Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Przestań kłamać. Sympatyzuje nie oznacza, że jakkolwiek staram się im pomóc. Wręcz przeciwnie, ja mówieniem tu prawdy im szkodzę.
No tego jeszcze brakuje, żeby chłop z jUTRA mi zarzucał stronniczość.

Jeśli padnie Witam, to dojdzie do sytuacji w której SPEED na 100% będzie miało front z każdej możliwej strony. Nie piszę, że stanie się to za tydzień. Ale stanie się to na pewno przy takiej przewadze wrogów, że nie będą mieli szans się wybronić.
Oczywście, że to właśnie oznacza, że rozpaczliwie próbujesz im pomóc.

Co ma piernik do wiatraka? Jaki związek ma Jutro ze stronniczością? Nie uciekaj się do tak tanich zabiegów, tylko pisz na temat.

Dokładnie o tym wspomniałem. Czego by nie mówić o Witam, ich naczelni bociarze bardzo dobrze radzą sobie na frontach, więc byliby dla Speed sporym wzmocnieniem w walce w takiej dysproporcji.
Jednak Speed nie może już w tym momencie wejść w konflikt z APK, bo w ten sposób osłabią swoją pozycję i ostatecznie sprowokują resztę ekip do zjednoczenia się przeciwko dwóm faworytom.
Speed powinno ugruntować swoją pozycję, rozbić wygi i obserwować sytuację, a nie rzucać się do bezcelowej w tym momencie walki, bo Black Snow - przyjaciel i zwolennik Witam, wydaje obiektywne opinie na ich temat.

W gruncie rzeczy piszemy o tym samym. Różnica jest taka, że Ty jesteś zaślepiony miłością do Witam, a ja przedstawiam realny i spójny scenariusz.
Speed może pomóc Witam - oczywiście. W ten sposób może też zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo (boost kadrowy), ale na Boga, jeszcze nie w tym momencie. Niechże to Witam się trochę wykaże. Powalczy, jak na faworyta przystało. Wtedy być może Speed uzna, że warto mieć takiego sojusznika.
Póki co Witam zasłynęło tu jedynie z farmazonów bociarza @WIELKI SUŁTANAT, nic więcej nie pokazując w walce z tak „beznadziejnym” APK.


@Bl-ack sno-w wydaje się, że sytuacja na mapie może zmienić się tak szybko, jak on zaznaczy to sobie kreseczkami w paincie.
Największe i najbardziej skillowe plemie na świecie, zostanie od tak pojechane - zaraz po Witam xD dlatego powinni otworzyć sobie dwa fronty, na długości dwóch kontynentów - to z pewnością zwiększy ich szanse na zwycięstwo.
Stabilny rozwój, jeden łatwy front i masa wioch na obrzeżach, to stanowczo droga ku upadkowi. Hehe. Odstaw te nalewke chłopie, bo zaczyna Ci szkodzić.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Oczywście, że to właśnie oznacza, że rozpaczliwie próbujesz im pomóc.

Co ma piernik do wiatraka? Jaki związek ma Jutro ze stronniczością? Nie uciekaj się do tak tanich zabiegów, tylko pisz na temat.

Dokładnie o tym wspomniałem. Czego by nie mówić o Witam, ich naczelni bociarze bardzo dobrze radzą sobie na frontach, więc byliby dla Speed sporym wzmocnieniem w walce w takiej dysproporcji.
Jednak Speed nie może już w tym momencie wejść w konflikt z APK, bo w ten sposób osłabią swoją pozycję i ostatecznie sprowokują resztę ekip do zjednoczenia się przeciwko dwóm faworytom.
Speed powinno ugruntować swoją pozycję, rozbić wygi i obserwować sytuację, a nie rzucać się do bezcelowej w tym momencie walki, bo Black Snow - przyjaciel i zwolennik Witam, wydaje obiektywne opinie na ich temat.

