Dyskusja o sytuacji na świecie 200

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Czego oni w tym supporcie się boją? Zamiast wprowadzić z marszu na każdy świat który jest nawet obecnie rozgrywany, czy to z PP czy bez czy arkadie itd..
Sprawcie aby ta gra była grywalna bo z bociarzami itd nie fair rywalizować...
O kasę się boją. Bociarz musi mieć trochę czas, żeby ewentualnie przestawić się z bota na ręczne granie, albo znaleźć sobie innego bota.
 

Alivek

Chłop
Wynik reakcji
19
O kasę się boją. Bociarz musi mieć trochę czas, żeby ewentualnie przestawić się z bota na ręczne granie, albo znaleźć sobie innego bota.
No rzeczywiście, bo przecież nikt poza nimi nie kupuje ani premki ani mk itd xD A już nie wspomne o ludziach co kupują setki tysięcy PP na tureckich serwerach na własny użytek lub na handel za o wiele mniejsze pieniądze :p
Tyle pieniędzy do nich trafia że ho ho xD
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
No rzeczywiście, bo przecież nikt poza nimi nie kupuje ani premki ani mk itd xD A już nie wspomne o ludziach co kupują setki tysięcy PP na tureckich serwerach na własny użytek lub na handel za o wiele mniejsze pieniądze :p
Tyle pieniędzy do nich trafia że ho ho xD
Cóż, widać jednak tak, skoro bociarze dostali wolną rękę. XD "Będą bany, ale później"
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
Czyli caly 200 mozna walic na botach, wez ktos podeslij na pw,ok?
Najlepiej taki co sam ataki wysyla na akcje, po co mam sie po nocach budzic.
W sumie samograja dajcie! Bede wchodzic tylko na czat.
a ja to chcę takiego co sam pisze na czacie i forum, tak jak ma blacksnow... a front ma przepychać jak bot małego sułtanatu o tak. Ale w jednym.
 

Alek-

Chłop
Wynik reakcji
68
Prawdziwy "one man army" <boks><cisza>

Strona: 1:
Plemiona: Witam, Witam1, Witam2
Strona: 2:
Plemiona: ARES, -ARES-, .ARES.

Timeframe: Od zawsze

Wszystkie przejęcia:

chart


Przejęcia :
Strona 1:
12
Strona 2: 84
Różnica: 72

Witam & Witam1 & Witam2 12 : 84 ARES

Kamcio vs ARES.png

Kamcio2013 15 : 0 ARES​



Kamcio2013 > wITAM & wITAM1 & wITAM2​


Kamcio2013 > wITAM & wITAM1 & wITAM2​

 
Do góry