Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Gax *4*

Miecznik
Wynik reakcji
144
Nie chodzi o bociarzy, ale bardziej o ich uczciwych kolegów. Żeby potem nie tworzyli legend ludowych typu "przegraliśmy przez stronniczy support, bo naszym graczom dawali od razu permy, a innym za to samo tylko bany czasowe"...

Człowieku na świecie jest kilkadziesiąt plemion i kilka tysięcy graczy. Jeśli wlepicie nawet 500 banów za oszustwa wstecz i na już z kasacją to sytuacja nie zmieni się, nadal pozostanie kilkadziesiąt plemion. Mało tego mniejsze plemiona urosną automatycznie w siłę i ich gracze zakupią funkcje Premium, bo gra nabierze większego sensu poprzez uczciwość.
Nie rozumiem cię.

Napisałeś to tak jakbyś był stronniczy i trzymał stronę oszustów, bo w tym momencie takim o to sposobem wygrywają grę i śmieją się w twarz uczciwym graczom.

Mało tego od kiedy obsługa gry interesuje się losem kombinatorów i losem graczy, którzy przegrywają. Nie raz, nie dwa widywałem jak duże konta były banowane i fronty przez to pękały i nikt nie narzekał. Puśćcie wiadomość od obsługi gry i zakończcie sprawiedliwie ten bajzel.

Dla mnie to czysta kpina.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
800
Yhy ok
Czyli generalnie wszedł chłop, naprodukował się na pół strony, po czym stwierdził, że w zasadzie każdy to tu dużo pisze jest chory XD XD

Potem jeszcze dodał, że kto gra ten jest niedorozwojem i że w ogóle on ma tak udane życie, że...też gra XD XD

IKS DE, cyrk odjechał, klauna nie zabrał
To pewnie kermitto na mulciaku jeszcze zaraz wspomni o żonie modelce audi najnowszym z salonu i kolanoskopi
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Nie chodzi o bociarzy, ale bardziej o ich uczciwych kolegów. Żeby potem nie tworzyli legend ludowych typu "przegraliśmy przez stronniczy support, bo naszym graczom dawali od razu permy, a innym za to samo tylko bany czasowe"...
No nie mów, że zaczęło Cię obchodzić zdanie graczy. ;)
 

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
318
Tak masz racje. Więc czekam na więcej statystyk jacy jesteście zajebiści :)
Nie napisałem że SPEED jest zajebiste. Wręcz przeciwnie, ująłem że akcja była słabo rozpisana. Bardziej poniżyłem WYGI że taka akcja wystarczyła żeby przejąć taką ilość wiosek.
Jeżeli WYGI czegoś nie zrobią(nie mam pojęcia co by mogli zrobić skoro 80% to zrekrutowani gracze) SPEED się po nich przejedzie i będzie miało połowę świata gdy reszta plemion będzie się biła dalej o swoje ćwiartki.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Nie :) Zasady mogą ulec zmianie w każdej chwili i nie stanowi to żadnego problemu. Zresztą to nie jest ta sytuacja: tutaj zmianie nie ulegają zasady a jedynie tabela kar. Czyli coś co było zabronione w dalszym ciągu jest zabronione, ale skutkować będzie surowszymi konsekwencjami.

A "od nowych światów" tylko i wyłącznie dlatego, żeby było sprawiedliwie. Czyli by uniknąć sytuacji że na świecie X ktoś dostał wczoraj 5 dni bana, a ktoś inny jutro za to samo dostanie kasację konta.

Może dajcie nam na s200 ankietę (niech gracze zdecydują) czy chcemy od razu kasację konta za boty? ;)
 

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
318
Ważne że są jakieś akcje, coś się dzieje, nie ważne co.
od WYG nie ma co się spodziewać akcji. Co lepsi gracze będą zmuszeni odbijać na akcjach SPEED co przekłada się na brak grubych na froncie. Jedynie jakieś burzenie mogą nam zaoferować.
 
Do góry