Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
HA HA HA HA HA HA beka z balerona, już się obsrał i usunął swój wpis. Skisnę.
@Afrykański Czarodziej zobacz jaki chojrak, najpierw nazistowską symbolikę propaguje a potem spoocny usuwa. Biedne dziecko.
Wiedziałem, że maks 17 lat i boi się co matka z ojcem zrobią jak zobaczą działalność synka w necie

A jeszcze śmieszniejsze, że myśli iż Black Snow nie screenuje forum XD XD
Nawet każdą jego edycję zescreenowałem.

1000016562.png

A mógł nie wojować z Blackiem i nie wyśmiewać.
 
Wynik reakcji
2.635
Nie no luz, Twoja sprawa. Zauważyłem, że wolałeś iść na twardo i ponieść ewentualne konsekwencje niż usunąć:)
Generalnie tam byś dostał z 3k grzywny, bo pojechałeś za grubo, ale nic więcej.
Omzrik jest bardzo zawzięty na takie wpisy, więc jeśli chodzi o sam fakt, to Mefisto miał rację.
Z tym, że jak myślę żartował.

--



Ok to jesteś przeciwieństwem mnie. Jestem kibicem Bayernu od 4 dni
Czyli od awansu do półfinału
Walić Madryt

Trzeba mieć jakieś zasady na tym świecie.

Znaczy można też grać w SPEED, nie mieć zasad i sie bronić,że skoro wszyscy tak robią to i ja xDD



W tym półfinale też jestem za Bayernem
 
Wynik reakcji
2.635
HA HA HA HA HA HA beka z balerona, już się obsrał i usunął swój wpis. Skisnę.
@Afrykański Czarodziej zobacz jaki chojrak, najpierw nazistowską symbolikę propaguje a potem spoocny usuwa. Biedne dziecko.
Wiedziałem, że maks 17 lat i boi się co matka z ojcem zrobią jak zobaczą działalność synka w necie

A jeszcze śmieszniejsze, że myśli iż Black Snow nie screenuje forum XD XD
Nawet każdą jego edycję zescreenowałem.


A mógł nie wojować z Blackiem i nie wyśmiewać.

XDDDD

Szybko.
 
Wynik reakcji
1.035
Co wy wiecie o atmosferze na stadionie.
Poszedłem na mecz mojej lokalnej drużyny.
30 osób jak odśpiewało MKS, to aż trybuny się trzęsły

Siedzenie w pobliżu tych zwierząt z trybuny ultrasów to jedyna atrakcja podczas meczów drużyny z mojego miasta. Przemogłem się w tym sezonie i po bodajże 15 latach wybrałem się ponownie na mecz, a POTENRZNA Pogoń Szczecin nie oddała na swoim stadionie nawet celnego strzału xD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.141
Ale mam bekę z tych dzieciaczków co się jarają gra jakiegos Realu czy innej Barcwelony xD.

Dobrze że WIELKI AC MILAN odpuścił sobie te śmieszne i skorumpowane rozgrywki w tym roku.
Miałem Pana zablokować, natomiast czytając takie posty, zdecydowanie Pan plusuje. Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru wszystkim Milanistom. Ha tfu na Inter, derby są nasze.
 

pkondel1

Chłop
Wynik reakcji
13
Co wy wiecie o atmosferze na stadionie.
Poszedłem na mecz mojej lokalnej drużyny.
30 osób jak odśpiewało MKS, to aż trybuny się trzęsły
W mojej okolicy gra sobie drużyna spokojnie w okręgówce. Mają stadion przy samym wale od Wisły. Na wale znajduje się młyn i ultrasi w wieku myślę, że 15-18 lat i w liczbie maks 10 osobm Można się śmiać ale przy nudnym poziomie piłkarskim dodaje to trochę smaczku :D
 
Do góry