Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Ehhh
Nie mam czasu na FO bo siedzę na 3 zastach + swoje konto a mnie jakiś kasztan z wITAM oczernia we wiadomości do sojusznika.
Jak wam się nie chce już grać to możecie wrzucić zasta tylko odblokujcie prawa żebyście się nie zblaźnili jak połowa waszych frontowców dwa dni przed akcją.

No
A możesz przestać płakać?
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
No
A możesz przestać płakać?
ale problem jest taki, że to Ty wyzywasz nas, za to, że 7 graczy Witam wykazało się totalną głupotą i dostało nawet nie skill checka, a po prostu wykazało się głupotą. Nie wiem czemu atakujesz ARES, plemię z łapanki, wygrywa na plemię, które jest uznawane za faworyta świata. 5 miejsc ARES w składzie A.P.K to jest informacja z palca, zresztą bez sensu skoro mamy 10 miejsc w WITAM w razie czego.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
. Nie wiem czemu atakujesz ARES, plemię z łapanki, wygrywa na plemię, które jest uznawane za faworyta świata.

Co? Toć wy ciągnięcie pomoc od Dudu, macie aPK i pierdylion członów XD XD XD
Okropny kłamco, wygrać to sobie możecie, marsz żałobny na fujarce, bo skończycie pojechani.

Wasza przewaga aktualnie wynosi 75:25
 

William Marshal

Łachudra
Wynik reakcji
1.237
jakie 5, 10 miejsc… gra się o ostateczne zwycięstwo. sroga beka z plemion obrzeżowych, które się dogadują z plemionami z piątki TI, N, Speed, Witam, APK.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
jakie 5, 10 miejsc… gra się o ostateczne zwycięstwo. sroga beka z plemion obrzeżowych, które się dogadują z plemionami z piątki TI, N, Speed, Witam, APK.

Przeciez to jakiś totalny wysryw xd

Kwestia 2 tygodni i APK samo jako 1 czlon bedzie mialo tyle wiosek co witam dwa czlony.


Tonący brzytwy się chwyta.
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Co? Toć wy ciągnięcie pomoc od Dudu, macie aPK i pierdylion członów XD XD XD
Okropny kłamco, wygrać to sobie możecie, marsz żałobny na fujarce, bo skończycie pojechani.

Wasza przewaga aktualnie wynosi 75:25
Przecież pisaliśmy Ci, że Brika napluła Alkowi w twarz, pomoc od Dudu to wycofanie 20 zagród deffa od Wojtiego, które nie zdąży na akcje...świetna pomoc
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
Przecież pisaliśmy Ci, że Brika napluła Alkowi w twarz, pomoc od Dudu to wycofanie 20 zagród deffa od Wojtiego, które nie zdąży na akcje...świetna pomoc
O nie kto by pomyślał skoro HELL już 90 wsi (ponad 10% potencjału) w pizde w ciągu tygodnia po jednej akcji. Połowa forum to gadka o koalicji N-TI i kurwa teraz zdziwienie, ze Brika dyma każdego kto nie jest z TI/N xD Gratuluje dla zjeba Alka i świetlistego pedała rozjebania świata. Nki i TI wszystkich was ograło chociaż wszyscy wiedzieli czym grali. Blacha to się należy ale na czoło z dopiskiem uwaga idiota
 

Sindbad.

Chłop
Wynik reakcji
6
Nie wiem czemu atakujesz ARES, plemię z łapanki, wygrywa na plemię, które jest uznawane za faworyta świata. 5 miejsc ARES w składzie A.P.K to jest informacja z palca, zresztą bez sensu skoro mamy 10 miejsc w WITAM w razie czego.
Nie wiem czy jest sens się chwalić wynikiem walki całej ćwiartki świata na jedno odosobnione plemię, pomijając, że statystyki mało miarodajne wobec nabicia ich właściwie na odbitkach skoków na barbarki, ale jeśli Ci to pomaga, to trzymam kciuki za terapie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry