Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
1.049
DZIEJE SIE!
dawid-jasper.gif

View attachment 63948

Haters will say it's photoshop
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Krzykacz wejdź w ranking agresora plemion, następnie w ranking wojen, a później się wypowiadaj. To że nie wskakujemy na forum że przejęliśmy xx wiosek od wroga, bądź że odbilismy akcje kumpli to nie znaczy że nic nie robimy.
My po prostu wolimy sobie grać i czerpać przyjemność z gry (póki brika się z wszystkimi nie podpisze :p) niż pokazywać tak jak Ty, jakie to niskie IQ w Tobie drzemie i szczekać na forum, byle co, ale szczekać.

Jak widzę jesteś ze speed, z kim to tak ostro walczyliście do tej pory ?
Nie wrzucaj mnie do jednego wora z prawdziwymi krzykaczami

Obrażać od razu też mnie nie musisz ;) IQ jakie mam takie mam wystarczy aby wbić klina bez bota

Brika gra spokojne dyplo za to szanuje,wielu znajomych gra u Was i skład wygląda zacnie

Speed tak samo jak Wy czyściło do tej pory podwórko i próbuje ubić mirka przy grillu ;)
 
Wynik reakcji
536
Wybacz obrazę, po prostu irytuje mnie jak ktoś na siłę próbuje wrzucić tu swoja przekłamana narrację.

Patrząc od startu s200 to jedynie APK i witam walczą więcej od Ti, choć może nie więcej, a z przeciwnikiem na wyższym poziomie.
Nezus nie daje odpocząć naszym dzielnym wojaka i zanim wrócą do wioski mają już kolejne rozkazy do wykonania.
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
No na speed też wszyscy cisną,część narracji jest przekłamana i nieprawdziwa

Gram w tej ekipie pierwszy raz i dziwię się niektórym że aż tak nienawidzą tej ekipy bo większość ludzi jest spoko i gra się bardzo przyjemnie

Najbradziej komiczne jest wytykanie palcami rekrutacji jak inne ekipy zrobiły to samo ;)
 
Wynik reakcji
2.694
Miałem Pana zablokować, natomiast czytając takie posty, zdecydowanie Pan plusuje. Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru wszystkim Milanistom. Ha tfu na Inter, derby są nasze.

XD


Nawet jak przegramy wrócimy silniejsi

Jednym słowem szkoda w ch*j.
Sezon przegrany #PIOLIOUT.
Obawiam się jednak Conte na ławce i jego 3-5-2 pod które nie mamy graczy
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
686
No na speed też wszyscy cisną,część narracji jest przekłamana i nieprawdziwa

Gram w tej ekipie pierwszy raz i dziwię się niektórym że aż tak nienawidzą tej ekipy bo większość ludzi jest spoko i gra się bardzo przyjemnie

Najbradziej komiczne jest wytykanie palcami rekrutacji jak inne ekipy zrobiły to samo ;)
Co innego rekrutacja najlepszych graczy z pokonanego plemienia, a co innego wciskanie do roznych plemion na starcie kretów xd A potem placz, ze wszyscy sie zgaduja zeby Was dojechac.
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Co innego rekrutacja najlepszych graczy z pokonanego plemienia, a co innego wciskanie do roznych plemion na starcie kretów xd A potem placz, ze wszyscy sie zgaduja zeby Was dojechac.
Najwyżej dojadą,każde plemię kiedyś dostalo na plapę podaj mi któreś które nigdy wpierdolu nie dostało ? (oczywiście chodzi o ekipy które startowały więcej niż na jednym świecie)
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
686
Najwyżej dojadą,każde plemię kiedyś dostalo na plapę podaj mi któreś które nigdy wpierdolu nie dostało ? (oczywiście chodzi o ekipy które startowały więcej niż na jednym świecie)
Czemu mam podawać plemię, które nigdy nie dostało oklepu, skoro nigdzie nic nie pisałem takiego. Po prostu zakuło w oczy porównanie rekrutacji perełek po wygranej wojnie do rekrutowania by wygrać wojnę.

Ale jak tak bardzo Ci zależy to pierwszy przykład z brzegu - Stefany. Nigdy nie dostają wpierdolu, bo szybciej się kasują xD
 
Do góry