Dyskusja o sytuacji na świecie 200

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
ale to ty dmuchaz żale, jak na tę chwile my sobie gramy.
nawet specjalnie nie gadamy ze sobą , chyba ze na poziomach rady , tego ja nie znaju
Jeszcze lepiej xDDD jak co ostatnie kilka światów czyli koalicja pizd, rady się ugadują w 500 osób i każde plemię po 20 blach. Później płacz i ból dupy że :((( blachy mi nie dały śmiecie jebane a wszystko robiłem, kolesiostwo i w ogóle. A później zdziwienie, że na wielki jubileusz rusza tylko 5 ekip z czego każda to masówka xD Niech ta gra pierdolnie bo już się na to patrzeć nie da. Pierwszy miesiąc elita barby i darmy wpierdala, drugi miesiąc rozpierdala plemiona od środka, trzeci zostanie all vs one, czwartego nie będzie bo lepiej dostać 5 miejsc w plemieniu niż wpierdol dostać. Byleby wygrać xD cel uświęca środki
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Jeszcze lepiej xDDD jak co ostatnie kilka światów czyli koalicja pizd, rady się ugadują w 500 osób i każde plemię po 20 blach. Później płacz i ból dupy że :((( blachy mi nie dały śmiecie jebane a wszystko robiłem, kolesiostwo i w ogóle. A później zdziwienie, że na wielki jubileusz rusza tylko 5 ekip z czego każda to masówka xD Niech ta gra pierdolnie bo już się na to patrzeć nie da. Pierwszy miesiąc elita barby i darmy wpierdala, drugi miesiąc rozpierdala plemiona od środka, trzeci zostanie all vs one, czwartego nie będzie bo lepiej dostać 5 miejsc w plemieniu niż wpierdol dostać. Byleby wygrać xD cel uświęca środki
wiesz, nabiłam sobie blachę niszczyciel szlachty ubijając swoje własne grubaski . co ja poradze że takich przeciwników mam <shrug>
teraz cos sie zaczyna w koncu dziać
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Węgrzy wielki szacun, pięknie grają , jakby kazde plemię taką organizacje miało i taką zawziętość to by ten swiat nie zapierniczał tak szybko.
Nie wiem czego sie spodziewałeś, stoją nam na drodze . nie możemy ich przeskoczyć
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.106
Węgrzy wielki szacun, pięknie grają , jakby kazde plemię taką organizacje miało i taką zawziętość to by ten swiat nie zapierniczał tak szybko.
Nie wiem czego sie spodziewałeś, stoją nam na drodze . nie możemy ich przeskoczyć
Prawda jest taka że grają na wyniszczenie, nie szanują wojska i raczej nie spodziewają się że będą mogli w nas uderzyć ale przy takiej przewadze nic innego się nie spodziewałem. Ale faktycznie mają aktywnych graczy którzy klinują i ustawiają odbitki.
Ale to i tak jest więcej niż np. takie ADK czy WYG które zdaje się nic nie pokażą na tym świecie
 

A Different Age

Miecznik
Wynik reakcji
79
Węgrzy wielki szacun, pięknie grają , jakby kazde plemię taką organizacje miało i taką zawziętość to by ten swiat nie zapierniczał tak szybko.
Nie wiem czego sie spodziewałeś, stoją nam na drodze . nie możemy ich przeskoczyć
po tej grze już niczego się nie spodziewam, dobrze że zdycha śmiercią naturalną :D
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
Węgrzy wielki szacun, pięknie grają , jakby kazde plemię taką organizacje miało i taką zawziętość to by tez swiat nie zapierniczał tak szybko.
Nie wiem czego sie spodziewałes stoją nam na drodze . nie mozemy ich przeskoczyć
Zamiast ich podziwiać i szanować jak super grają to weźcie z nich kurwa przykład. Jak widać można ruszyć na 1 człon i nie odpaść na 1 wojnie a nie jak pizdy 3 członami, 3 członami ukrytymi i 3 członami kretów
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Prawda jest taka że grają na wyniszczenie, nie szanują wojska i raczej nie spodziewają się że będą mogli w nas uderzyć ale przy takiej przewadze nic innego się nie spodziewałem. Ale faktycznie mają aktywnych graczy którzy klinują i ustawiają odbitki.
Ale to i tak jest więcej niż np. takie ADK czy WYG które zdaje się nic nie pokażą na tym świecie
Zobaczysz,węgierski Rambo nas rozniesie. on sie nie męczy
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Zamiast ich podziwiać i szanować jak super grają to weźcie z nich kurwa przykład. Jak widać można ruszyć na 1 człon i nie odpaść na 1 wojnie a nie jak pizdy 3 członami, 3 członami ukrytymi i 3 członami kretów
no właśnie, widać :)
z ta matematyką to Cię troche poniosło , wejdź na swoim nicku , nie wrzeszcz siedząc w krzakach
 

pogromcaap

Pikinier
Wynik reakcji
73
ja to szcze rze mam mieszane uczucia co do sytuacji xd
troche wspolczuje ze sie robi ze speed kozlow ofiarnych, to obiektuwnie glupie kiedy wkolo jest mnostwo uzywaczy botow czy tam kretow
ale z drugiej strony to tylko gra i botowanie powinno byc zle odbierane kiedy ktos chce sobie po prostu poklikac dla przyhembosci..wiec niszczycie te rozrywke xd
Moim zdaniem każda osoba co jedzie na bocie powinna mieć perm bana przynajmniej na świecie, na który zostało to wykryte przez support. Najlepiej na wszystko, których gra aktualnie.


Ps i nie ma dla mnie znaczenia w jakim plemieniu gra. Czy to był bot na rozwijanie wiosek, farmę, czy klinowanie..
Powinien wylecieć z danego świata
 
Do góry