W gruncie rzeczy piszemy o tym samym. Różnica jest taka, że Ty jesteś zaślepiony miłością do Witam, a ja przedstawiam realny i spójny scenariusz.
Speed może pomóc Witam - oczywiście. W ten sposób może też zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo (boost kadrowy), ale na Boga, jeszcze nie w tym momencie. Niechże to Witam się trochę wykaże. Powalczy, jak na faworyta przystało. Wtedy być może Speed uzna, że warto mieć takiego sojusznika.
Póki co Witam zasłynęło tu jedynie z farmazonów bociarza @WIELKI SUŁTANAT, nic więcej nie pokazując w walce z tak „beznadziejnym” APK.


@Bl-ack sno-w wydaje się, że sytuacja na mapie może zmienić się tak szybko, jak on zaznaczy to sobie kreseczkami w paincie.
Największe i najbardziej skillowe plemie na świecie, zostanie od tak pojechane - zaraz po Witam xD dlatego powinni otworzyć sobie dwa fronty, na długości dwóch kontynentów - to z pewnością zwiększy ich szanse na zwycięstwo.
Stabilny rozwój, jeden łatwy front i masa wioch na obrzeżach, to stanowczo droga ku upadkowi. Hehe. Odstaw te nalewke chłopie, bo zaczyna Ci szkodzić.

Napisałem mu, że jeszcze nie teraz i muszą zostać spełnione pewne warunki, żeby SPEED pomogło zniszczyć aPK a ten wszedł i pisze, że....SPEED może pomóc, ale jeszcze nie teraz XDDDD

SKISNĘ ALE ŁEB XDDD

Ty napakuj łeb wiedzą a nie napompowałeś mięśnie XD
Argument siły tu nie zadziała iks de
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Pudzian plemion zgłupiał
Już tak się mota, że to jest poezja. Powtarza po mnie i jednocześnie próbuje negować moje wpisy XD
Coś z cyklu jak nabić sobie guza, bez nabijania guza.
Inteligentny inaczej ale doceniam starania.
A teraz zmykam do domku i jeśli chcesz mięśniaku bym z Tobą rozmawiał zamiast Cię wyśmiewać, to czytaj uważnie moje wpisy a nie sobie połowę dopowiadasz. Jak chcesz tworzyć swoje historyjki, to książkę napisz. Jak wspominałem, chętnie kupię dwa egzemplarze
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Napisałem mu, że jeszcze nie teraz i muszą zostać spełnione pewne warunki, żeby SPEED pomogło zniszczyć aPK a ten wszedł i pisze, że....SPEED może pomóc, ale jeszcze nie teraz XDDDD

SKISNĘ ALE ŁEB XDDD

Ty napakuj łeb wiedzą a nie napompowałeś mięśnie XD
Argument siły tu nie zadziała iks de
Toż od kilku tygodni jojczysz tu, że zawiązała się koalicja przeciw Speed i jak najszybciej muszą ruszyć na APK.

Latałeś nawet za Kanarem, prosząc go, by rozpisał akcję na APK.
Łee łee Kanarku, przecież obiecałeś…

XDD

Teraz nagle muszą zostać spełnione warunki? XD
Skończ się ośmieszać, błagam
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Pudzian plemion zgłupiał
Już tak się mota, że to jest poezja. Powtarza po mnie i jednocześnie próbuje negować moje wpisy XD
Coś z cyklu jak nabić sobie guza, bez nabijania guza.
Inteligentny inaczej ale doceniam starania.
A teraz zmykam do domku i jeśli chcesz mięśniaku bym z Tobą rozmawiał zamiast Cię wyśmiewać, to czytaj uważnie moje wpisy a nie sobie połowę odpowiadasz. Jak chcesz tworzyć swoje historyjki, to książkę napisz. Jak wspominałem, chętnie kupię dwa egzemplarze
No tak, klasyczna zadyszka w przedbiegach.

Zmykaj zmykaj, jestem przyzwyczajony, że od 176 wymiękasz po kilku wpisach.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Toż od kilku tygodni jojczysz tu, że zawiązała się koalicja przeciw Speed i jak najszybciej muszą ruszyć na APK.

Latałeś nawet za Kanarem, prosząc go, by rozpisał akcję na APK.
Łee łee Kanarku, przecież obiecałeś…

XDD

Teraz nagle muszą zostać spełnione warunki? XD
Skończ się ośmieszać, błagam

Co? XDDDDDDD
@Kanarinios. podobno za Tobą latałem byś rozpisał akcje na aPK
On to napisał!
On to naprawdę napisał! XD XD XD

Chyba mięśnie pudzianowi plemion wyparły miejsce na mózg.

