Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Jesteśmy najlepsi BO mamy szedoka
Jesteśmy najlepsi BO mamy jego baze i umiemy wyciągać z niej wioski
Jesteśmy najlepsi BO potrafimy wyciągnąć kogoś z przeciwnego plemienia oraz umiemy to wykorzystać lepiej niż plemiona, które robią to nam
Jesteśmy najlepsi BO mamy największą ilość aktywnych graczy zarówno w radzie jak i na froncie
Jesteśmy najlepsi BO mamy krety zakładam zarówno wsadzone jak i te, które mają dość grania w słabych plemionach i liczą na zapke w zamian za sprzedawanie info i takich jest pewnie nawet więcej
Jesteśmy najlepsi BO nawet wielki blejko tak jadący po speed chciał się do nas dostać XD
Co do zbiórki się nie odniosę, bo za dużo nie wiem
A co tych przeglądarek, to iksde, naprawdę myślisz, że wiedząc, że mamy kreta pisalibyśmy o nielegalnych rzeczach na forum? Albo nawet nie wiedząc, że mamy? Naiwnie myślisz, trochę jak świetlisty, któremu trzech graczy uciekło do witam, wyobraźcie sobie ile trzeba mieć kretów w plemieniu, żeby wyciągnąć trzech na raz kiedy jeszcze nawet nie zaczyna im się palić pod stopami

Nie jesteście najlepsi, bo nie macie po swojej stronie Blacka.

Ciężki nokaut.

Pozdrawiam serdecznie
 
Wynik reakcji
1.986
Lionel Messi Couldn't Control His Tears As Gives His Barcelona Farewell  Speech At Camp Nou - Watch
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.115
Naiwnie myślisz, trochę jak świetlisty, któremu trzech graczy uciekło do witam, wyobraźcie sobie ile trzeba mieć kretów w plemieniu, żeby wyciągnąć trzech na raz kiedy jeszcze nawet nie zaczyna im się palić pod stopami
No nie wiem czy im się "nawet nie zaczyna palić", akcja na zero, potem przyjęta akcja ledwo ledwo wybroniona, fala banów, praktycznie wszystkie wioski z lądowania na ARESach odbite, kończą im się powoli pomysły, sojusznik na południu w coraz gorszej sytuacji, obrzeży dalej brak a APK już tylko 100 wiosek mniejsze (a do niedawna było 300 wsi mniejsze).
 
Wynik reakcji
430
Wrzucam wam parę mapek z dzisiejszych walk:
Legenda:
SPEED - Czarni
WYGI-Niebieski
WYGI2-Biały
WYGI3-jasny pomarańczowy? :D

SDbtGlC.png
Gp46soT.png
eSTqqIA.gif
Twoje plemię traci 50 wiosek a ty masz 0 wbitych punktów wsparcia xD
WASZPAN9
DeMarco86
michal1097
Krzaku0777
michal5152s
martin1410
KrolZloty
the o4
mgr stx*1

Ich wioski zaznaczone na biało:
m6wltQ9.png


Na mapie zaznaczeni Assalt, Vejder 91 ale oni akurat mieli blokadę wysyłki, a nie chce mi się screena już poprawiać.

Analiza we własnym zakresie :)
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.115
Wrzucam wam parę mapek z dzisiejszych walk:
Legenda:
SPEED - Czarni
WYGI-Niebieski
WYGI2-Biały
WYGI3-jasny pomarańczowy? :D

SDbtGlC.png
Gp46soT.png
eSTqqIA.gif
Twoje plemię traci 50 wiosek a ty masz 0 wbitych punktów wsparcia xD
WASZPAN9
DeMarco86
michal1097
Krzaku0777
michal5152s
martin1410
KrolZloty
the o4
mgr stx*1

Ich wioski zaznaczone na biało:
m6wltQ9.png


Na mapie zaznaczeni Assalt, Vejder 91 ale oni akurat mieli blokadę wysyłki, a nie chce mi się screena już poprawiać.

Analiza we własnym zakresie :)
Wiadomo kto do rozbiórki ale pewnie mirek jej nie zarządzi a potem będzie płacz że kretów SPEED miało xD
 

Kosi

Chłop
Wynik reakcji
1
Pytanie offtop. Czy ktoś może wyjaśnić mi fenomen przejmowania barbar zamiast rozwiniętych wiosek sąsiadów?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.695
No właśnie, a @Kanarinios. się upierał, że żadnego rozwiązania nie było :D
Samo to wydarzenie już dało potężny boost rozwiniętych wiosek.
Krzywa akcja, ale stawka jubileuszu wysoka więc pewnie nie ostatnia
Teraz sie okazalo jednak, ze to plemie odklejonego mireczka pokonalo 3D

Gosc nawet rekawicy nie podjal i od razu wpuszcza na tych wielkich frontowcow z Wyg Nki z poludnia

Zrekrutowal cala cwiartke i teraz odcina sie od tego co zrobil piszac, ze to nie Wygi stracily dzis wioski, tylko gracze z rekrutacji wiec to sie nie liczy

Dawno nie widzialem tak odklejonego goscia
 
Do góry