Dyskusja o sytuacji na świecie 200

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Widzę że masz jakiś problem z tymi zakładami :) Gram w speed pierwszy raz, przejmuje tylko barby i się nie znam. Wiem za to że mamy do zjedzenia top2 plemię na świecie pod względem wielkości i mamy co robić ;)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Widzę że masz jakiś problem z tymi zakładami :) Gram w speed pierwszy raz, przejmuje tylko barby i się nie znam. Wiem za to że mamy do zjedzenia top2 plemię na świecie pod względem wielkości i mamy co robić ;)

Nie, nie mam. Po prostu gdy jestem czegoś pewien, to nie mam problemu z udowodnieniem tego.
A zwycięstwo, to taki dodatkowy bonusik satysfakcji
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.460
Ta kosa była ciężka bo wcześniej zapewniał że na pewno zostanie. Dostał bana na tydzień bez ochrony. Cały mobile poszedł do niego na ten tydzień. Jak pojawiały się jakieś ataki to od razu wrzucaliśmy resztki. Były dyżury pilnowania konta (także w nocy). Żeby go zmotywować przesunęliśmy akcje i część offów daliśmy pod niego jak wróci. Wrócił i skosował. Mi trochę po tym psycha siadła. Rada mnie wysłała żebym pomógł tam w tym terenie ale ciężko komuś pomóc jak ktoś tej pomocy nie chce. Tam konto za kontem kosowały a kolejne kosowały widząc że inne kosują. Takie domino. Sporo czasu mi zjadły plemiona tam. Najpierw osoby co wzięliśmy od upadającego plemienia Mirka i ich absurdalne żądania (nic dziwnego bo byli już dogadani na kosę i chcieli zrobić jak największy syf w plemieniu zanim skosuja). 95% kosa (mam nadzieję @TypowyMirekHandlarz że tym razem lepiej selekcjonowaleś skład). A później drugi człon stupek i po kolei osoby z tego członu południowego Jazdy. Tam może kilka osób (np. @pawcio231 chciało normalnie grać) a reszta dla blaszki kosa do strony co miała już zwycięstwo w kieszeni. Ale ta kosa czumbo chyba najbardziej ciężka była do przełknięcia. Po tym faktycznie jakiekolwiek chęci do gry sporej grupie graczy się skończyły. Jeszcze pojawiły się informacje że na main terenie Jazdy też szykują się kosy i to nawet chyba z rady. Tam chyba ktoś nawet skosował ale to już nie grałem wtedy.

Dlatego rozumiem w pełni perspektywę mniejszych plemion. Po co grać i się starać jak finalnie i tak największą rolę odgrywają kule śnieżne. Z random plemieniem ciężko coś ugrać (na światłach bez funkcji premium to po wygranej Sabatu na 133 nie kojarzę żeby wygrywało jakieś plemię zrekrutowane z mapy). Szybkie blokady składów.moglyby sprawić że ludzie aby wygrać musieliby rozłożyć się na więcej ekip a po blokadzie aby wygrać tym kontem nie kosowaliby tak. Ale tutaj praktycznie takiej blokady nie ma. Przez te kolejne 130? Dni będą co chwilę kosy z plemion słabszych/przegrywających. Silne plemiona będą tego bronić bo daje im to przewagę ale jest to perspektywa krótkowzroczna. Niedługo mało kto będzie w to grał a jakieś sukcesy, kolejne blaszki etc. szybko zostaną zapomniane.

Czy to ten sam czumbo, który gra na 200 i jest niedaleko mnie?
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Popytałem, pogadałem, powęszyłem, popatrzyłem.
I już ze 100% pewnością stwierdzam, że maksymalnie do połowy maja wybuchnie wojna między aPK - SPEED.

Jeśli ktoś znowu zarzuci mi, że się nie znam i wymyślam coś, to odważnych honorowych ludzi zapraszam do spisania umowy takiej jak z @markopolo19, dotyczącej zniknięcia z forum gry raz na zawsze.
Nie ma problemu. Mam już całkowitą pewność
Jestem chętny:)

W końcu znikniesz z tego forum
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Nie, po prostu nie podpiszę umowy z chłopem, który zbierał na coś tam kasę w plemieniu a potem zwiał, poblokował numery i udawał strusia XD XD

Ja podpisuję poważną umowę na dżentelmeńskiej zasadzie. Nie podpiszę z kimś, kto i tak się nie wywiąże

Tej osobie pieniądze dawno zwróciłem, no ale czego Się po tobie spodziewać.
Nawet na jakąś tam fundacje od Ciebie wpłaciłem 200 zł kundlu.

Czyli wstawiasz jak zawsze jakieś górnolotne propozycje po czym szybko zmieniasz zdanie i obsrywasz zbroje.

Hurr durr podpisze umowę, ale wiecie tylko jak mi będzie pasować = nigdy.

Śmieszny jesteś:) Mitoman
 

Judersik

Miecznik
Wynik reakcji
73
Polecam dodać @Bl-ack sno-w do ignora xD
Nawet lakiernik @Isarisu lepszy jest, wystarczy nie czytać postów, gdzie odpowiada ignorowanemu użytkownikowi
Dziś z nudów poczytałem co Yellow snow pisze i tylko sie utwierdziłem w tym;)
-50% spamu bez sensu mniej
a nawet jak ktos mu odpowiada to widać, ze odpowiada ignorowi wiec nie trzeba nawet czytać <3
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Tej osobie pieniądze dawno zwróciłem, no ale czego Się po tobie spodziewać.

Czyli wstawiasz jak zawsze jakieś górnolotne propozycje po czym szybko zmieniasz zdanie i obsrywasz zbroje.

Hurr durr podpisze umowę, ale wiecie tylko jak mi będzie pasować = nigdy.

Śmieszny jesteś:) Mitoman

Nie, podpiszę z uczciwymi osobami a Ty na pewno taką osobą nie jesteś.
Już @Pan Owca zaprezentował co to znaczy honor.
 
Do góry