Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
łatwiejszy był tylko ten koło Twojego plemienia


Ale mi powiedziałeś. Siu siu.

Raz tylko mialem okazję się zmierzyć ze speed i uważam to za najgorszy świat pod względem kurestwa. Chodź doszliśmy do etapu gdzie zostaly 4 plemiona a byliśmy 100% rekrutacja z obrzeży. Raz też gralem w speed ale to juz całkiem inna historia.

Wyciąganie całych rozpisek akcji i przechodzienie do was - Nick A dokąd to?

Akcja w główne konto frontowe oczywiście nie przypadkowa , konto w dzien akcji porzucone bez zasta - Nick Forgiven destro


Czy może zrobiona lewa zbiórka na moją osobę przez mojego Ex przyjaciela Maxa ktory zasiadał w radzie , który oczywiście przeszedl do was tym samym szczując ludzi na mnie że sobie jakąś lewa zbiórkę zrobiłem XD

Nie jestem idealny wiele lat temu zrobiłem kilka hujowych rzeczy ale wszystko naprawilem błedy młodości. Nikt z was tutaj nie jest idealny a zgrywacie świętoszków;D

Swoją drogą skoro to speed jest takie dobre po co uciekają sie do takich rzeczy walcząc z innymi plemionami? Sam sie dałem nabrać na tym świecie pisząc na wstępnym o zapke bo mam tam sporo znajomych :(

Po co wam baza shadowa?

Po co wam specjalne przegladarki ktore robia za was wszystko pisane przez gościa który gra u was? Itd itd :)- Ptaszki cwierkaja ze może być kolejna afera.
 
Ostatnia edycja:

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
910
mozna zaostrzone kary stosować od dzisiaj i za loli od 00:00;00 11.04.2024 nie wcześniejsze
Jeżeli faktycznie udało by się rozdzielić logi to miałoby to faktycznie dużo sensu.

Można w ten sposób przekonać część nieczystych graczy do legalnej rozgrywki.


Bo aktualne rozwiązanie brzmi jak zachętą. "Gramy na botach do pierwszej wpadki"
 

Gax *4*

Miecznik
Wynik reakcji
144
mozna zaostrzone kary stosować od dzisiaj i za loli od 00:00;00 11.04.2024 nie wcześniejsze

miałam się nie wdawać z toba w polemikę, ostatni raz aj słer
nie jestem człowiekiem który dyskutując o jakiejś sytuacji od razy obiera strone i jej broni choćby argumenty temu przeczyły.
U mnie dyskusja polega na tym ze różne strony wymieniają sie argumwentami i tak powstaje mój światopogląd , jakie argumenty mnie przekonają najbardziej .
jak widzisz nie jesteśmy dobrymi partnerami do dyskusji. Ja nie jestm radykałem w żadnej dziedzinie

Nie chcę być niemiły, ale z doświadczenia wiem że dyskusja na forum o internetowej gierce tak naprawdę do niczego nie prowadzi. Piszemy o głupotach i sami jesteśmy głupi.
Jak dłużej pograsz to w twojej głowie zacznie powstawać pogląd nt. ludzi w to grających. Ktoś kto pisze więcej niż 5 postów dziennie tutaj zwykle ma nierówno pod sufitem, raz bo strata czasu, a dwa na wymianę zdań zwykle wystarczą 2 posty. Później jest tylko przekomarzanie się kto ma racje i wyzywanie.
W pewnym wieku nikt normalny w to nie gra, bo w życiu jest sporo ciekawszych rzeczy do roboty.
Ja gram obecnie jako 3 zawodnik na koncie, bo nawet pół na pół nie miałbym czasu. Jakbym zarabiał tylko średnią krajową, odchowane dzieci i byłbym bez ambicji to grałbym na własnym koncie, albo we dwóch.

Miłego dnia
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Nie chcę być niemiły, ale z doświadczenia wiem że dyskusja na forum o internetowej gierce tak naprawdę do niczego nie prowadzi. Piszemy o głupotach i sami jesteśmy głupi.
Jak dłużej pograsz to w twojej głowie zacznie powstawać pogląd nt. ludzi w to grających. Ktoś kto pisze więcej niż 5 postów dziennie tutaj zwykle ma nierówno pod sufitem, raz bo strata czasu, a dwa na wymianę zdań zwykle wystarczą 2 posty. Później jest tylko przekomarzanie się kto ma racje i wyzywanie.
W pewnym wieku nikt normalny w to nie gra, bo w życiu jest sporo ciekawszych rzeczy do roboty.
Ja gram obecnie jako 3 zawodnik na koncie, bo nawet pół na pół nie miałbym czasu. Jakbym zarabiał tylko średnią krajową, odchowane dzieci i byłbym bez ambicji to grałbym na własnym koncie, albo we dwóch.

Miłego dnia

Yhy ok
Czyli generalnie wszedł chłop, naprodukował się na pół strony, po czym stwierdził, że w zasadzie każdy to tu dużo pisze jest chory XD XD

Potem jeszcze dodał, że kto gra ten jest niedorozwojem i że w ogóle on ma tak udane życie, że...też gra XD XD

IKS DE, cyrk odjechał, klauna nie zabrał
 
Wynik reakcji
2.392
Ale mi powiedziałeś. Siu siu.

