Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
1.082
Ja bym tutaj dodała że ogromne znaczenie ma poziom i praca KD i KO . Najmądrzejszy wódz bez takiego wsparcia daleko nie pociągnie. Ogólnie uważam że praca jaką wkładają członkowie rady każdego dnia w plemię to jest jakiś kosmos.

Dlatego w plemsach istnieje zasada, zgodnie z którą darmy są dla zarządu (rady), a tobie panie areczku możemy pozwolić rozbić off, czyszcząc wioski radzie xd
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.983
No sluchaj, ja potrafie przegrywac. Smiesza mnie tylko wpisy takich ludzi jak Doktor hałs ktory wchodzi i pierdzieli ze jestesmy slabi albo gowniarz alan podniecajacy sie przejeciami xD

graja w takiej przewadze to przejmuja, prosta sprawa. Moze sa lepsi, moze nie, ciezko powiedziec bo siły nie sa rowne. No chociaz jak mielismy podobna ilosc wsi to chlopaki z apk wyszli na minus na akcji ale to tylko maly szczegol ;)

Jednego jestem pewien, jesli apk byloby w naszej sytuacji to alanello pierwszy by zaczal warzywic na koncie i przestalby grac tak jak bylo to na 186 ;)
sytuacja byla ciezka i chlopa nagle nie bylo. w dzien akcji ak na nas chlopow nagle nie bylo i polowa frontu poszla sie walic :D

na 182 bylo doslownie tak samo, tylko ze tam sytuacja byla rowna. poszla akcja w alanello i chlopaki po -100 wychodzili ;)
Takze alanello miej troche pokory bo nie daj boze sytuacja sie odwroci o dostaniecie na leb to znow zrobisz z siebie posmiewisko ;)

A tutaj zeby nie bylo ze klamie screen jak alanello napisal do pietrka o gre w witam ;)

Trzeba się było nie podniecać jak na pierwszej akcji zebraliście 19 wiosek mając przewagę 3:2 w wioskach i średnią punkty na wioskę 1000 wyższą od nas to może bym was kijkiem nie szturchał, ale zasłużyliście to macie xD
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
649
Co tam dzisiaj ciekawego na serwerze się dzieje ? żadnych akcji? widzę że kurz po botach opadł i się zaczyna znowu ciśnięcie APK
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.908
Co Ty wymyślasz XD Przecież 3/4 Ban to były osoby wsadzone przez pajtona, zacznijcie patrzeć na swoje plemiona i zrozumcie, że to o co nas oskarżacie, jest robione u Was w takim samym stopniu XD Albo udajecie, że o tym nie wiecie, albo jesteście naiwni po prostu XD Ależ to aż oczy bolą jak się czyta takie rzeczy, boty w speed - każde plemię jakiegoś bana wyłapało, darmy speed - witam cały człon darm + Ci w aresach,, apk bcm, Ti orki, N cztery człony na start i z pełno osób w ban, a to są tylko te rzeczy o których wiemy oficjalnie XD Ja nie wiem czy to jest głupota czy ślepota czy naiwność, ale tak teraz wyglądają plemiona i jedyne co możecie z tym zrobić to zakładać własne plemię i grać w ten "moralny" sposób albo skończyć z plemionami XD a takie płakanie na forum, żeby się wyżalić, no przykro nam, ale nie nikogo to nie obchodzi XD
To chyba nie wiesz o czym mowisz, Pajton ledwo wiedzial kto w tym ban jest dopoki 1 akcja nie poszla.

Po 1 akcji na ban czołowi gracze wraz z radą zaczeli pisać do enek bo ogarneli ze z dwu czlonowego plemienia moze 20-30 sie nadaje do gry.

Tak samo z tego plemienia dyktatorzy gdzie tam sie jakies cyrki działy. Jeden wodz odchodzil, drugi przychodził, po chwili wracał ten pierwszy i wyrzucał tego drugiego. To osoby ktore ogarnialy, do enek rownież napisały.

Tak wiec Pajton ogarnał liste osob do przejścia, a następnie termin gdzie wszyscy maja przejść w jednym czasie.

Oczywiscie mialo przejsc mniej osob, ale potem. Sie okazalo ze kolega kolegi tez chce itd i wyszło jak wyszło.

W skrocie Nikt z poludnia nie wsadzał swoich kretów na poczatku świata zeby uzyskać przewage nad innymi plemionami w odróżnieniu od potężnego spit.

Tutaj wystarczył argument siły i ludzie sami zaczeli szukać ratunku.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Dlatego w plemsach istnieje zasada, zgodnie z którą darmy są dla zarządu (rady), a tobie panie areczku możemy pozwolić rozbić off, czyszcząc wioski radzie xd
nie miałabym nic przeciwko temu żeby darmy były dla zarządu. Widzę wysyłając swoje offy i szlachtę że członkowie rady też lecą równo z atakami. Różnica między mną a nimi jest taka żę ja obliczyłam ile człowieka temperatura ma km/h a rada zadbała o dyplomację , równomierny rozwój, plener ataków, rozłożenie deffa itd itp
 
Do góry