Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204

Edytuję wpis uzupełniając Twój podpis.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

--

Ej Blacku kochany, dzis mi sie nudzi to az usunąłem ignora u Ciebie. (I chyba tylko dziś XDD).
Pytanko mam takie szczere. Ty wolisz grać na FOncie i pisać swoje wysrywy bez sensu będąc tempym trollem, niżeli pokazać coś w grze?
Z tym czasem co poświęcasz na FO, bez problemu byłbyś nawet średnim graczem w prawdziwej grze, a nie nabijanie szlachcica na FO
Proszę daj jakieś swoje stanowisko w tym temacie

Robię więcej tu dla tej gry, niż Twoja aktywna gra pacykarzu.
Rozniosłem w pył najbardziej haniebne twory w historii tej gry.
A aPK będzie następne
 

Judersik

Miecznik
Wynik reakcji
73
Robię więcej tu dla tej gry, niż Twoja aktywna gra pacykarzu.
Rozniosłem w pył najbardziej haniebne twory w historii tej gry.
A aPK będzie następne
Xdddddd
Czyli tępy troll

Dziękuje za odp, aż dam Ci lajka byś mógł się dalej spuszczać do rangi na FO:)

Dla mnie gdy ktoś udziela sie na FO i robi z siebie nie wiadomo kogo to powinien co pokazać swoja gra
Ty jesteś jebany ewenement z nudnym życiem xDDDD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
generalnie ta umowa jest chuja warta, black już kiedyś zapowiadał ze znika na zawsze no ale jak widać jego słowo jest nic nie warte

Pajacu powiedz kiedy nie dotrzymałem umowy, którą podpisałem. Wskaż jedną taką sytuację.
Moje odejście wtedy, to była wyłącznie moja wola i zmieniłem zdanie. Nie byłem niczym zobowiązany.

--

Nie, wpłaci tysiaka od taty i dalej będzie spamował.

Jeśli wpłacę to dwa tysiaki, bo tak brzmi umowa. Naucz się czytać.
Oh wait, przecież Ty tak czytasz umowy zwłaszcza kredytowe XD XD XD XD

I jeśli się zdecyduję, to wpłacę za swoje lekko zarobione pieniądze, w swojej firmie. I nic ci do tego bankrucie
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Czemu on mi odpisuje skoro z nim nie rozmawiam? Ktoś wytłumaczy? xD
Wiem że mu psycha siadła, ale żeby aż tak?

@Blejkoo Powodzenia, chętnie zobaczę jak dzieciak wydaje hajs starego.
 
Wynik reakcji
2.646
To wybaczyć mu czy wyeliminowac z tego swiata? Decyduj kumplu.
Neutralne mam do tego już podejście. Po 176 byłem na niego cięty.. odmówiłem m.in. gry w KEY na 182 na starcie ze względu na to że był w składzie. Ale z czasem mi przeszło. Nawet jakiś czas na 182 grałem z nim w plemieniu (chociaż teoretycznie większość grał tam jego coop (Chudes).

Obecnie już w historii graczy jakieś kosy etc są na tyle częstymi wpisami że praktycznie w każdym plemieniu są jacyś kosownicy.
 
Do góry