Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Gdyby nie to, że jestem człowiekiem honoru, to bym chyba rzeczywiście został fanem aPK, bo to jedyni, którzy od pierwszego dnia świata nie dają sobie fajdać.
Jadą każdemu, kto zasłużył, bez znaczenia czy to SPEED, Witam czy randomy z Ares.
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.601
No sluchaj, ja potrafie przegrywac. Smiesza mnie tylko wpisy takich ludzi jak Doktor hałs ktory wchodzi i pierdzieli ze jestesmy slabi albo gowniarz alan podniecajacy sie przejeciami xD

graja w takiej przewadze to przejmuja, prosta sprawa. Moze sa lepsi, moze nie, ciezko powiedziec bo siły nie sa rowne. No chociaz jak mielismy podobna ilosc wsi to chlopaki z apk wyszli na minus na akcji ale to tylko maly szczegol ;)

Jednego jestem pewien, jesli apk byloby w naszej sytuacji to alanello pierwszy by zaczal warzywic na koncie i przestalby grac tak jak bylo to na 186 ;)
sytuacja byla ciezka i chlopa nagle nie bylo. w dzien akcji ak na nas chlopow nagle nie bylo i polowa frontu poszla sie walic :D

na 182 bylo doslownie tak samo, tylko ze tam sytuacja byla rowna. poszla akcja w alanello i chlopaki po -100 wychodzili ;)
Takze alanello miej troche pokory bo nie daj boze sytuacja sie odwroci o dostaniecie na leb to znow zrobisz z siebie posmiewisko ;)

A tutaj zeby nie bylo ze klamie screen jak alanello napisal do pietrka o gre w witam ;)



Chóriel nie tylko bot ci się zaciął ale i mózg xd
APK na s150 było w znacznie gorszej sytuacji a grało do samego końca ;]
Zresztą co ja ci przytaczam s150 tam pewnie dopiero uczyłeś się obsługiwać bota więc byłaś jechana na etapie jednej wioski
 
Wynik reakcji
1.036
Ja bym tutaj dodała że ogromne znaczenie ma poziom i praca KD i KO . Najmądrzejszy wódz bez takiego wsparcia daleko nie pociągnie. Ogólnie uważam że praca jaką wkładają członkowie rady każdego dnia w plemię to jest jakiś kosmos.

Dlatego w plemsach istnieje zasada, zgodnie z którą darmy są dla zarządu (rady), a tobie panie areczku możemy pozwolić rozbić off, czyszcząc wioski radzie xd
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.854
No sluchaj, ja potrafie przegrywac. Smiesza mnie tylko wpisy takich ludzi jak Doktor hałs ktory wchodzi i pierdzieli ze jestesmy slabi albo gowniarz alan podniecajacy sie przejeciami xD

graja w takiej przewadze to przejmuja, prosta sprawa. Moze sa lepsi, moze nie, ciezko powiedziec bo siły nie sa rowne. No chociaz jak mielismy podobna ilosc wsi to chlopaki z apk wyszli na minus na akcji ale to tylko maly szczegol ;)

Jednego jestem pewien, jesli apk byloby w naszej sytuacji to alanello pierwszy by zaczal warzywic na koncie i przestalby grac tak jak bylo to na 186 ;)
sytuacja byla ciezka i chlopa nagle nie bylo. w dzien akcji ak na nas chlopow nagle nie bylo i polowa frontu poszla sie walic :D

na 182 bylo doslownie tak samo, tylko ze tam sytuacja byla rowna. poszla akcja w alanello i chlopaki po -100 wychodzili ;)
Takze alanello miej troche pokory bo nie daj boze sytuacja sie odwroci o dostaniecie na leb to znow zrobisz z siebie posmiewisko ;)

A tutaj zeby nie bylo ze klamie screen jak alanello napisal do pietrka o gre w witam ;)

Trzeba się było nie podniecać jak na pierwszej akcji zebraliście 19 wiosek mając przewagę 3:2 w wioskach i średnią punkty na wioskę 1000 wyższą od nas to może bym was kijkiem nie szturchał, ale zasłużyliście to macie xD
 
Do góry