Dyskusja o sytuacji na świecie 200

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.919
Najwięcej do powiedzenia w kwestii iPhone mają Ci, którzy nigdy go nie mieli.
Jak ktoś w tę markę wejdzie, to już nie wyjdzie.

To samo z BMW, raz wejdziesz, już innej marki nie pokochasz.

No nie wiem, jak można mieć to coś, skoro w podobnej cenie istnieją lepsze modele Androida (Windowsa nie używałem, więc pomijam). A do kierowców bmw nic nie mam, nawet szacunku.
 

Kamcio2013

Repka FO
Wynik reakcji
2.444
Bo to jest takie wiesz.. ZASADY braku rekrutacji, ale jednak po rzuceniu okiem na jego ilość wiosek/punktów i położenie to jednak.. jednak pojawiła się ta "możliwość" nagięcia nieugiętego kręgosłupa moralnego. Jednak Kamcio zasłużył sobie w oczach zamy żeby zapytać o niego resztę rady.

Zasady/postanowienia są piękne dopóki są wygodne. <czytaj>
Kto pytał
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
No nie wiem, jak można mieć to coś, skoro w podobnej cenie istnieją lepsze modele Androida (Windowsa nie używałem, więc pomijam). A do kierowców bmw nic nie mam, nawet szacunku.

Wiem co piszę.
Jak wspomniałem najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy go nie mają. Czyli na przykład ja.
Nie używam iPhone, bo od zawsze jestem fanem Motoroli.

A BMW to wiadomo, od zdania prawa jazdy od zawsze jedna marka.
 
Wynik reakcji
2.642
No taka jest niestety smutna prawda, ale dalej im pomagajmy a mlodzi z Ukry tu chleja i maja wiecej korzystnych praw w nie swoim kraju, jak my na swojej ziemi ojczyznianej
Pełna zgoda...

Tym sie różnimy od Ukraińców.
My potrafiliśmy przegrywać powstania ale zawsze walczyliśmy

A ci ucieczkę robią xD
O socjalu jaki mają w Polsce to już nawet nie wspomnę bo to żart.
 
Wynik reakcji
310
Zgadzam się z tym,że jak juz Ukr w twoim kraju ma lepiej niż ty.

To wiedz,że coś jest nie tak .
Ostatnio słyszałem jak Ukr mówił do Polaka by do niego mówił po Ukraińsku xDDD.

Oszalałem tak szczerzę

Ja generalnie mieszkam nad Zalewem Szczecińskim, juz nie raz słyszałem np. w Restauracji jak Ukrainka albo Ukrainiec pizde wydzierali na obsługe, że mają po ukraińsku do nich mowic bo oni Polskiego nie będą sie nigdy w zyciu uczyć.

Wiadomo, za każdym razem znalazł sie jakiś miły pan po czterdziestce co zwyczajnie kazał im wypierdalać jak coś sie nie podoba XD
 
Wynik reakcji
2.642
Ostatnia edycja:
Do góry