Dyskusja o sytuacji na świecie 200

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
507
Pozwól, że Ci zacytuję pewną wypowiedź:



Do kogo masz więc obecnie pretensje?
Płacicie cenę nie za to, że @Keymil LoveOrHate jest przebiegły i cwany (bo jest), ale za to, że robiliście to samo co randomy z Ares. Czyli zbieraliście z mapy wszystko co się da.
Przerabiamy to co świat, zanim coś się wydarzy ze 2 tyg wcześniej o tym piszę i jestem uważany za wariata.
Co najciekawsze jestem przekonany, że jeśli ruszycie na następnym świecie, to popełnicie te same błędy co tutaj. Także kolego @Adominos pora uderzyć się w pierś.
Keymil wykorzystał okazję i waszą głupotę. Na tym polega między innymi ta gra.

Spokojnie snow nie cisnij tak po nim
Nie chcesz chyba zeby sie chlop pochlastal przez to jak mu postami spamujesz? ;d chcesz sie przyczyniac do morderstwa czlowieka ktory tu tylko wyraza swoje opinie?
 

Wazzup??

Chłop
Wynik reakcji
15
Ale niektórzy mają wyidealizowane wyobrażenie o starych światach...
Od ponad dekady nic się w tej grze nie zmieniło. Kosy, boty, mulciaki, włamywania na konta, ddosy... to wszystko było i dawniej.
może jak się budowało domki w podstawówce na obrzeżach do góra 5 wsi to się tego nie widziało albo to efekt czasu i typowa mentalność "kiedyś to kurła było hehe". idk ale śmieszy mnie to gadanie jak to dawniej wszyscy honorowo walczyli xD
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.839
Pozwól, że Ci zacytuję pewną wypowiedź:



Do kogo masz więc obecnie pretensje?
Płacicie cenę nie za to, że @Keymil LoveOrHate jest przebiegły i cwany (bo jest), ale za to, że robiliście to samo co randomy z Ares. Czyli zbieraliście z mapy wszystko co się da.
Przerabiamy to co świat, zanim coś się wydarzy ze 2 tyg wcześniej o tym piszę i jestem uważany za wariata.
Co najciekawsze jestem przekonany, że jeśli ruszycie na następnym świecie, to popełnicie te same błędy co tutaj. Także kolego @Adominos pora uderzyć się w pierś.
Keymil wykorzystał okazję i waszą głupotę. Na tym polega między innymi ta gra.
black ile razy mam ci powtarzac ze nie braliśmy z mapy "wszystkiego" ale rekrutacje mieliśmy odpalna dużą bo speedy zrobiły plemie 3d zajmujac cale nasze plecy i gdyby nie moja rekrutacja to speedy juz teraz miałyby zajęte 40% mapy rozumiesz ? nie każdy bohater nosi pelerynę xd

received_324771750593969.png
Tak to wyglądało
 

Adominos

Chłop
Wynik reakcji
70
Pozwól, że Ci zacytuję pewną wypowiedź:



Do kogo masz więc obecnie pretensje?
Płacicie cenę nie za to, że @Keymil LoveOrHate jest przebiegły i cwany (bo jest), ale za to, że robiliście to samo co randomy z Ares. Czyli zbieraliście z mapy wszystko co się da.
Przerabiamy to co świat, zanim coś się wydarzy ze 2 tyg wcześniej o tym piszę i jestem uważany za wariata.
Co najciekawsze jestem przekonany, że jeśli ruszycie na następnym świecie, to popełnicie te same błędy co tutaj. Także kolego @Adominos pora uderzyć się w pierś.
Keymil wykorzystał okazję i waszą głupotę. Na tym polega między innymi ta gra.
Nie mam pretensji :) po prostu boleję nad tym że ludzie się oszukują i nie grają fair-play :) wiem że ten świat tak wygląda, w sensie nie tylko plemiona ale całe życie, po prostu mi się to nie podoba i wyrażam opinie :)
 

Dooooonek

Dostojny Obywatel Forum
Wynik reakcji
917
black ile razy mam ci powtarzac ze nie braliśmy z mapy "wszystkiego" ale rekrutacje mieliśmy odpalna dużą bo speedy zrobiły plemie 3d zajmujac cale nasze plecy i gdyby nie moja rekrutacja to speedy juz teraz miałyby zajęte 40% mapy rozumiesz ? nie każdy bohater nosi pelerynę xd

