Dyskusja o sytuacji na świecie 200

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
Już w okolicy s120-150 latały takie propozycje i dalej nic z tego, a było by to na pewno coś bardziej fresh.. no ale też więcej kretów rozsianych po całym świecie.

Do tego blokada plemienia po 60dniach.
Sam składałem, tuż przed 133 i 133 był pierwszym chyba gdzie nie było możliwości wyboru kierunku, dlatego jako speed wystartowaliśmy wtedy w centrum. Aczkolwiek nie wiem czy brak łańcuszka to nie za dużo.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Sam składałem, tuż przed 133 i 133 był pierwszym chyba gdzie nie było możliwości wyboru kierunku, dlatego jako speed wystartowaliśmy wtedy w centrum. Aczkolwiek nie wiem czy brak łańcuszka to nie za dużo.
Jeśli masz odpowiedni limit członków w plemieniu - nie. Wystarczy że będzie można do plemienia zgarnąć te 100 osób powiedzmy myślę że to spokojnie mogło by się udać, jak administracja nie spróbuje to pewnie się nie dowiemy. Kiedyś próbowali i im nie wyszło (s150)
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
Ładne zagranie ze strony BRIKI, wykorzystała geniusz założyciela ARES, żeby zrobić wjazd na czysto WITAM...20 zagród cofnięte i nie zdąży na akcje...Po co Adios się pchał w obronę południa nikt nie wie, ale no cóż. Zobaczymy, na razie WITAM trochę lekceważąco podchodzi...Ale no cóż, pamiętajmy, że te plemiona co są teraz, to nie jest poziom plemion sprzed świata 100 (włącznie) i obecni KO też nie należą do najlepszych. Ja życzę powodzenia, ale liczyłem na więcej, niż 500 krzyży, a na razie 200 nie dobijam.
Brika tak jak na 178 tak tutaj owinęła sobie tutaj debilów dookoła palca a później się obudzą z chujem w dupie gdy sie okaze ze ani "sojusznik" nie będzie zadowolony ani jej plemię. Dziś APK i Ares się śmieje z Witam a za miesiąc APK z Aresami będzie płakać jak ich Ti masą solo rozjebie. W sumie Aresy to największa chyba dziwka tego świata. Każdemu zrobi loda, każdemu da dupy pytanie co innego dostanie masówka nołnejmów 300 osobowego plemienia otoczona obecnie 3 ekipami z czego 2 ma już swoich przydupasów co im obrzeza zrobiły
 

darma Sh4Me

Łucznik
Wynik reakcji
337
Właśnie wypowiedziałem się odnośnie tego systemu zaproszeń, bo to ograniczyłoby bardzo mocno zarówno darmy jak i budowanie masówek, bo jedni muszą to drudzy też.

Tylko czy ludzie by tego chcieli? Bo Ci chcą grać tu czy tam, bo to pretendent do wygranej. Zmusiłoby to wtedy do odrzucenia pewnej części swoich graczy, ale mogliby oni zagrać w innej ekipie, a przede wszystkim dobrze się bawić i może sprawdzić przeciwko niej tym razem.
Wszystko ma swoje wady i zalety, imo brak zaproszeń spowodowałby że topowe plemiona miały by po 40 kretów w innych plemionach, a nie po 2/3, więc nwm czy to by wyszło mocno na plus. Jedyna opcja jaką widzę to zamknięcie składów po 30 dniach, co tez ma swoje minusy, ale chętnie bym zagrał na takim świecie i zobaczył jak się potoczy.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Wszystko ma swoje wady i zalety, imo brak zaproszeń spowodowałby że topowe plemiona miały by po 40 kretów w innych plemionach, a nie po 2/3, więc nwm czy to by wyszło mocno na plus. Jedyna opcja jaką widzę to zamknięcie składów po 30 dniach, co tez ma swoje minusy, ale chętnie bym zagrał na takim świecie i zobaczył jak się potoczy.

No ale robisz świat bez zapraszani na wstępnym (tylko plemię), dajesz limit graczy 100-120 czy nawet 150 na plemię, zamykasz takie składy po 50-60 dniach. Myślę ze 30 to może być za szybko ale takie 50-60 stabilnie.
 
Wynik reakcji
404
Wszystko ma swoje wady i zalety, imo brak zaproszeń spowodowałby że topowe plemiona miały by po 40 kretów w innych plemionach, a nie po 2/3, więc nwm czy to by wyszło mocno na plus. Jedyna opcja jaką widzę to zamknięcie składów po 30 dniach, co tez ma swoje minusy, ale chętnie bym zagrał na takim świecie i zobaczył jak się potoczy.
30 dni to za szybko, bardziej 60 dni na prędkości x2, 90 dni na prędkości 1,6, 120 na prędkości 1. Jak dodawany jest parametr surki x2 to wtedy czas skrócić o połowę.
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
śmiejecie się z wyg ,że łapanka po czym robicie to co zawsze z przyjmowaniem ludzi do siebie xD
Pamiętajcie tylko żeby się tym razem nie skasować jak na clasicu gdzy mieliście się zmierzyć z ojkami xDD
 

darma Sh4Me

Łucznik
Wynik reakcji
337
No różnie można do tego podejść, te 30 dni to faktycznie trochę mało, ale można by było eksperymentować, tylko czy jest sens jak gra i ta powoli upada, a przez takie zagrywki możliwe że mniej ludzi wystartuje bo nie będą mogli pograć razem ze znajomym przez mocną selekcję danego plemienia.
 
Do góry