Dyskusja o sytuacji na świecie 200

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
Człowieku, jesteś z tym swoim śmiesznym plemieniem -10 na tak małym odcinku frontu, grając w kilkukrotnej przewadze. Na miejscu twoim czy innych Aresów w ogóle bym się tu nie pokazywał po takiej kompromitacji. xD
kom promitacja to jest przyjscie na kolana do briki ktora obrazales tyle czas brika cie tu uratuje ale swojego honoru juz nie uratujesz witam traci graczyu rzucaja kontami do tego stosunku ra ro akcji fatalne witam nie umie sie bronic nie umie atakowac co ty w ogogle gadasz dzieciaku
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
brika po to zeby za morde trzymac swojego sojusznika niby do konca swiata ratuje plemie ktore nie dosc ze ma ja gdzies nie dosc ze ja wyzywalo to jeszcze przegrywa front z plemieniem co pierwszy raz gra brika tez upadek zal
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.609
Człowieku, jesteś z tym swoim śmiesznym plemieniem -10 na tak małym odcinku frontu, grając w kilkukrotnej przewadze. Na miejscu twoim czy innych Aresów w ogóle bym się tu nie pokazywał po takiej kompromitacji. xD


No ja na twoim miejscu też bym się nie pokazywał grać we 3 na koncie plus bot xd
Widać że miekim robieni
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
oni tam wszyscy dzieciaki witam w 3 osoby na koncie graja kazdy podstawowke ma do skonczenia po dobranocce mama nie pozwala grac to gra program ustawiaja na noc zeby opisywal ataki taka jest gra w witam sami bociarze i dzieci takie dna mogly uypasc a ich niby wrog ich ratuje zal
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
to sa same dzieci one same nie potrafia to sa plemiona dla pizd plemiona dla upo taka prawda mozna sie nie zgadzac ale tak jest takie sa fakty to jest zakala plemion doslownie rak co toczy ta gre witam powinno zostac pokonane ale brika tego nie widzi szkoda moze jak jej wbija kose to zobaczy ale ona nie mysli w ogole dlugoterminowo tylko widzi wioski i orgazm ma
 
Do góry