Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
CHŁOP CO DEBILIZM SWOICH LUDZI ZRZUCA NA ADIOSA XD KTO NORMALNY DWA DNI PRZED AKCJĄ PRZYJMUJE ZASTA BEZ ŻADNYCH PRAW OD PRZECIWNIKA XDDDDDDDDDD 5 blach nadal lepsze niż granie z idiotami z witam xD


View attachment 63592


Kim Ty randomie jesteś, by się wypowiadać o Witam? Wracaj dalej do bycia nikim.

--

@Lord Rajmund z Kałuży.
@NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC
@Ostry Cień Mgły


@Świetlisty Władca mając około 300 osób w plemieniu, podpisał się z aPK w zamian za 5 blach na koniec XD XD
Dla kogo?
Jedna dla niego
Druga dla Alka
A trzy dla wchodzących w dupsko Alkowi

Nic się nie zmieniło, ten człowiek jest niepoczytalny i nie ma grama godności XD XD XD
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Kim Ty randomie jesteś, by się wypowiadać o Witam? Wracaj dalej do bycia nikim.

--

@Lord Rajmund z Kałuży.
@NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC
@Ostry Cień Mgły


@Świetlisty Władca mając około 300 osób w plemieniu, podpisał się z aPK w zamian za 5 blach na koniec XD XD
Dla kogo?
Jedna dla niego
Druga dla Alka
A trzy dla wchodzących w dupsko Alkowi

Nic się nie zmieniło, ten człowiek jest niepoczytalny i nie ma grama godności XD XD XD
Może ja się wypowiem, chyba mam prawo się wypowiedzieć skoro temat jest o mnie, a jestem szlachcicem na FO?
 

Ezri

Chłop
Wynik reakcji
43
CHŁOP CO DEBILIZM SWOICH LUDZI ZRZUCA NA ADIOSA XD KTO NORMALNY DWA DNI PRZED AKCJĄ PRZYJMUJE ZASTA BEZ ŻADNYCH PRAW OD PRZECIWNIKA XDDDDDDDDDD 5 blach nadal lepsze niż granie z idiotami z witam xD


View attachment 63592
i co łapiesz sie do tych 5 blach czy raczej nie ? XD Bo mam wrazenie ze nawet kasztanie nie wiesz o tych 5 blachach tylko jestes dymany przez alka i cala reszte XD
 
Do góry