Dyskusja o sytuacji na świecie 200

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Nie zgadzasz się
Po czym potwierdzasz moje słowa, że aPK jest przeszkodą i SPEED ich musi pojechać.
Skisnę
SPEED ma tylu ludzi chętnych do blaszki na tym świecie, że na pewno nie wezmą do siebie Witaczy.

Jednak Witam jest im bardzo potrzebne. Dlaczego?
Bo Snuffy bez problemu może się dogadać z koalicją południową na SPEEDY, żeby wyeliminować faworyta z którym w równym starciu nie będą mieli szans.
Zwłaszcza, że już pokazują pychę, a jak mówisz być może wpadnie im jeszcze sporo łatwych wiosek.

Co zatem powinno zrobić SPEED? Korzystając z pomocy Witam zniszczyć aPK, bez umawiania się z Witaczami na końcową wojnę. To pozwoli im ustawić się w pozycji, gdzie jeśli w końcowej wojnie by nawet mierzyli się z Witam, to ze startu w przewadze ~ 60:40
Nie zgadzam się z tym, że Speed zostanie pojechane. Nawet jeżeli odpuszczą całkiem ćwiartkę Witam, to zdobędą na Wygach tyle terenu, że z ich kadrami i potencjałem, w najgorszym przypadku znajdą się w finale.
Za moment będą mieli 25-30% świata, jak widzisz ten proces „pojechania ich”, zaraz po upadku Witam?
Scenariusz, o którym mówie, wnosi nieco kolorytu do całej rozgrywki. Wiem, że wolałbyś żeby rzucili wszystko - nie wykorzystali perspektywy darmowego rozwoju na Wygach, tylko natychmiast uderzyli w APK, by pomóc Witamom.

Ja nie jestem powiązany z żadnym z tych plemion, więc mogę wydawać obiektywne i niezależne opinie.
Ty zaś od lat otwarcie wspierasz i faworyzujesz Witam, więc w Twoich ocenach próżno szukać braku stronniczości.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Nie zgadzasz się
Po czym potwierdzasz moje słowa, że aPK jest przeszkodą i SPEED ich musi pojechać.
Skisnę
SPEED ma tylu ludzi chętnych do blaszki na tym świecie, że na pewno nie wezmą do siebie Witaczy.

Jednak Witam jest im bardzo potrzebne. Dlaczego?
Bo Snuffy bez problemu może się dogadać z koalicją południową na SPEEDY, żeby wyeliminować faworyta z którym w równym starciu nie będą mieli szans.
Zwłaszcza, że już pokazują pychę, a jak mówisz być może wpadnie im jeszcze sporo łatwych wiosek.

Co zatem powinno zrobić SPEED? Korzystając z pomocy Witam zniszczyć aPK, bez umawiania się z Witaczami na końcową wojnę. To pozwoli im ustawić się w pozycji, gdzie jeśli w końcowej wojnie by nawet mierzyli się z Witam, to ze startu w przewadze ~ 60:40
Pomyliłeś Speed z akcją humanitarną
Ja wiem ze tam niektóre chłopaki mają dobre serca ale otwierac sobie teraz front z APK kiedy cieplutko na dworzu i Wygi złorzecza ?
Weź mi nakreśl tę korzyść ale z perspekrywy gracza Speed a nie Witam
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.201
Nie zgadzam się z tym, że Speed zostanie pojechane. Nawet jeżeli odpuszczą całkiem ćwiartkę Witam, to zdobędą na Wygach tyle terenu, że z ich kadrami i potencjałem, w najgorszym przypadku znajdą się w finale.
Za moment będą mieli 25-30% świata, jak widzisz ten proces „pojechania ich”, zaraz po upadku Witam?
Scenariusz, o którym mówie, wnosi nieco kolorytu do całej rozgrywki. Wiem, że wolałbyś żeby rzucili wszystko - nie wykorzystali perspektywy darmowego rozwoju na Wygach, tylko natychmiast uderztli w APK, by pomóc Witamom.

Ja nie jestem powiązany z żadnym z tych plemion, więc mogę wydawać obiektywne i niezależne opinie.
Ty zaś od lat otwarcie wspierasz i faworyzujesz Witam, więc w Twoich ocenach próżno szukać braku stronniczości.

Przestań kłamać. Sympatyzuje nie oznacza, że jakkolwiek staram się im pomóc. Wręcz przeciwnie, ja mówieniem tu prawdy im szkodzę.
No tego jeszcze brakuje, żeby chłop z jUTRA mi zarzucał stronniczość.

Jeśli padnie Witam, to dojdzie do sytuacji w której SPEED na 100% będzie miało front z każdej możliwej strony. Nie piszę, że stanie się to za tydzień. Ale stanie się to na pewno przy takiej przewadze wrogów, że nie będą mieli szans się wybronić.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.201
Pomyliłeś Speed z akcją humanitarną
Ja wiem ze tam niektóre chłopaki mają dobre serca ale otwierac sobie teraz front z APK kiedy cieplutko na dworzu i Wygi złorzecza ?
Weź mi nakreśl tę korzyść ale z perspekrywy gracza Speed a nie Witam

A uczyli Cię w szkole czytać? Czy na bazarze świadectwo kupiłaś?
Napisałem pod jakimi warunkami ten front może się otworzyć.
To nie restauracja, nie czekaj na kelnera tylko cofnij się kilka postów i przeczytaj
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.201
Zresztą co Ty krecie @GreatKhaliS możesz wiedzieć.
Ty tylko patrzysz na mapę i nic nie widzisz, nie potrafisz wyciągnąć jednego prostego wniosku.
A ja nie tylko analizuję mapę, ale też to co dzieje się za kulisami.
Jeśli Brika i Snuffy razem prowadzili plemię a teraz non stop przesiadują razem na discordzie, to jak myślisz, będą ze sobą walczyć czy nie?
A jeśli szefem Dudu jest kumpel Briki bardzo dobry, to jak myślisz będą walczyć?

Idź się doucz konfederato, bo 5g pewnie Ci mózg wypaliło
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.201
Niby Black w ignore ale na każdej stronie aby same wypowiedzi do jego wypocin. Dziwię się że po tej hipokryzji z Witamami jeszcze ktoś mu coś odpowiada. I to jest też troszkę smutne bo nawet ignore nie pomaga czytać lepszej dyskusji <beczy>

Skończ płakać. Już zaczynasz ten lament co na 174? Zassałeś defa do trzeciej linii?
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
Zresztą co Ty krecie @GreatKhaliS możesz wiedzieć.
Ty tylko patrzysz na mapę i nic nie widzisz, nie potrafisz wyciągnąć jednego prostego wniosku.
A ja nie tylko analizuję mapę, ale też to co dzieje się za kulisami.
Jeśli Brika i Snuffy razem prowadzili plemię a teraz non stop przesiadują razem na discordzie, to jak myślisz, będą ze sobą walczyć czy nie?
A jeśli szefem Dudu jest kumpel Briki bardzo dobry, to jak myślisz będą walczyć?

Idź się doucz konfederato, bo 5g pewnie Ci mózg wypaliło
@Snuffy83 to niezły amant, nie zdziwię się jak tylko stara się uwieść Brike i nie ma to nic wspólnego z dyplomacją
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.201
@Snuffy83 pamiętaj znam każdy Twój ruch, nawet jak idziesz do kibla.

Będę pisał o Twoich dyplomatycznych podstępnych działaniach na bieżąco. Jeśli SPEED wyciągnie wnioski, to fajnie. Jeśli nie, też fajnie, będę miał się z kogo śmiać.
 
Do góry