Dyskusja o sytuacji na świecie 200

ThePixOne1

Chłop
Wynik reakcji
18
Dodam swoje 5 centow. Mirek z reszta graczy mial ponad MIESIAC zeby mnie rozebrac. Co zrobili? Dawali mi darmy na privie po radnym na wyspie ktorą od poczatku robilem pod przejscie XD.

Czemu mial miesiac zeby mnie rozebrac?

1. Ziomek ktory tez byl dogadany od poczatku swiata sie wygadal a ja jakos nie bylem za chetny zeby go rozbierac. Ten sam ziomek mnie polecil do WYG i nawet prosilem pare razy zeby mnie wstawili do tego samego czlonu co on bo sie znamy XDDDDDDD.
2. Potem Miksa napisal na forum ze gralem w SPEEDach na 100? Ile by zajelo sprawdzenie TW ze jestem dogadany od poczatku swiata? 30 sekund? Mirek tego nie zrobil.
3. Od etapu pierwszej wioski byly zdjecia z forum SPEEDOwego gdzie sie zglaszalem do grania na obrzezach.
 

Migyy

Pikinier
Wynik reakcji
129
Dodam swoje 5 centow. Mirek z reszta graczy mial ponad MIESIAC zeby mnie rozebrac. Co zrobili? Dawali mi darmy na privie po radnym na wyspie ktorą od poczatku robilem pod przejscie XD.

Czemu mial miesiac zeby mnie rozebrac?

1. Ziomek ktory tez byl dogadany od poczatku swiata sie wygadal a ja jakos nie bylem za chetny zeby go rozbierac. Ten sam ziomek mnie polecil do WYG i nawet prosilem pare razy zeby mnie wstawili do tego samego czlonu co on bo sie znamy XDDDDDDD.
2. Potem Miksa napisal na forum ze gralem w SPEEDach na 100? Ile by zajelo sprawdzenie TW ze jestem dogadany od poczatku swiata? 30 sekund? Mirek tego nie zrobil.
3. Od etapu pierwszej wioski byly zdjecia z forum SPEEDOwego gdzie sie zglaszalem do grania na obrzezach.
był bardzo zajęty )
 

pogromcaap

Pikinier
Wynik reakcji
75
Dodam swoje 5 centow. Mirek z reszta graczy mial ponad MIESIAC zeby mnie rozebrac. Co zrobili? Dawali mi darmy na privie po radnym na wyspie ktorą od poczatku robilem pod przejscie XD.

Czemu mial miesiac zeby mnie rozebrac?

1. Ziomek ktory tez byl dogadany od poczatku swiata sie wygadal a ja jakos nie bylem za chetny zeby go rozbierac. Ten sam ziomek mnie polecil do WYG i nawet prosilem pare razy zeby mnie wstawili do tego samego czlonu co on bo sie znamy XDDDDDDD.
2. Potem Miksa napisal na forum ze gralem w SPEEDach na 100? Ile by zajelo sprawdzenie TW ze jestem dogadany od poczatku swiata? 30 sekund? Mirek tego nie zrobil.
3. Od etapu pierwszej wioski byly zdjecia z forum SPEEDOwego gdzie sie zglaszalem do grania na obrzezach.
Nie mów, że te screeny jak się zgłosiłeś wisiały na FO? Xd
Ps nie miał czasu rozebrać, mimo że widział.. ale darmy dawać miał czas xd
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.458
Niesamowite jak ta gra się stoczyła w ciągu kilkudziesięciu światów. Ktoś teraz kretuje, wbija kose i następnie wbija na FO z dumą napisać jak to wbił na obrzeża z zamiarem wbicia kosy grając dla Speed I jest zadowolony z tego, że tak długo go nie rozebrano XD

Fajne te plemiona 2k24.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.255
Kiedy tylko chcesz :)
Niesamowite jak ta gra się stoczyła w ciągu kilkudziesięciu światów. Ktoś teraz kretuje, wbija kose i następnie wbija na FO z dumą napisać jak to wbił na obrzeża z zamiarem wbicia kosy grając dla Speed I jest zadowolony z tego, że tak długo go nie rozebrano XD

Fajne te plemiona 2k24.
Najlpeszy feature plemion w 2024 to przyzwolenie przez @kmic na gre na botach do 200 świata xD bociarze cie kochają kmicu
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.291
Mireczek wolal grillowac, trzeba mu wybaczyc bo to wielki wuc.

Z Szynki tez beka, chlop dalej zyje myslami, ze wszystkie akcje z dostepem do stanu wojsk robilem na kazdym swiecie

Poludnie skakalo na darmowe wioski tutaj i mysleli, ze to pozostanie bez reakcji.
Niestety w tej grze trzeba myslec do przodu i przewidywac pewne ruchy, ten mysle ze byl oczywisty.
 

ThePixOne1

Chłop
Wynik reakcji
18
Dumny? xd?

Raczej zazenowany bezradnoscia rady WYG.

Pare dni temu miala byc akcja WYG na SPEEDY. Pisze "miala" byc bo speedy podbily tego dnia wiecej wiosek.
Na te akcje osobe podejrzana o krecenie miala dostac rozpiske i rada planowala sprawdzic czy potencjalny kret wysle te offy.
Ile atakow dal KO do wyslania? Jeden fejk.
 
Do góry