Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Alek-

Chłop
Wynik reakcji
68
Czarodzieju bonus się skończył 2,5h temu, więc jeżeli to jest dla Ciebie chwila to współczuje, że tak Ci szybko czas leci.

Jakby akcja dobrze albo słabo weszła, a na ogół wchodzą w okolicach 10 to już by ktoś o tym pisał czy to z jednej czy drugiej strony więc wnioskując po waszym spłakaniu się, że weszło średnio.

Albo po prostu naszym priorytetem w pierwszej kolejności jest dać z siebie 100% dla plemienia i dla naszej obrony, a nie w pierwszej kolejności zadowalać czyjąś ciekawość. Nie mniej jednak nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca, kto będzie ciekawy to sprawdzi sobie jakoś sam ( w końcu mamy u nas XXX kretów ) lub poczeka do wieczora. A my będziemy dalej robić swoje.

Wydaje mi się, że ciszę wITAM można odebrać w miarę jednoznacznie, bo moje ARES to zbyt głośne na forum nie jest ( no może poza adoptowanym Kamciem czy Warzywami z Obrzeży ).
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Albo po prostu naszym priorytetem w pierwszej kolejności jest dać z siebie 100% dla plemienia i dla naszej obrony, a nie w pierwszej kolejności zadowalać czyjąś ciekawość. Nie mniej jednak nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca, kto będzie ciekawy to sprawdzi sobie jakoś sam ( w końcu mamy u nas XXX kretów ) lub poczeka do wieczora. A my będziemy dalej robić swoje.

Wydaje mi się, że ciszę wITAM można odebrać w miarę jednoznacznie, bo moje ARES to zbyt głośne na forum nie jest ( no może poza adoptowanym Kamciem czy Warzywami z Obrzeży ).

Nie mniej
On to napisał!
On to naprawdę napisał!! XD XD XD
 
Wynik reakcji
2.660
Zdajesz sobie sprawę, że po wejściu offów o godzinie 10 już można przewidzieć w dużym stopniu jak dalej potoczy się akcja? Ale co ja tam wiem jako kord offa z SSS, które wygrało tylko 4 światy. Na pewno mniej od forumowego napinacza co zniknie zaraz z forum po regularnym laniu, które otrzymuje pewnie co świat.

W skrócie nie spinaj się, a jak ktoś prosi ładnie o statystyki to mu je podaj, a nie tocz piany z ust do monitora.
To niezly z ciebie KO. XD

Który pyta o wynik akcji o 10:00 rano.
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.128
wynik akcji jest taki, że ra ro ro 1;2 +/-
ale akcja leci na masę grubych więc wcale nie jest powiedziane, ze pomimo dobrego ratio nie skonczy się większą ilością wiosek
czekajcie, zobaczycie
 
Wynik reakcji
2.660
Chyba patrzyłeś w lustro pisząc tego posta, współczuje.

Przypomnij mi jak wygląda ekran startowy po utracie wszystkich wiosek na danym świecie?
Patrzyłem na ekran klawiatury pisząc posta. XD

No fajnie wygląda.
Szczególnie gdy wstajesz o 13:00
, a z rana miałeś wjazd.

Jest jak jest ja lubię sen


EDIT: Czy zwycięzca 4 światów i KO moze wyrazić swoją opinie na temat akcji ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry