Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
z tej wiadomości wynika, że w momencie ruszenia nowych światów, regulamin zmieni się na wszystkich wcześniejszych również

chyba, że mam problemy z mysleniem xD

edit: jednak źle doczytałem XD
musieli by wprowadzić anex do regulaminu wysłać do wszystkich użytkowników na światach istniejących. regulamin akceptujesz w momencie zalogowania na świat i potem nie mogą w trakcie zmienić. To znaczy mogą anexem do zaakceptowania. Każdy grający musi zaakceptować albo konto mu wyszarzeje :) . W regulaminie chyba jest napisane że INNO zastrzega sobie prawo do zmian ale i tak mogło by to być podstawą do zaskarżeń i odwołań
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.384
musieli by wprowadzić anex do regulaminu wysłać do wszystkich użytkowników na światach istniejących. regulamin akceptujesz w momencie zalogowania na świat i potem nie mogą w trakcie zmienić. To znaczy mogą anexem do zaakceptowania. Każdy grający musi zaakceptować albo konto mu wyszarzeje :) . W regulaminie chyba jest napisane że INNO zastrzega sobie prawo do zmian ale i tak mogło by to być podstawą do zaskarżeń i odwołań
Otóż nie masz racji
Ja za nick który ustawiłem za zgodą supportu w 2016 dostałem bana w 2020 bo podobno była zmiana regulaminu w 2018 która się do tego odbosiła. A nikt mi nic nie dawał do podpisu XD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
mogą skonstruować anex tak że dalsza gra bedzie automatycznym zaakceptowaniem nowych zasad :)
ja nie znam sytuacji i wiem że zdażało się przy tym samym regulaminie że jeden OP powiedział że nazwa ok a drugi dał bana :p

Może właśnie z powodu takiego zamieszania wcześniej z zasadami regulaminu już tak nie robią
 
Ostatnia edycja:

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Ogólnie sytuacja jest zrozumiała że regulamin zmienia się dopiero od 201/202. W przeciwnym wioski pojawiłby się wtedy problem nierównego traktowania graczy w obrębie trwania jednego świata - jedni za boty dostali po nadgarstku i grają sobie dalej, a drudzy dostaliby surową karę. A nie można ukarać surowiej tych pierwszych, prawo nie działa wstecz (nawet to w gierce przegladarkowej)

Zmiana jest jak najbardziej na plus. Fajnie kmicic że słuchacie naszego płaczu i jęków <przytul>
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
musieli by wprowadzić anex do regulaminu wysłać do wszystkich użytkowników na światach istniejących. regulamin akceptujesz w momencie zalogowania na świat i potem nie mogą w trakcie zmienić. To znaczy mogą anexem do zaakceptowania. Każdy grający musi zaakceptować albo konto mu wyszarzeje :) . W regulaminie chyba jest napisane że INNO zastrzega sobie prawo do zmian ale i tak mogło by to być podstawą do zaskarżeń i odwołań

Nie :) Zasady mogą ulec zmianie w każdej chwili i nie stanowi to żadnego problemu. Zresztą to nie jest ta sytuacja: tutaj zmianie nie ulegają zasady a jedynie tabela kar. Czyli coś co było zabronione w dalszym ciągu jest zabronione, ale skutkować będzie surowszymi konsekwencjami.

A "od nowych światów" tylko i wyłącznie dlatego, żeby było sprawiedliwie. Czyli by uniknąć sytuacji że na świecie X ktoś dostał wczoraj 5 dni bana, a ktoś inny jutro za to samo dostanie kasację konta.
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.384
Ogólnie sytuacja jest zrozumiała że regulamin zmienia się dopiero od 201/202. W przeciwnym wioski pojawiłby się wtedy problem nierównego traktowania graczy w obrębie trwania jednego świata - jedni za boty dostali po nadgarstku i grają sobie dalej, a drudzy dostaliby surową karę. A nie można ukarać surowiej tych pierwszych, prawo nie działa wstecz (nawet to w gierce przegladarkowej)

Zmiana jest jak najbardziej na plus.
Otóż nic nie stoi na przeszkodzie żeby surowiej ukarać graczy zgodnie z mityczna tabelą do której gracze nie mają wglądu. Jak ci ktoś napisze że za boty jest perm to tak jest bo nie masz tam wglądu. Jak ci napiszą że 3 dni bana to też nie możesz tego podważyć bo nie wiesz jaki jest rozrzut w tabeli.
Mogą dać ile chcą bo co jest pisane cały czas każdy ban jest indywidualnie rozważany.

Druga sprawa dlaczego wioski budowane na bocie przez spid dostały kasację ?
Przecież za używanie bota jest 5 dni banicji. Jak widać można było za 1 użycie botów dać kasację. Więc za używanie botów howcia też powinny być permy bo to nie jest wysyłanie pojedynczych klinów czy jakiś inny skrypt ułatwiający grę tylko całą maszyna która zrobi prawie wszystko za ciebie.
 

Gax *4*

Miecznik
Wynik reakcji
144
Nie :) Zasady mogą ulec zmianie w każdej chwili i nie stanowi to żadnego problemu. Zresztą to nie jest ta sytuacja: tutaj zmianie nie ulegają zasady a jedynie tabela kar. Czyli coś co było zabronione w dalszym ciągu jest zabronione, ale skutkować będzie surowszymi konsekwencjami.

A "od nowych światów" tylko i wyłącznie dlatego, żeby było sprawiedliwie. Czyli by uniknąć sytuacji że na świecie X ktoś dostał wczoraj 5 dni bana, a ktoś inny jutro za to samo dostanie kasację konta.

Uważam, że nie masz racji co do nowych światów.
Przecież wszyscy ci, którzy dostali już za to bana mogą dostać z miejsca kasacje i będzie sprawiedliwie. Takich osób zapewne nie ma zbyt wiele. Byłaby to przestroga dla innych i nauczka dla cwaniaczków.
Nie zapominaj, że to jest gra a nie Państwo Polskie, w którym obowiązuje prawo.
Jak tak chcesz zadziałać to dasz przyzwolenie na łamanie zasad gry, bo ban tylko np. "5 dni". Będą podejmować takie ryzyko, małe ryzyko.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Nie :) Zasady mogą ulec zmianie w każdej chwili i nie stanowi to żadnego problemu. Zresztą to nie jest ta sytuacja: tutaj zmianie nie ulegają zasady a jedynie tabela kar. Czyli coś co było zabronione w dalszym ciągu jest zabronione, ale skutkować będzie surowszymi konsekwencjami.

A "od nowych światów" tylko i wyłącznie dlatego, żeby było sprawiedliwie. Czyli by uniknąć sytuacji że na świecie X ktoś dostał wczoraj 5 dni bana, a ktoś inny jutro za to samo dostanie kasację konta.
ja bym zniosła taka niesprawiedliwość :D
nie powiedziałam że nie mogły by ulec zmianie ;P tylko że może nie chcecie wprowadzać zamieszania
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Nie :) Zasady mogą ulec zmianie w każdej chwili i nie stanowi to żadnego problemu. Zresztą to nie jest ta sytuacja: tutaj zmianie nie ulegają zasady a jedynie tabela kar. Czyli coś co było zabronione w dalszym ciągu jest zabronione, ale skutkować będzie surowszymi konsekwencjami.

A "od nowych światów" tylko i wyłącznie dlatego, żeby było sprawiedliwie. Czyli by uniknąć sytuacji że na świecie X ktoś dostał wczoraj 5 dni bana, a ktoś inny jutro za to samo dostanie kasację konta.

O ile rzadko jestem krytyczny wobec supportu, tak teraz stwierdzam, że macie jakiś totalny odjazd.

To nie jest decyzja o jakichś benefitach, żeby ktoś miał czuć się niesprawiedliwie potraktowany.
Rozmawiamy o karze za łamanie zasad gry i za ogólnie niszczenie sensu rozgrywki, czyli działanie na szkodę gry.
Równie dobrze można było nie naprawiać klinów z cofki, bo niesprawiedliwie potraktowaliście tych, którzy nie mogli się w początkowym okresie tym narzędziem wybronić.
W imię czego ma być tu jakieś pojęcie sprawiedliwości wobec oszustów?

Zrozumiałe, że nie można zmienić zasad i karać wstecz.
Ale powinniście wyznaczyć punkt graniczny np 12 kwietnia i od tego dnia każdy złapany bociarz dostaje lepe.

Tak rozumiejąc stanowienie prawa, nie można obniżać podatków, bo Ci którzy do tej pory płacili większe, by czuli się skrzywdzeni.
Nie można zmienić prawa karnego w październiku, bo w styczniu były mniej surowe kary.
 
Ostatnia edycja:
Do góry