Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
1.049
Co wy wiecie o atmosferze na stadionie.
Poszedłem na mecz mojej lokalnej drużyny.
30 osób jak odśpiewało MKS, to aż trybuny się trzęsły

Siedzenie w pobliżu tych zwierząt z trybuny ultrasów to jedyna atrakcja podczas meczów drużyny z mojego miasta. Przemogłem się w tym sezonie i po bodajże 15 latach wybrałem się ponownie na mecz, a POTENRZNA Pogoń Szczecin nie oddała na swoim stadionie nawet celnego strzału xD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.150
Ale mam bekę z tych dzieciaczków co się jarają gra jakiegos Realu czy innej Barcwelony xD.

Dobrze że WIELKI AC MILAN odpuścił sobie te śmieszne i skorumpowane rozgrywki w tym roku.
Miałem Pana zablokować, natomiast czytając takie posty, zdecydowanie Pan plusuje. Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru wszystkim Milanistom. Ha tfu na Inter, derby są nasze.
 

pkondel1

Chłop
Wynik reakcji
13
Co wy wiecie o atmosferze na stadionie.
Poszedłem na mecz mojej lokalnej drużyny.
30 osób jak odśpiewało MKS, to aż trybuny się trzęsły
W mojej okolicy gra sobie drużyna spokojnie w okręgówce. Mają stadion przy samym wale od Wisły. Na wale znajduje się młyn i ultrasi w wieku myślę, że 15-18 lat i w liczbie maks 10 osobm Można się śmiać ale przy nudnym poziomie piłkarskim dodaje to trochę smaczku :D
 
Wynik reakcji
2.694

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
@kmic dzięki za interwencje
Jak widzisz ostatnie komentarze tu wskazują, że wszyscy mają dość tego oblecha i chama Szermeta


--

Czy prawdą jest zmiana taktyki w aPK, mianowicie, że DEFF z obrzeży wrócił do wiosek, a nowy nie jest podsyłany?
Czyżby aPK gromadziło zapasy na nieuchronnie zbliżającą się konfrontację ze SPEED?
Nie kryje, że nie jestem zaskoczony
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
Dałem sobie okolice 500 ms żeby nie było płaczu że gram czasem na bocie ale wiadomo praktyka może nieco inaczej wyglądać Screenshot_20240421_221557_Tribal wars.jpg
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.446
Czy prawdą jest zmiana taktyki w aPK, mianowicie, że DEFF z obrzeży wrócił do wiosek, a nowy nie jest podsyłany?
Czyżby aPK gromadziło zapasy na nieuchronnie zbliżającą się konfrontację ze SPEED?
Nie kryje, że nie jestem zaskoczony

APK ma większy problem w postaci ukrytego członu speed czyli ARES.
 
Do góry