Dyskusja o sytuacji na świecie 200

MiszkaKiszka

Pikinier
Wynik reakcji
38
mi chodzi o politykę a nie o bycie przedsiębiorcą

chyba że kidosie wygranie internetowej ankiety przez konfe oceniasz jako sukces XDDDDD
Daj jakims argument z tym czego konfa niezrealizowala:) Bardzo mnie to ciekawi jak partia ktora nigdy nie byla ddopuszczona do kortya to bajkopisarze skoro nawet nikt nie chce sprawdzic tego modelu. No tak, zapomnialem, ze w polsce idealny model to *stabilniejsza chujnia* niz cos nowego...
Zobaczymy na przykladzie belchatowa jak to bedzie wygadac, sam jestem ciekawy:) Jak wyjdzie, to pewnie i tak bedzie pierolenie, ze to fart i cud jakis, a nie ekonomia.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.456
Pamietajcie, sojcalizm ma sie dobrze jak przed nim byl kapitalizm. Wystarczy przeanalizowac , to nic trudnego. Wyjatkiem sa kraje skandynawskie gdzie socjalizm ma sie w miare dobrze - nie liczac tonacej szwecji, bo tam to bolimore lata 60/70 gdzie na downtown leza strzykawki, wystaczy jechac i sie przejsc. Chodzilem w styczniu przez piec godzin i srednio zaptanie o here albo koks mialem raz na 20minut


TAAA SZWECJI JUŻ NIE MA XDDD CHYBA ŻE KONFEDERATA BEZ SZKOŁY POTRZEBUJE PRACY TO WTEDY SIĘ SZWECJA ZNAJDUJE XDDDDDD
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.456
Daj jakims argument z tym czego konfa niezrealizowala:) Bardzo mnie to ciekawi jak partia ktora nigdy nie byla ddopuszczona do kortya to bajkopisarze skoro nawet nikt nie chce sprawdzic tego modelu. No tak, zapomnialem, ze w polsce idealny model to *stabilniejsza chujnia* niz cos nowego...
Zobaczymy na przykladzie belchatowa jak to bedzie wygadac, sam jestem ciekawy:) Jak wyjdzie, to pewnie i tak bedzie pierolenie, ze to fart i cud jakis, a nie ekonomia.

ale co konfa ma realizować? przecież ich postulaty to zbiór propagandowych hasełek dla troglodytów bez szkoły
 

MiszkaKiszka

Pikinier
Wynik reakcji
38
TAAA SZWECJI JUŻ NIE MA XDDD CHYBA ŻE KONFEDERATA BEZ SZKOŁY POTRZEBUJE PRACY TO WTEDY SIĘ SZWECJA ZNAJDUJE XDDDDDD
Coz, kaczelnik wie lepiej od glownych decydentow w Szwecji gdzie otwarcie mowia, ze wymknelo sie to spod kontroli. A getta ktora tam sa i dzieciaki 17letnie biegajace z giwerami, to przeciez idealny model kraju.. Sami dzwedzi mowia o tym glosno, ze szwecja tonie, ale kaczelnik pisze, ze jest to cudowny kraj...
Pieniadz jest dobry, jak wszedzie na polnocy. Jesli dla ciebie to wyznacznik dobrego kraju, to gratulacje
 

MiszkaKiszka

Pikinier
Wynik reakcji
38
ale co konfa ma realizować? przecież ich postulaty to zbiór propagandowych hasełek dla troglodytów bez szkoły
Tak, kazdy cisnal z Argentyny - wow, kazdy kraj teraz w ameryki poludniowej chce isc droga argentyny. Porownujac to do Wenezueli to na prawde trzeba miec najebane, zeby nie widziec chujozy ktora proponuje sociajlizm.
To samo w stanach - za trumpa nikt go nie chcial, bo naziol. Przyszedl amebda biden i nagle kazdy turysta - nawet z niebieskich stanow -, z ktorym wspolpracuje mowi otwarcie, ze usa to dno teraz i musi sie cos zmienic.
 

MiszkaKiszka

Pikinier
Wynik reakcji
38
dobra zamknij pysk konfederato, idź pisać na wykopku i w komentarzach kanału zero

I tutaj dyskutowanie z toba sie konczy. Jedyne co to puste slogany umiesz pisac - tak samo jakta oferma black. Puste slogany konfy zle, a twoje cudone. Baran z IQ na poziomie buraka albo marchewki. Zbij konia stopani z blackiem, bo tyle umiecie razem.
 

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
320
Gratulacje dla spet obronionej akcji, której rozpiskę zapewne znali kilka dni wcześniej i na bieżąco śledzą sobie wszystkie komendy WYG. Jesteście najlepsiejsi.
Nawet bez znania rozpiski banalnie by się to broniło. Atakowane wioski? Najbardziej wysunięte, które zostały od razu obstawione po przejściu graczy do nas. Jedynie dosyłka deffa pod grube które leciały 24h+.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.456
I tutaj dyskutowanie z toba sie konczy. Jedyne co to puste slogany umiesz pisac - tak samo jakta oferma black. Puste slogany konfy zle, a twoje cudone. Baran z IQ na poziomie buraka albo marchewki. Zbij konia stopani z blackiem, bo tyle umiecie razem.
fakt, black snow to oferma, ale bycie konfiarzem to nadal kilka poziomów niżej

1713957602462.png
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.326
Akurat pisząc państwówka miałem na myśli święte krówska siedzące w biurach. Co do policji/wojska to szanuję i uważam że pełnią istotną rolę, sam też nigdy nie miałem z nimi problemów, nawet jak zostałem zatrzymany ze swojej winy to wystarczyło się normalnie odzywać i zawsze udało się dogadać
A swiete krowy z biura to oczywista sprawa :p
A to tez nie zawsze, rozni ludzie sie trafiaja i czasami nie popuszcza i nie pojda na kompromis.
 
Do góry