Dyskusja o sytuacji na świecie 200

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
Ale mi powiedziałeś. Siu siu.

Raz tylko mialem okazję się zmierzyć ze speed i uważam to za najgorszy świat pod względem kurestwa. Chodź doszliśmy do etapu gdzie zostaly 4 plemiona a byliśmy 100% rekrutacja z obrzeży. Raz też gralem w speed ale to juz całkiem inna historia.

Wyciąganie całych rozpisek akcji i przechodzienie do was - Nick A dokąd to?

Akcja w główne konto frontowe oczywiście nie przypadkowa , konto w dzien akcji porzucone bez zasta - Nick Forgiven destro


Czy może zrobiona lewa zbiórka na moją osobę przez mojego Ex przyjaciela Maxa ktory zasiadał w radzie , który oczywiście przeszedl do was tym samym szczując ludzi na mnie że sobie jakąś lewa zbiórkę zrobiłem XD

Nie jestem idealny wiele lat temu zrobiłem kilka hujowych rzeczy ale wszystko naprawilem błedy młodości. Nikt z was tutaj nie jest idealny a zgrywacie świętoszków;D

Swoją drogą skoro to speed jest takie dobre po co uciekają sie do takich rzeczy walcząc z innymi plemionami? Sam sie dałem nabrać na tym świecie pisząc na wstępnym o zapke bo mam tam sporo znajomych :(

Po co wam baza shadowa?

Po co wam specjalne przegladarki ktore robia za was wszystko pisane przez gościa który gra u was? Itd itd :)- Ptaszki cwierkaja ze może być kolejna afera.
Jesteśmy najlepsi BO mamy szedoka
Jesteśmy najlepsi BO mamy jego baze i umiemy wyciągać z niej wioski
Jesteśmy najlepsi BO potrafimy wyciągnąć kogoś z przeciwnego plemienia oraz umiemy to wykorzystać lepiej niż plemiona, które robią to nam
Jesteśmy najlepsi BO mamy największą ilość aktywnych graczy zarówno w radzie jak i na froncie
Jesteśmy najlepsi BO mamy krety zakładam zarówno wsadzone jak i te, które mają dość grania w słabych plemionach i liczą na zapke w zamian za sprzedawanie info i takich jest pewnie nawet więcej
Jesteśmy najlepsi BO nawet wielki blejko tak jadący po speed chciał się do nas dostać XD
Co do zbiórki się nie odniosę, bo za dużo nie wiem
A co tych przeglądarek, to iksde, naprawdę myślisz, że wiedząc, że mamy kreta pisalibyśmy o nielegalnych rzeczach na forum? Albo nawet nie wiedząc, że mamy? Naiwnie myślisz, trochę jak świetlisty, któremu trzech graczy uciekło do witam, wyobraźcie sobie ile trzeba mieć kretów w plemieniu, żeby wyciągnąć trzech na raz kiedy jeszcze nawet nie zaczyna im się palić pod stopami
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.469
Nie napisałem że SPEED jest zajebiste. Wręcz przeciwnie, ująłem że akcja była słabo rozpisana. Bardziej poniżyłem WYGI że taka akcja wystarczyła żeby przejąć taką ilość wiosek.
Jeżeli WYGI czegoś nie zrobią(nie mam pojęcia co by mogli zrobić skoro 80% to zrekrutowani gracze) SPEED się po nich przejedzie i będzie miało połowę świata gdy reszta plemion będzie się biła dalej o swoje ćwiartki.

Patrząc na to że chłopaki z wygi mają podbijanych sąsiadów a oni tracą 30 offów na innym plemieniu świadczy o tym że nie da się z tym nic zrobic.
No chyba ze faktycznie jest z 60-70 graczy ktorzy stworzyli by plemie z tych naprawde aktywnych ktorzy bronili by sie na poziomie
Chociaz patrzac ze speed ma rozlozonych graczy ktorzy graja dla nich wokol wygi na jakich 300 polach to nie da sie tego uratowac XD
 

Migyy

Pikinier
Wynik reakcji
129
Patrząc na to że chłopaki z wygi mają podbijanych sąsiadów a oni tracą 30 offów na innym plemieniu świadczy o tym że nie da się z tym nic zrobic.
No chyba ze faktycznie jest z 60-70 graczy ktorzy stworzyli by plemie z tych naprawde aktywnych ktorzy bronili by sie na poziomie
Chociaz patrzac ze speed ma rozlozonych graczy ktorzy graja dla nich wokol wygi na jakich 300 polach to nie da sie tego uratowac XD
zaoferowaliśmy im pomoc, w zamian gdy zdecydowaliśmy się na prowadzenie z nimi dyplomacji, przeprowadzili 2 nieudane masowe ataki, plemię cygańskie wciąż żyje, ponieważ nasza 10 graczy jest silniejsza niż całe ich plemię
 
