Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
18
Ja tam pamiętam że do upadku AK grali bardzo dobrze. Trochę zbyt ogólnikowo rzuciłeś zarzuty moim zdaniem.

Na tym świecie też powinieneś napisać, że ani Witam nie chciało z nimi grać ani oni w Witam. Po co siać dezinformacje…
Dokładnie jest jak mówisz, prawda sama się obroni , Łatwiej jest grać , gdy czerpiesz radość z gry niż przymus odgórny i płaczący choriel z rana jak mogłeś mi nie pomóc, jak mogłeś coś stracić i wieczne wyzywanie.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.049
Dokładnie jest jak mówisz, prawda sama się obroni , Łatwiej jest grać , gdy czerpiesz radość z gry niż przymus odgórny i płaczący choriel z rana jak mogłeś mi nie pomóc, jak mogłeś coś stracić i wieczne wyzywanie.

Sorki byku, ale o ile jestem w stanie zrozumieć, że nie lubisz choriela i mogłeś być na niego wkurzony, tak to, co odstawiłeś na 186, nie stawia cię w najlepszym świetle i pozycji do oceniania. Alanello chociaż dał jakiekolwiek info, jak u niego wyglądała sytuacja i można było chociaż jakoś reagować.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Witam zostało na tym świecie zweryfikowane, oprócz skillowych graczy potrzeba jeszcze kogoś kto mądrze taką ekipę poprowadzi, Pietrek jest za słabym wodzem żeby wygrac świat jubileuszowy. Można sobie mówić, że poziom plemion aktualnie mocno wzrósł, ale za to poziom wodzów jest tragiczny. Na tym świecie mamy dwóch wodzów których można uznać za godnych uwagi, Keymil i Snuffi. Brika czy Pajton są mocno przeciętni, ale mają dobrą ekipę wokół siebie która zakrywa ich wady. Nie weszliby z przeciętnym plemieniem level wyżej i szybciej z dobrego plemienia zrobiliby przeciętne.
Ja bym tutaj dodała że ogromne znaczenie ma poziom i praca KD i KO . Najmądrzejszy wódz bez takiego wsparcia daleko nie pociągnie. Ogólnie uważam że praca jaką wkładają członkowie rady każdego dnia w plemię to jest jakiś kosmos.
 
Do góry