Raz tylko mialem okazję się zmierzyć ze speed i uważam to za najgorszy świat pod względem kurestwa. Chodź doszliśmy do etapu gdzie zostaly 4 plemiona a byliśmy 100% rekrutacja z obrzeży. Raz też gralem w speed ale to juz całkiem inna historia.

Wyciąganie całych rozpisek akcji i przechodzienie do was - Nick A dokąd to?

Akcja w główne konto frontowe oczywiście nie przypadkowa , konto w dzien akcji porzucone bez zasta - Nick Forgiven destro


Czy może zrobiona lewa zbiórka na moją osobę przez mojego Ex przyjaciela Maxa ktory zasiadał w radzie , który oczywiście przeszedl do was tym samym szczując ludzi na mnie że sobie jakąś lewa zbiórkę zrobiłem XD

Nie jestem idealny wiele lat temu zrobiłem kilka hujowych rzeczy ale wszystko naprawilem błedy młodości. Nikt z was tutaj nie jest idealny a zgrywacie świętoszków;D

Swoją drogą skoro to speed jest takie dobre po co uciekają sie do takich rzeczy walcząc z innymi plemionami? Sam sie dałem nabrać na tym świecie pisząc na wstępnym o zapke bo mam tam sporo znajomych :(

Po co wam baza shadowa?

Po co wam specjalne przegladarki ktore robia za was wszystko pisane przez gościa który gra u was? Itd itd :)- Ptaszki cwierkaja ze może być kolejna afera.
Mordko, toś ty nie wiedział, że forgiven to jest dupodajka morfusa? Ja to wiem od 117 XD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Ale mi powiedziałeś. Siu siu.

Raz tylko mialem okazję się zmierzyć ze speed i uważam to za najgorszy świat pod względem kurestwa. Chodź doszliśmy do etapu gdzie zostaly 4 plemiona a byliśmy 100% rekrutacja z obrzeży. Raz też gralem w speed ale to juz całkiem inna historia.

Wyciąganie całych rozpisek akcji i przechodzienie do was - Nick A dokąd to?

Akcja w główne konto frontowe oczywiście nie przypadkowa , konto w dzien akcji porzucone bez zasta - Nick Forgiven destro


Czy może zrobiona lewa zbiórka na moją osobę przez mojego Ex przyjaciela Maxa ktory zasiadał w radzie , który oczywiście przeszedl do was tym samym szczując ludzi na mnie że sobie jakąś lewa zbiórkę zrobiłem XD

Nie jestem idealny wiele lat temu zrobiłem kilka hujowych rzeczy ale wszystko naprawilem błedy młodości. Nikt z was tutaj nie jest idealny a zgrywacie świętoszków;D

Swoją drogą skoro to speed jest takie dobre po co uciekają sie do takich rzeczy walcząc z innymi plemionami? Sam sie dałem nabrać na tym świecie pisząc na wstępnym o zapke bo mam tam sporo znajomych :(

Po co wam baza shadowa?

Po co wam specjalne przegladarki ktore robia za was wszystko pisane przez gościa który gra u was? Itd itd :)- Ptaszki cwierkaja ze może być kolejna afera.

HA HA HA AHA HA HA
@Szeryf z Nottingham gdzie jesteś kłamco? I co, aPK nie jeździ po SPEED?
Już od k**** ich wyzywają
Ale pięknie się zestarzały wczorajsze wpisy
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Ty odklejeńcu i mitomanie XD

Świat najgorszy pod względem kua = speed to XD

Nie jestem tobą by kogoś tutaj obrażac , moja opinie zostawiam sobie w głowie.

Zestawiłeś dany świat i wulgaryzm z obecnością na nim SPEED.
Wnioski są oczywiste i czytelne, już się nie tłumacz. Przekraczacie kolejne granice
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Wiadomo, trzeba zadbać o sprawiedliwość dla bociarzy. Niech się żaden bociarz nie czuje pokrzywdzony.

Nie chodzi o bociarzy, ale bardziej o ich uczciwych kolegów. Żeby potem nie tworzyli legend ludowych typu "przegraliśmy przez stronniczy support, bo naszym graczom dawali od razu permy, a innym za to samo tylko bany czasowe"...
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.854
Mi się wydaje, że w przypadku zaostrzenia kar i kolejnej porcji banów może się okazać, iż niektórych światów nie ma kto dograć na froncie. Jest to chyba słuszna obawa w związku z zamknięciem składów na niektórych światach.
to zapleczowcy będą łykać szare aż skończą co za problem xd
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
202 piekny świat się zapowiada,

moze jakis brak farmy, brak kosciolow, brak ms i zbierak?

Jeśli na światach 0-200 kar praktycznie nie było, jedynie jakieś pojedyncze przypadki ostatnio (jak ktoś myśli że bociarze się przestraszyli kmica to xd)
To zwiększenie surowości kar od świata 201 tak samo nic nie zmieni, bo ilość kar będzie taka sama - niewielka.

Btw. na s200 kto jest administratorem?, bo zgłoszenia o pushing wiszą mi od początku świata nieprzeczytane <lol>
 
Do góry