Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Gelenda

Miecznik
Wynik reakcji
91
Najlepsze jest to że oni nie mieli nic wspólnego z rozpadem 3d xd ten Mirek jest tak głęboko odklejony że aż się nie chce tego komentować. Typowy zjeb co będzie sobie przypisywał nie swoje zasługi, a na wszystkie niepowodzenia znajdzie każdą możliwą wymówkę, prócz takiej, że sam nie ogarnął i się nie nadaje.

A 3d to nie było plemię speedow głąby xd
Czyli mordo wracając speedy nie mają ukrytch członów i nic nie więdzą :)

Jesteście takie kozaki że od dziś na boSSo zapieedalam.
Ave Ora et labora .
 

Adominos

Chłop
Wynik reakcji
70
Mówiłem sobie ależ bym zagrał z tym wielkim speed, z najlepszą ekipą. No cóż, człowiek się całe życie uczy.
Zapytacie co się stało? Otóż keymil siedział na zaście u jednego z naszych i rozdał wszystkie jego wioski w środku nocy :)
Tak wiem wiem. Wszyscy tak robią. A wiecie czemu wszyscy tak robią? Dlatego że najlepsze ekipy tak robią. Brakuje mi czasów gdzie było plemię i akademia, ludzi byli wierni swoim plemionom. Wgl po tej grze widać takie zeszmacenie się społeczeństwa. Krety, oszuści, boty. Z jednej strony żałuję że skończyłem gierki przed tym światem bo z ostatniego mojego świata (Ave P! ❤️) mam fajne wspomnienia. Z drugiej, fajnie ze dowiedziałem się że jednak grałem już w najlepszej ekipie na plemionach :). Speedy, może i jesteście dobrzy, nie zabieram Wam tego, bo to byłby blamaż. Ale że Wasza legenda jest zbudowana na zakłamanych podwalinach, również nikt Wam nie zapomni. Ha tfu, I miłego weekendu :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Mówiłem sobie ależ bym zagrał z tym wielkim speed, z najlepszą ekipą. No cóż, człowiek się całe życie uczy.
Zapytacie co się stało? Otóż keymil siedział na zaście u jednego z naszych i rozdał wszystkie jego wioski w środku nocy :)
Tak wiem wiem. Wszyscy tak robią. A wiecie czemu wszyscy tak robią? Dlatego że najlepsze ekipy tak robią. Brakuje mi czasów gdzie było plemię i akademia, ludzi byli wierni swoim plemionom. Wgl po tej grze widać takie zeszmacenie się społeczeństwa. Krety, oszuści, boty. Z jednej strony żałuję że skończyłem gierki przed tym światem bo z ostatniego mojego świata (Ave P! ❤️) mam fajne wspomnienia. Z drugiej, fajnie ze dowiedziałem się że jednak grałem już w najlepszej ekipie na plemionach :). Speedy, może i jesteście dobrzy, nie zabieram Wam tego, bo to byłby blamaż. Ale że Wasza legenda jest zbudowana na zakłamanych podwalinach, również nikt Wam nie zapomni. Ha tfu, I miłego weekendu :)

Pozwól, że Ci zacytuję pewną wypowiedź:

Niestety, przestrzegałem @TypowyMirekHandlarz przed nieodpowiedzialnymi decyzjami.
Nie posłuchał.
Rekrutował co się da i gdzie się da.
Popełnił błąd, za który zapłaci.

Do kogo masz więc obecnie pretensje?
Płacicie cenę nie za to, że @Keymil LoveOrHate jest przebiegły i cwany (bo jest), ale za to, że robiliście to samo co randomy z Ares. Czyli zbieraliście z mapy wszystko co się da.
Przerabiamy to co świat, zanim coś się wydarzy ze 2 tyg wcześniej o tym piszę i jestem uważany za wariata.
Co najciekawsze jestem przekonany, że jeśli ruszycie na następnym świecie, to popełnicie te same błędy co tutaj. Także kolego @Adominos pora uderzyć się w pierś.
Keymil wykorzystał okazję i waszą głupotę. Na tym polega między innymi ta gra.
 
Do góry