Dyskusja o sytuacji na świecie 200

pogromcaap

Miecznik
Wynik reakcji
116
ja to szcze rze mam mieszane uczucia co do sytuacji xd
troche wspolczuje ze sie robi ze speed kozlow ofiarnych, to obiektuwnie glupie kiedy wkolo jest mnostwo uzywaczy botow czy tam kretow
ale z drugiej strony to tylko gra i botowanie powinno byc zle odbierane kiedy ktos chce sobie po prostu poklikac dla przyhembosci..wiec niszczycie te rozrywke xd
Moim zdaniem każda osoba co jedzie na bocie powinna mieć perm bana przynajmniej na świecie, na który zostało to wykryte przez support. Najlepiej na wszystko, których gra aktualnie.


Ps i nie ma dla mnie znaczenia w jakim plemieniu gra. Czy to był bot na rozwijanie wiosek, farmę, czy klinowanie..
Powinien wylecieć z danego świata
 

Ebolak

Zwiadowca
Wynik reakcji
592
Myślę, że niektórzy gracze Hell pokazali tutaj więcej niż niejedno topowe plemię a na pewno więcej niż niejeden krzykacz na forum z ego wyjebanym w kosmos. Wielki szacunek dla Nich. A po resztę płaczków idziemy w swoim tempie. Miłego poniedziałku, smacznej kawusi.

@edit.
Dodam, że 1000x wolę zamknąć świat w 4 zaprzyjaźnione plemiona i dobrze się później bawić 50/50 niż grać przeciwko bociarzom, darmiarzom, kosownikom i całej tej otoczce - sami kreujecie takie plemiona :)
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.273
Myślę, że niektórzy gracze Hell pokazali tutaj więcej niż niejedno topowe plemię a na pewno więcej niż niejeden krzykacz na forum z ego wyjebanym w kosmos. Wielki szacunek dla Nich. A po resztę płaczków idziemy w swoim tempie. Miłego poniedziałku, smacznej kawusi.

@edit.
Dodam, że 1000x wolę zamknąć świat w 4 zaprzyjaźnione plemiona i dobrze się później bawić 50/50 niż grać przeciwko bociarzom, darmiarzom, kosownikom i całej tej otoczce - sami kreujecie takie plemiona :)
to jak nie chcesz grać na żadne z tych to chyba pozostało ci dojść do węgrów
 
Do góry