowych pomówień to brednie,a pozostałe 10% to rzeczy które inne plemiona robią tak samo tylko nie są za to piętnowane XD
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.224
Dobry Wieczór. Chciałbym bardzo poprosić o zaproszenie do gry z plemieniem Stefan na świecie 202.
To moje marzenie jest. Fakt urodziny miałem w lutym. Jednak jak byście byli tak mili to poproszę.
Pozdrawiam serdecznie.
Tam już się wyzywają i sam biorę w tym udział czy na pewno chcesz tego?
 

Nieznośny

Chłop
Wynik reakcji
7
Tam już się wyzywają i sam biorę w tym udział czy na pewno chcesz tego?
O niczym innym tak nie marzę. Mój stan umysłu i poziom odklejenia idealnie wpasuje się w Wasz sposób prowadzenia gry.
Jestem świetny w mieszaniu wojsk offensywnych z deffensywnymi. Przejmuję wioski łucznikami w bonusie nocnym i mam na to świadków chyba że z zazdrości nie potwierdzą.
 

Nieznośny

Chłop
Wynik reakcji
7
Znam też Litwondo. To starożytna sztuka walki z Litwy. Przekazywana z syna na ojca. W innych sztukach walki są Dany. W Litwondo masz Zabradany. Musisz zabrać przeciwnikowi. Ja mam 7 zabradan wymachiwanie plastikową łopatą do odśnieżania i przerzucanie nią ziarna.
 
Do góry