O warunkach pisałem dziś, ale ewidentnie masz problemy z czytaniem. Choć z pisaniem również, co już wczoraj zaprezentowałeś. Niby intelektualista a słoma z butów dalej wystaje i dalej muszę go uczyć:)

--

No tak, klasyczna zadyszka w przedbiegach.

Zmykaj zmykaj, jestem przyzwyczajony, że od 176 wymiękasz po kilku wpisach.

Na 176, to zrobiłem z Ciebie taki wiatrak, że mogłeś jedynie klęknąć i modlić się o łagodniejszy wymiar kary:)
Kogo próbujesz oszukać? Czy może próba pompowania mięśni jeszcze bardziej? Iks de

3 posty z rzędu walnął
Rozsierdzony
Znaczy zabolał merytoryczny pstryczek:)
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Co? XDDDDDDD
@Kanarinios. podobno za Tobą latałem byś rozpisał akcje na aPK
On to napisał!
On to naprawdę napisał! XD XD XD

Chyba mięśnie pudzianowi plemion wyparły miejsce na mózg.

O warunkach pisałem dziś, ale ewidentnie masz problemy z czytaniem. Choć z pisaniem również, co już wczoraj zaprezentowałeś. Niby intelektualista a słoma z butów dalej wystaje i dalej muszę go uczyć:)

--



Na 176, to zrobiłem z Ciebie taki wiatrak, że mogłeś jedynie klęknąć i modlić się o łagodniejszy wymiar kary:)
Kogo próbujesz oszukać? Czy może próba pompowania mięśni jeszcze bardziej? Iks de

3 posty z rzędu walnął
Rozsierdzony
Znaczy zabolał merytoryczny pstryczek:)
O proszę, niby zmykał a jednak wciąż lamentuje XD

Weź się chłopie zdecyduj, bo motasz się raz w jedną raz w drugą.
Zupełnie jak w analizach.

Raz błaga o rozpiske akcji na APK, zaraz twierdząc, że nic takiego nie było, a SPEED musi spełnić jakieś warunki XD

Raz stwierdza, że po kilku lepach ucieka z forum, żeby po pięciu minutach wrzucić następne pierdy.

Zdecydujesz się kiedyś na jedną wersję?

PS
Czy Kanar w końcu zareagował na twoje stękanie?
XDD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Ty w spid grasz ?

No nie sądzę, by SPEED tego chciało.
Przemeczi na świecie hmmm bodajże 182 jeśli się nie mylę, został w wyniku prowokacji złapany na tym, że chciał kretować na temat wojsk kolegów, żeby samemu uniknąć katas XD XD XD
Oczywiście mogę wkleić tą prowokacje bez problemu.

--

O proszę, niby zmykał a jednak wciąż lamentuje XD

Weź się chłopie zdecyduj, bo motasz się raz w jedną raz w drugą.
Zupełnie jak w analizach.

Raz błaga o rozpiske akcji na APK, zaraz twierdząc, że nic takiego nie było, a SPEED musi spełnić jakieś warunki XD

Raz stwierdza, że po kilku lepach ucieka z forum, żeby po pięciu minutach wrzucić następne pierdy.

Zdecydujesz się kiedyś na jedną wersję?

PS
Czy Kanar w końcu zareagował na twoje stękanie?
XDD

O miłe, że już teraz jedyne o co potrafisz się doczepić, to błagać, żebym już sobie poszedł XD
Szybko masz dość.

Co do tej wypowiedzi, to się nie odniosę, bo już raz Cię wyśmiałemm, drugi nie będę XD XD
Kłam ile wlezie, kłam, Twoje nerwy to uczta dla mych oczu he he

Jadę na obiad a teraz napisz - tak, uciekaj iks de

Pozwolę jednak sobie na drobną poradę. Wraz z mięśniami powinieneś robić postępy intelektualne. Same mięśnie hmmm cudu nie dokonają:)

Dałem Ci klapsa, następnym razem bardziej się postaraj:)
 
Do góry