View attachment 63378
Tak to wyglądało
Obudź się, jesteście więksi tylko na mapie, w rzeczywistości tereny zrekrutowane i tak wkrótce wrócą do speed xD Tego nie można nazwać kunsztem strategii a zwyczajnie próbą podniesienia morali i tak w ledwie dychającym już tworze :)
 

Migyy

Pikinier
Wynik reakcji
129
черный, сколько раз мне приходится вам говорить, что мы не взяли с карты "все", но у нас было много набора, потому что скорости составили 3D-племя, занимающее все наши спины, и если бы это было так не при моем наборе у скоростей уже было бы занято 40% карты, понимаешь? не каждый герой носит плащ xd

View attachment 63378
Вот как это выглядело
mysz, napisałeś do nas w sprawie dyplomacji i jednocześnie 2 masa się nie powiodła i zacząłeś nas ignorować, zrekrutowałeś słabych graczy z mapy, idź do Arkadii, tam należysz
 
Wynik reakcji
1.148
Brawo speed kolejna brawurowa akcja! Kurwa ależ ta gra zeszła na psy. I pomyśleć że kiedyś Was podziwiałem
Takie są właśnie p0laczki, nie mówię tylko o speed, pewnie z 90 % oszukuje, ale nie dała się jeszcze złapać, japrdl, zeby w jakies grze przegladarkowej grac na bocie i potem sobie walic konia do wirtualnej blaszki, jak ja gardze tym narodem XD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Takie są właśnie p0laczki, nie mówię tylko o speed, pewnie z 90 % oszukuje, ale nie dała się jeszcze złapać, japrdl, zeby w jakies grze przegladarkowej grac na bocie i potem sobie walic konia do wirtualnej blaszki, jak ja gardze tym narodem XD
czemu tak mówisz, Kmic napisał że Polska nie była największym beneficjentem banów .
ja gram doskokowo w plemiona od 15 lat i do dzis nie mogę zrozumieć na czym polega zabawa przy graniu z bota :) włączasz maszyne i lecisz na forum wrzeszcześć że jesteś zwycięzcą ?
ale ty przeciez wiesz że to gówno prawda, twoje zdanie o sobie interesuje Cię mniej niż innych przypadkowych ludzi z forum?
nie kumam tego
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
może kręci taki ludzi świadomośc że są sprytni. Wy w większosci nawet tego bota nie napisaliście ;/ mówię do bociarzy
 
Wynik reakcji
1.148
ja gram doskokowo w plemiona od 15 lat i do dzis nie mogę zrozumieć na czym polega zabawa przy graniu z bota :) włączasz maszyne i lecisz na forum wrzeszcześć że jesteś zwycięzcą ?
No na tym polega, niestety. Zobacz sobie, że 2 największych krzykaczy fo z witam dostało bana za bota, a wyzywali tutaj ludzi od warzyw, smietnikow, noobow.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
black ile razy mam ci powtarzac ze nie braliśmy z mapy "wszystkiego" ale rekrutacje mieliśmy odpalna dużą bo speedy zrobiły plemie 3d zajmujac cale nasze plecy i gdyby nie moja rekrutacja to speedy juz teraz miałyby zajęte 40% mapy rozumiesz ? nie każdy bohater nosi pelerynę xd

View attachment 63378
Tak to wyglądało


Miras zdecydowanie się pogubiłeś na tym świecie i nie wiem dlaczego.
Mając pewnych ludzi na froncie byś nie marnował deffa a i nikt by Ci z dnia na dzień nie przestał się logować, czy nie wpuścił Keymila na zast.
To Twoja wina i Twoja odpowiedzialność.
Przepraszam, ale tak.
Zobaczyłeś, że SPEED ma masę i uderzyłeś w to samo.
Tylko, że @Keymil LoveOrHate robi to co świat i ma w tym doświadczenie
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.655
Ciekawe czy doczekamy kiedyś świata gdzie Speed wygra walką xD bo to kolejny świat gdzie lecą boty, przekręty, krety, ustawione kontakty itd. Beka plemię xD ten sam poziom co Playersi, dyplo nie zagra po ich myśli, przekręty nie wyjdą i zawijka ze świata xD
Nie placz juz, Twoje plemie wcale lepszego poziomu nie pokazuje.


Krety i przekrety to element tej gry i kazdy z tego korzysta, lecz nie kazdy robi to z glowa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry