Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
O co ci chodzi ja tu na temat klinach pisałem że jest możliwe wbijać klina

Są takie jebane szesdziesiony z plemienia Fiesty tam gdzie grałem pokroju @Kocham Lolitki ze mi antyklin wszedł do 1-2ms płaczki jebane i to jeszcze z tego samego plemienia
Nigdy z tobą nie zamieniłem słowa nawet, czaisz? Więc proszę cię, nie zaczepiaj mnie bo na rozmowę z autystami nie mam chęci
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.451
Każda planeta naszej galaktyki posiada pokłady magicznej energii zwanej Fluxem. Tutaj na Akilianie mówimy na nią oddech. Flux jest tak potężny, że musi podlegać kontroli. Wyjątek stanowią mecze footballu, najwspanialszego sportu we wszechświecie. Niestety, 15 lat temu planeta Akilian padła ofiarą tajemniczego wybuchu, który zabrał nam oddech i pogrzebał szanse na zwycięstwo w pucharze Galactic football. 15 lat bez drużyny z prawdziwego zdarzenia, nic tylko lód i śnieg - ale nadzieja powraca, młodzi nowi zawodnicy chcą przywrócić Akilianowi oddech. Mają szanse odwrócić nasz los.
 

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
320
Każda planeta naszej galaktyki posiada pokłady magicznej energii zwanej Fluxem. Tutaj na Akilianie mówimy na nią oddech. Flux jest tak potężny, że musi podlegać kontroli. Wyjątek stanowią mecze footballu, najwspanialszego sportu we wszechświecie. Niestety, 15 lat temu planeta Akilian padła ofiarą tajemniczego wybuchu, który zabrał nam oddech i pogrzebał szanse na zwycięstwo w pucharze Galactic football. 15 lat bez drużyny z prawdziwego zdarzenia, nic tylko lód i śnieg - ale nadzieja powraca, młodzi nowi zawodnicy chcą przywrócić Akilianowi oddech. Mają szanse odwrócić nasz los.
Zajebista bajka, tylko teraz jak się ogląda to słabo wyglądają powtórzone kiwki i tylko model zmieniony. Coś w stylu odpalę sobie grę która wyszła 25 lat temu, ale 25 lat temu lepiej wyglądała
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Snow sie troche rozgrzac musi przed walka z apk
przygotowania na zjechanie P to chyba tez dlugo trwaly

I czego skiełczysz?
Pokonałem Pee? Pokonałem
Pokonałem Pewniaczki? Pokonałem
Pokonałem bELLUM? Pokonałem
Pokonałem Tajemnicę? Pokonałem (aż loginy pozmieniali)
Pokonałem Paciki? Pokonałem
Pokonałem jUTRO? Pokonałem
Pokonałem EM i APK na 186? Pokonałem

Pokonuję każde obłudne i w danej chwili zakłamane plemię.
aPK będzie następne.
Słowo Blacka
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Już mają pełne gacie ze strachu przede mną, to widać.
Blejko dni tylko oblicza, żeby się udało przetrwać jeszcze z 3 tygodnie
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Snow pokonal juz tyle przeciwnikow ze loginy pokonanych sa nieistotne

No i brawo, wreszcie coś z sensem.

Wskaż mi jedno plemię, które tu na FO walczyło ze mną i cokolwiek na danym świecie ugrało. Jedno.

Pomijając świat 145, nigdy plemię, które tu ze mną walczyło nie wygrało niczego.
A na 145 po prostu dopiero zaczynałem walkę z obłudą i zakłamaniem i nie miałem jeszcze doświadczenia.
 
Do góry