Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Tak czytałem te posty @TypowyMirekHandlarz jak się chwali ile to wiosek innym plemionom zabrał i zastanawia mnie czemu w sytuacji w której jest pewny i wie że będzie wojował z proporcjonalnie dużo większym plemieniem, lepiej zorganizowanym, prowadzony z lepszą obsadą, wali na około we wszystkie inne plemiona i chwali się jak im tam dobrze nie idzie próbując tym zamaskować fakt że nie angażuje tych wysiłków tam gdzie powinny być zaangażowane. Zamiast się dogadać z takim @aszxqw92 woli walić w niego podczas kiedy sam dostaje w pupę z drugiej strony. Nie wiem może @TypowyMirekHandlarz lubi być tym po środku, każdy ma własne preferencje.

Wrzuci ktoś staty z akcji na Witamy?

X.png
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
Tak czytałem te posty @TypowyMirekHandlarz jak się chwali ile to wiosek innym plemionom zabrał i zastanawia mnie czemu w sytuacji w której jest pewny i wie że będzie wojował z proporcjonalnie dużo większym plemieniem, lepiej zorganizowanym, prowadzony z lepszą obsadą, wali na około we wszystkie inne plemiona i chwali się jak im tam dobrze nie idzie próbując tym zamaskować fakt że nie angażuje tych wysiłków tam gdzie powinny być zaangażowane. Zamiast się dogadać z takim @aszxqw92 woli walić w niego podczas kiedy sam dostaje w pupę z drugiej strony. Nie wiem może @TypowyMirekHandlarz lubi być tym po środku, każdy ma własne preferencje.



View attachment 63282
BATALION CZARNE MUCHY vs wITAM 2:0 xD
AVE MUCHY, PYTALIŚCIE KTO TO A TO WSTYD NIE WIEDZIEĆ KIM SĄ POGROMCY wITAM
 

Bombuś

Miecznik
Wynik reakcji
145
@kmic jak tacy tolerancyjni jesteście może jakiś świat dla botów stworzycie, później jakieś między narodowe światy gdzie boty z Chorwacji będą naparzać się z botami z polszy, myśleć za bardzo nie potrzeba także będziesz mógł swój cały team zgłosić.
az przypomnialy mi sie wirtualne wyscigi psów i stawianie na nie, coś pieknego.
 
Do góry