Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Mojtek

Łucznik
Wynik reakcji
944
Wytlumaczy mi ktos o co chodzi, ze od 5 stron jest tu dyskusja o fikcyjnym "konflikcie" Speed z APK, ktory narodzil sie w glowie wariata xD Odechcialo mi sie tu wchodzic juz dawno temu przez tego mitomana, ale z perspektywy to juz lepiej jak pisal jakies pierdy o lakiernikach i zmyslonej zonie niz te farmazony o sytuacji dyplomatycznej na swiecie
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.531
Wytlumaczy mi ktos o co chodzi, ze od 5 stron jest tu dyskusja o fikcyjnym "konflikcie" Speed z APK, ktory narodzil sie w glowie wariata xD Odechcialo mi sie tu wchodzic juz dawno temu przez tego mitomana, ale z perspektywy to juz lepiej jak pisal jakies pierdy o lakiernikach i zmyslonej zonie niz te farmazony o sytuacji dyplomatycznej na swiecie
black uskutecznia lament boży
 

EROTR0N

Chłop
Wynik reakcji
31
Wytlumaczy mi ktos o co chodzi, ze od 5 stron jest tu dyskusja o fikcyjnym "konflikcie" Speed z APK, ktory narodzil sie w glowie wariata xD Odechcialo mi sie tu wchodzic juz dawno temu przez tego mitomana, ale z perspektywy to juz lepiej jak pisal jakies pierdy o lakiernikach i zmyslonej zonie niz te farmazony o sytuacji dyplomatycznej na swiecie
to tylko dostawka do Naszego dripu mordeczko,wszystkich interesuje jak wielki coop rucha speedów
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.936
Wytlumaczy mi ktos o co chodzi, ze od 5 stron jest tu dyskusja o fikcyjnym "konflikcie" Speed z APK, ktory narodzil sie w glowie wariata xD Odechcialo mi sie tu wchodzic juz dawno temu przez tego mitomana, ale z perspektywy to juz lepiej jak pisal jakies pierdy o lakiernikach i zmyslonej zonie niz te farmazony o sytuacji dyplomatycznej na swiecie
To prawda plujemy do ryja spidom bo stresują naszego dziadka snuffiego
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.871
Nic osobistego ale faktycznie odpisywanie blackowi zaśmieca forum, więc też skorzystam.
View attachment 63183
View attachment 63184
View attachment 63185

I takim to sposobem na stronach jest max kilka postów ;x
Kto ma dłuższą listę?
uff bałem się, że znajdę siebie na tej liście
wy speedy nawet sie nie kryjcie z tymi botami swoimi. Całą noc bociarz ze speedow offline ale fejki wysyłał co kilka minut xDD
Dzienny wpis o botach speed zaliczony
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
Niby Black w ignore ale na każdej stronie aby same wypowiedzi do jego wypocin. Dziwię się że po tej hipokryzji z Witamami jeszcze ktoś mu coś odpowiada. I to jest też troszkę smutne bo nawet ignore nie pomaga czytać lepszej dyskusji <beczy>
autentycznie pomyślałem o tym samym w tym samym momencie, jakie to irytujące, że ignorujesz jakiegoś debila, a tyle osób mu odpowiada, że właściwie jakbyś czytał jego posty XD i jeszcze najgorsze jest to, że go cytują, więc ten nick się ciągle przewija
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Wytlumaczy mi ktos o co chodzi, ze od 5 stron jest tu dyskusja o fikcyjnym "konflikcie" Speed z APK, ktory narodzil sie w glowie wariata xD Odechcialo mi sie tu wchodzic juz dawno temu przez tego mitomana, ale z perspektywy to juz lepiej jak pisal jakies pierdy o lakiernikach i zmyslonej zonie niz te farmazony o sytuacji dyplomatycznej na swiecie

Black Snow zjechal P wiec sie zna. Przez niego to plemie nigdy nie wystartuje na zadnym swiecie wiecej. Macie konflikt speed vs apk. Nie wazne co sie tam miedzy wami dzieje, istotne jest co sie tutaj pisze o was. Powinniscie sie tu zebrac i konfliktowac; spianc itd
To prawda plujemy do ryja spidom bo stresują naszego dziadka snuffiego

Jak ten tutaj
 
Do góry