Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Może Ci wytłumaczę.
Ze mną musisz zwracać uwagę na każdy detal umowy. Bo ja zawsze korzystam, gdy widzę półgłówka.
Podpisałeś umowę w której sam musisz skończyć grę na swoim koncie, usunąć się z forum i z wszelkich copów na których siedzisz.
Ja muszę jedynie skasować się na forum a grać dalej mogę.
Tu już wpadłeś w pułapkę nierówności.

Przy czym zakładając, że zakład bym przegrał, to mogę wpłacić na dowolny cel charytatywny kasę i skończę jako filantrop.
W tym czasie wpadłeś w drugą pułapkę, bo dzień dnia podniecony odliczasz i obiecujesz społeczności plemion, że dzięki Tobie ja zniknę.
A ja dam Ci swoimi wpłatami po pysku i będę przypominał screeny Twoich wpisów jak to miałeś się mnie pozbyć dzięki umowie XDDD

SKISNĘ
Ograłem Cię jak dzieciaka.

A dokonać wpłaty na cele charytatywne, to będzie dla mnie czysta przyjemność.
Choć sądzę dalej, że zakład wygram


2 tyś na cele charytatywne to sytuacja win to win dla mnie , bez znaczenia co jest innego zawartego tam jest i jak bardzo mnie krzywdzi.

No ale czego ja oczekuje... :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
2 tyś na cele charytatywne to sytuacja win to win dla mnie , bez znaczenia co jest innego zawartego tam jest i jak bardzo mnie krzywdzi.

No ale czego ja oczekuje... :)

Ale to ja z Ciebie będę darł łacha, bo mam screeny jak podniecony DZIEŃ DNIA odliczałeś dni i obiecywałeś złote góry społeczności plemion XD
I to ja dokonam ewentualnej wpłaty, więc to ja będę dobroczyńcą a Ty jedynie środkiem do celu
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Ale to ja z Ciebie będę darł łacha, bo mam screeny jak podniecony DZIEŃ DNIA odliczałeś dni i obiecywałeś złote góry społeczności plemion XD
I to jak dokonam ewentualnej wpłaty, więc to ja będę dobroczyńcą a Ty jedynie środkiem do celu

O kurcze black snow będzie miał ze mnie łacha.

Jak ja to zniose? :/

Jestem przerażony jak bardzo bierzesz wszystko na poważnie to co tu się dzieję:)

Dla twojego dobra kończę definitywnie jakiekolwiek dyskusje z Tobą, ja sie bawię żartuje a Tobie zaraz żylka pierdolnie . Mam nadzieję ze z umowy się wywiażesz , codziennie będę przypominał:)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Proszę @Blejkoo byś po otrzymaniu odpowiedzi nie dokonywał edycji wpisów. Wiem, że Ci ciężko, ale trochę przyzwoitości:)

Tak więc ja biorę wszystko zbyt poważnie hmmm
A przypomnijmy kto używa prywatnego Facebooka do kupowania i sprzedawania kont?
Oh wait, chyba Blejkoo

XDDD

Ta gra zaprowadziła Cię do granic obłędu. Rzuć konto i odejdź.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Ktoś jeszcze chętny na umowę w sprawie wojny aPK-SPEED i mojego zniknięcia z forum?
Chętnie podpiszę, bo tamta pokraka podpisała zwycięską dla mnie umowę
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Może Ci wytłumaczę.
Ze mną musisz zwracać uwagę na każdy detal umowy. Bo ja zawsze korzystam, gdy widzę półgłówka.
Podpisałeś umowę w której sam musisz skończyć grę na swoim koncie, usunąć się z forum i z wszelkich copów na których siedzisz.
Ja muszę jedynie skasować się na forum a grać dalej mogę.
Tu już wpadłeś w pułapkę nierówności.

Przy czym zakładając, że zakład bym przegrał, to mogę wpłacić na dowolny cel charytatywny kasę i skończę jako filantrop.
W tym czasie wpadłeś w drugą pułapkę, bo dzień dnia podniecony odliczasz i obiecujesz społeczności plemion, że dzięki Tobie ja zniknę.
A ja dam Ci swoimi wpłatami po pysku i będę przypominał screeny Twoich wpisów jak to miałeś się mnie pozbyć dzięki umowie XDDD

SKISNĘ
Ograłem Cię jak dzieciaka.

A dokonać wpłaty na cele charytatywne, to będzie dla mnie czysta przyjemność.
Choć sądzę dalej, że zakład wygram

Ty to inteligentny jestes Snow xD
 
Do góry