Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Zgredeczek

Miecznik
Wynik reakcji
545
Dalej poziom memów szoruje po dnie
748bd49e01eeeca1fe40feaebb6e78a9.png
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
A teraz absolutny hit!
Rozjeżdżamy konfederatów na miazgę :)
Kocham po prostu ich prostować. Wyczekałem odpowiedni moment i wjeżdżamy.

Oto oświadczenie Konfederacji w dniu, gdy jeszcze nie kapnęli się, że na anty covidzie można zbić polityczny kapitał:

1000016696.png

NIESAMOWITE!!!:)

Nie tylko przyznali, że choroba istnieje, ale że jest groźna i drastyczne ograniczenia są ok!

Zakalis @GreatKhaliS i cała reszta, proszę pozbierać zęby z podłogi. Iks de
Tyle warta jest wasza partyjka
'Jedyni zachowali się przyzwoicie'

Skisnę
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.605
A teraz absolutny hit!
Rozjeżdżamy konfederatów na miazgę :)
Kocham po prostu ich prostować. Wyczekałem odpowiedni moment i wjeżdżamy.

Oto oświadczenie Konfederacji w dniu, gdy jeszcze nie kapnęli się, że na anty covidzie można zbić polityczny kapitał:


NIESAMOWITE!!!:)

Nie tylko przyznali, że choroba istnieje, ale że jest groźna i drastyczne ograniczenia są ok!

Zakalis @GreatKhaliS i cała reszta, proszę pozbierać zęby z podłogi. Iks de
Tyle warta jest wasza partyjka
'Jedyni zachowali się przyzwoicie'

Skisnę


Sądząc po dacie to były pierwsze dni tego cyrku xd
Wtedy nikt nie wiedział co to w tv też zmieniali wersję co chwilę
Co za dzban faktycznie strasznie mnie zaorałeś
 

Kabarka

Chłop
Wynik reakcji
10
Halsie.
Wiem że pisanie na forum które jest jednym wielkim gównem które stworzyli ludzie twojego pokroju jest bezsensowne, bo są tu sami atencyjni debile, ale ja nie obrażam ludzi których nie znam. Nie znasz mnie, więc daruj sobie przezwiska.

A co do wirusa.
Przecież wasi spece od wszystkiego straszyli nowymi, groźniejszymi mutacjami tego wirusa.
Ludzie umierali też przez zamknięte szpitale w czasie pandemii, przez zakrzepy, przez choroby współistniejące. Przez całkiem inne choroby, ale w aktach było przez cowid.

To że masz nick Doktor Hals nie znaczy że jesteś doktorem i możesz wszystkich obrażac, bo ktoś nie zgadza się z twoją narracja.

I nie pisz więcej do mnie. Żegnam zjebie
 
Wynik reakcji
310
Trzeba być niezrównoważonym psychicznie, by podważać istnienie tej choroby i jej szkodliwość dla osób w podeszłym wieku lub obłożonych innymi chorobami.
Trzeba być psychopatą zwyczajnie i nieukiem.

Co innego środki jakie podjęto do walki z wirusem, to inny temat, bo rzeczywiście szaleńcze.


Tyle, że oni nie podważali istnienia Covida tylko wyjaśniali, że to najzwyczajniej w swiecie choroba jak każda inna.
Co do środków, to jak najbardziej były przesadzone - robili je na wzór zachodu i skandynawi, Np. Norwegia do dzisiaj sie boryka z problemami gospodarczymi które sami wywołali mimo, że przed covidem byli mega ustawieni i nic nie wskazywało na to, że moze być taki problem.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
Halsie.
Wiem że pisanie na forum które jest jednym wielkim gównem które stworzyli ludzie twojego pokroju jest bezsensowne, bo są tu sami atencyjni debile, ale ja nie obrażam ludzi których nie znam. Nie znasz mnie, więc daruj sobie przezwiska.

A co do wirusa.
Przecież wasi spece od wszystkiego straszyli nowymi, groźniejszymi mutacjami tego wirusa.
Ludzie umierali też przez zamknięte szpitale w czasie pandemii, przez zakrzepy, przez choroby współistniejące. Przez całkiem inne choroby, ale w aktach było przez cowid.

To że masz nick Doktor Hals nie znaczy że jesteś doktorem i możesz wszystkich obrażac, bo ktoś nie zgadza się z twoją narracja.

I nie pisz więcej do mnie. Żegnam zjebie
Ja cie nie obrażam, stwierdzam fakt
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Tyle, że oni nie podważali istnienia Covida tylko wyjaśniali, że to najzwyczajniej w swiecie choroba jak każda inna.
Co do środków, to jak najbardziej były przesadzone - robili je na wzór zachodu i skandynawi, Np. Norwegia do dzisiaj sie boryka z problemami gospodarczymi które sami wywołali mimo, że przed covidem byli mega ustawieni i nic nie wskazywało na to, że moze być taki problem.

Nie, nie.
Na początku uważali, że to wyjątkowy wirus. Później zaczęli niczym szkodniki wmawiać ludziom, że to właśnie żadna choroba.
A to była wyjątkowo zjadliwa odmiana grypy.

Chcielibyśmy mieć takie problemy jak Norwegia, przestań bajdurzyć
 
Do góry