Wynik reakcji
2.635
Jesteśmy najlepsi BO mamy szedoka
Jesteśmy najlepsi BO mamy jego baze i umiemy wyciągać z niej wioski
Jesteśmy najlepsi BO potrafimy wyciągnąć kogoś z przeciwnego plemienia oraz umiemy to wykorzystać lepiej niż plemiona, które robią to nam
Jesteśmy najlepsi BO mamy największą ilość aktywnych graczy zarówno w radzie jak i na froncie
Jesteśmy najlepsi BO mamy krety zakładam zarówno wsadzone jak i te, które mają dość grania w słabych plemionach i liczą na zapke w zamian za sprzedawanie info i takich jest pewnie nawet więcej
Jesteśmy najlepsi BO nawet wielki blejko tak jadący po speed chciał się do nas dostać XD
Co do zbiórki się nie odniosę, bo za dużo nie wiem
A co tych przeglądarek, to iksde, naprawdę myślisz, że wiedząc, że mamy kreta pisalibyśmy o nielegalnych rzeczach na forum? Albo nawet nie wiedząc, że mamy? Naiwnie myślisz, trochę jak świetlisty, któremu trzech graczy uciekło do witam, wyobraźcie sobie ile trzeba mieć kretów w plemieniu, żeby wyciągnąć trzech na raz kiedy jeszcze nawet nie zaczyna im się palić pod stopami
Uważasz,że SPEED jest najlepsze i porównujesz ich do ARESOW które są z łapanki. XD

Wedlug mnie słabe porównanie
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
Uważasz,że SPEED jest najlepsze i porównujesz ich do ARESOW które są z łapanki. XD

Wedlug mnie słabe porównanie
Generalnie jesteś w ignorze, ale akurat siedziałem więc zobaczyłem, że piszesz.
I straciłem czas, bo nie wiem o czym piszesz, mój post odnosi się do blejko, a szpila poszła do świetlistego, nie porównuję tu speed do aresów.
Teraz mam pewność, że ignor trafiony
 
Wynik reakcji
2.635
Generalnie jesteś w ignorze, ale akurat siedziałem więc zobaczyłem, że piszesz.
I straciłem czas, bo nie wiem o czym piszesz, mój post odnosi się do blejko, a szpila poszła do świetlistego, nie porównuję tu speed do aresów.
Teraz mam pewność, że ignor trafiony

Tutaj znowu pokazujesz,że masz problemy z logicznym myśleniem.
Wrzucasz mnie do ignora,a i tak odpisujesz czyli prowadzisz dyskusję.?
Po co?


Jak nie porównujesz SPEED do ARESOW skoro zrobiłeś to post temu.
SPEED można zestawiać z P!

Co więcej ja nie mam cię w ignorze, ale zazwyczaj pomijam twoje wypociny więc nawiązywałem tylko do ostatniego posta
 
Wynik reakcji
2.392
Jesteśmy najlepsi BO mamy szedoka
Jesteśmy najlepsi BO mamy jego baze i umiemy wyciągać z niej wioski
Jesteśmy najlepsi BO potrafimy wyciągnąć kogoś z przeciwnego plemienia oraz umiemy to wykorzystać lepiej niż plemiona, które robią to nam
Jesteśmy najlepsi BO mamy największą ilość aktywnych graczy zarówno w radzie jak i na froncie
Jesteśmy najlepsi BO mamy krety zakładam zarówno wsadzone jak i te, które mają dość grania w słabych plemionach i liczą na zapke w zamian za sprzedawanie info i takich jest pewnie nawet więcej
Jesteśmy najlepsi BO nawet wielki blejko tak jadący po speed chciał się do nas dostać XD
Co do zbiórki się nie odniosę, bo za dużo nie wiem
A co tych przeglądarek, to iksde, naprawdę myślisz, że wiedząc, że mamy kreta pisalibyśmy o nielegalnych rzeczach na forum? Albo nawet nie wiedząc, że mamy? Naiwnie myślisz, trochę jak świetlisty, któremu trzech graczy uciekło do witam, wyobraźcie sobie ile trzeba mieć kretów w plemieniu, żeby wyciągnąć trzech na raz kiedy jeszcze nawet nie zaczyna im się palić pod stopami
Jeżeli zamierzasz spuszczać się nad tym, że macie powtykanych kretów to przeczysz sam sobie, bo będąc najlepszymi z automatu nie potrzebujecie tych kretów, żeby robić wyniki. Masz takie samo wybujałe ego jak Pietrek kilka tygodni temu. Sprawdź gdzie jest teraz i wyciągnij wnioski.

