Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Beka z @Blejkoo cieniasa.
Keymil mi pisze, że to od niego Blejkoo pożyczył i nie oddał forsy.
I pisze - wyeliminuj go z gry a Cię ozłocę.
Zadanie wykonane.
31 dni do wojny
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Ale to trzeba być nieudacznikiem, by patrzeć na mapę i niczego nie rozumieć, ja pierdziu XD XD XD
Jestem 3 kroki przed wami miernoty z aPK.

Jeśli SPEED pójdzie na wojnę w tym kierunku:

1000016278.png

To strzelą sami sobie samobója.

By iść na wojnę z południem potrzebują potężnych nieograniczonych zasobów na tyłach. I pewnego terenu, że nikt im tam nagle niczego nie wypowie.
W skrócie - potrzebują całej północy.
A chyba nie ma wątpliwości, że @Keymil LoveOrHate to cwaniak kuty na 4 nogi (mimo, że ma dwie) i będzie chciał świat zakończyć w pojedynkę.
Dlatego mam 100% pewności, że zanim zaczną ładować się w te zagęszczenie w centralnej części mapy, to muszą opanować na spokojnie północ.
Czyli bić tak:

1000016279.png


Dużo bardziej prawdopodobne są trwałe relacje z randomami z Ares, które da się pogodzić terytorialnie, niż z aPK.
Jedyne w czym mogę się pomylić, to termin.
Ale jeśli SPEEDY mają rozum, a zakładam, że tak jest, to zrobią to natychmiast po tym, gdy poczują, że Wygi są już na deskach.
Im bardziej pozwolą aPK ustabilizować się na obrzeżach, tym później będzie trudniej.

Poza tym muszą to zrobić, zanim jakkolwiek terytorialnie będą graniczyć z południem, żeby aPK nie mogło liczyć na żadną pomoc.

Rzekłem, nigdy się nie pomyliłem w takich kwestiach
 
Ostatnia edycja:

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Tak w ogóle to nie tylko SPEED jest tu rozgrywającym.
Bo aPK też niestety ma w ręku potężne działa.
Układ z randomami z Ares i Witam gotowe w każdej chwili zawiesić wojnę.
I równie dobrze to aPK razem z Witam i Wygami mogą stworzyć układ, który wyeliminuje SPEED. I to dość szybko.
Jedno jest pewne, na północy się gotuje i nikt nikomu nie może ufać, bo terytorialnie aPK-SPEED nie da się pogodzić ani dogadać. Tworzą się wąskie gardła, które dla obu plemion będą problemem.
Zapowiadają się piękne dni, a Blejkoo będzie zbierał zęby z podłogi
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.541
Ale to trzeba być nieudacznikiem, by patrzeć na mapę i niczego nie rozumieć, ja pierdziu XD XD XD
Jestem 3 kroki przed wami miernoty z aPK.

Jeśli SPEED pójdzie na wojnę w tym kierunku:


To strzelą sami sobie samobója.

By iść na wojnę z południem potrzebują potężnych nieograniczonych zasobów na tyłach. I pewnego terenu, że nikt im tam nagle niczego nie wypowie.
W skrócie - potrzebują całej północy.
A chyba nie ma wątpliwości, że Keymil to cwaniak kuty na 4 nogi (mimo, że ma dwie) i będzie chciał świat zakończyć w pojedynkę.
Dlatego mam 100% pewności, że zanim zaczną ładować się w te zagęszczenie w centralnej części mapy, to muszą opanować na spokojnie północ.
Czyli bić tak:



Dużo bardziej prawdopodobne są trwałe relacje z randomami z Ares, które da się pogodzić terytorialnie, niż z aPK.
Jedyne w czym mogę się pomylić, to termin.
Ale jeśli SPEEDY mają rozum, a zakładam, że tak jest, to zrobią to natychmiast po tym, gdy poczują, że Wygi są już na deskach.
Im bardziej pozwolą aPK ustabilizować się na obrzeżach, tym później będzie trudniej.

Poza tym muszą to zrobić, zanim jakkolwiek terytorialnie będą graniczyć z południem, żeby aPK nie mogło liczyć na żadną pomoc.

Rzekłem, nigdy się nie pomyliłem w takich kwestiach

Tak w ogóle to nie tylko SPEED jest tu rozgrywającym.
Bo aPK też niestety ma w ręku potężne działa.
Układ z randomami z Ares i Witam gotowe w każdej chwili zawiesić wojnę.
I równie dobrze to aPK razem z Witam i Wygami mogą stworzyć układ, który wyeliminuje SPEED. I to dość szybko.
Jedno jest pewne, na północy się gotuje i nikt nikomu nie może ufać, bo terytorialnie aPK-SPEED nie da się pogodzić ani dogadać. Tworzą się wąskie gardła, które dla obu plemion będą problemem.
Zapowiadają się piękne dni, a Blejkoo będzie zbierał zęby z podłogi
4x.gif
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
@szynkaa123
Chłopie, czy Ty kiedykolwiek rozumiałeś cokolwiek z dyplomacji? Możesz tylko czytać i mnie podziwiać. Pozwalam.
Jesteś za głupi na to, idź grać w szachy z gołębiem
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
W piątek mnie znowu kroją, więc mogę już śmiało napisać, że jestem w wybitnej formie fizycznej i intelektualnej.

Wow, dawno tak nie było.
Ten miesiąc to będzie istna uczta intelektualna dla moich fanów
 
Do góry