Uciekło trzech, bo przed nimi rozebraliśmy już kilku, o czym było pisane na FO i Pietrek się zarzekał, że wcale tak nie było, gdzie niektórzy mieli wprost powiązania z Witam z poprzednich światów XD a mówiąc, że Witam nie pali się pod stopami w momencie kiedy u schyłku ich przewagi mieli problem z zabraniem rozwiniętej wioski od APK robisz z siebie debila, przy okazji oczerniając Speed gorzej niż bzdury bsa.

Dzisiaj wpada akcja burząca i na teraz mamy statystykę jakby powpadali w bunkry. Jesteśmy łapanką na pierwszej obronie i pomimo to Witam ma problem ze zrobieniem na nas dobrego wyniku.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Jesteśmy najlepsi BO mamy szedoka
Jesteśmy najlepsi BO mamy jego baze i umiemy wyciągać z niej wioski
Jesteśmy najlepsi BO potrafimy wyciągnąć kogoś z przeciwnego plemienia oraz umiemy to wykorzystać lepiej niż plemiona, które robią to nam
Jesteśmy najlepsi BO mamy największą ilość aktywnych graczy zarówno w radzie jak i na froncie
Jesteśmy najlepsi BO mamy krety zakładam zarówno wsadzone jak i te, które mają dość grania w słabych plemionach i liczą na zapke w zamian za sprzedawanie info i takich jest pewnie nawet więcej
Jesteśmy najlepsi BO nawet wielki blejko tak jadący po speed chciał się do nas dostać XD
Co do zbiórki się nie odniosę, bo za dużo nie wiem
A co tych przeglądarek, to iksde, naprawdę myślisz, że wiedząc, że mamy kreta pisalibyśmy o nielegalnych rzeczach na forum? Albo nawet nie wiedząc, że mamy? Naiwnie myślisz, trochę jak świetlisty, któremu trzech graczy uciekło do witam, wyobraźcie sobie ile trzeba mieć kretów w plemieniu, żeby wyciągnąć trzech na raz kiedy jeszcze nawet nie zaczyna im się palić pod stopami

Jak wywnioskowales ze o tej przeglądarce wiem z forum? XD
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Jesteśmy najlepsi BO mamy szedoka
Jesteśmy najlepsi BO mamy jego baze i umiemy wyciągać z niej wioski
Jesteśmy najlepsi BO potrafimy wyciągnąć kogoś z przeciwnego plemienia oraz umiemy to wykorzystać lepiej niż plemiona, które robią to nam
Jesteśmy najlepsi BO mamy największą ilość aktywnych graczy zarówno w radzie jak i na froncie
Jesteśmy najlepsi BO mamy krety zakładam zarówno wsadzone jak i te, które mają dość grania w słabych plemionach i liczą na zapke w zamian za sprzedawanie info i takich jest pewnie nawet więcej
Jesteśmy najlepsi BO nawet wielki blejko tak jadący po speed chciał się do nas dostać XD
Co do zbiórki się nie odniosę, bo za dużo nie wiem
A co tych przeglądarek, to iksde, naprawdę myślisz, że wiedząc, że mamy kreta pisalibyśmy o nielegalnych rzeczach na forum? Albo nawet nie wiedząc, że mamy? Naiwnie myślisz, trochę jak świetlisty, któremu trzech graczy uciekło do witam, wyobraźcie sobie ile trzeba mieć kretów w plemieniu, żeby wyciągnąć trzech na raz kiedy jeszcze nawet nie zaczyna im się palić pod stopami
Ale zajebalo cringem
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Nie chcę być niemiły, ale z doświadczenia wiem że dyskusja na forum o internetowej gierce tak naprawdę do niczego nie prowadzi. Piszemy o głupotach i sami jesteśmy głupi.
Jak dłużej pograsz to w twojej głowie zacznie powstawać pogląd nt. ludzi w to grających. Ktoś kto pisze więcej niż 5 postów dziennie tutaj zwykle ma nierówno pod sufitem, raz bo strata czasu, a dwa na wymianę zdań zwykle wystarczą 2 posty. Później jest tylko przekomarzanie się kto ma racje i wyzywanie.
W pewnym wieku nikt normalny w to nie gra, bo w życiu jest sporo ciekawszych rzeczy do roboty.
Ja gram obecnie jako 3 zawodnik na koncie, bo nawet pół na pół nie miałbym czasu. Jakbym zarabiał tylko średnią krajową, odchowane dzieci i byłbym bez ambicji to grałbym na własnym koncie, albo we dwóch.

Miłego dnia
Usprawiedliwiasz swój występ na forum?
good for you !
 
Do góry