Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
1.Tutaj kara też nie jest równa. Będę się pozytkowal tylko tym światem, ale sytuacja jest analogiczna do każdego tak na prawdę.

2.Liczby będą przykładowe, bo nie znam dokładnych liczb zbanowanych na plemię.

Przedstawię Ci teraz dzialanie kary czasowej.

Załóżmy, że każde plemię dostało ban na 25% swoich wiosek. Co to oznacza dla poszczególnych plemion z Topki?

Witam w głównym rozrachunku straci te 20% bo jest w centrum bite przez kilka plemion. Nie ma siły, wsie potrąca. Finalnie wychodzi kara adekwatna.

TI, nie straci ani jednej wsi, bo ma bezpieczne granicę. Na dobrą sprawę nawet nie zauważymy które konto bana dostalo. Ban czasowy kompletnie nic nie daje, Chłop wraca z banicji, wcina 20darm i melduje się w topce.


Głównym problemem jednak jest to, że drugi raz nie zbanuja nikogo już, skoro teraz screeny jak gość co 5minut (co do 10ms) napierdala fejki przez całą noc było za mało. To wątpię żeby się to miało zmieniać.


No ale i tak, nasze ustalenia tutaj mają w dupie, więc lepiej z takiej sytuacji bić szydera niż brać ją na poważnie. :D

Tak, kara nigdy nie będzie równa ale taki jest świat. Chyba nie sądzisz, że ktoś stworzył grę idealną?
 

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
985
ja nie byłem w radzie. Może mnie z kimś mylisz. Wstaw co masz na kogo i możemy pogadać, bo póki co to sobie piszesz losowe zdania i masz chyba nadzieję że cię zignoruję, nie wiem.

@AMOK X LUNDSTRAM prezesie, powiedz mi czy ja używałem tego oka saurona czy tylko ew. pytałem z ciekawości jak działa ten program bo mam ciekawość :)
Jedyne oko do którego miałeś dostęp to te twoje Kakaowe.
Jedynie prezes miał dostęp do oka SAURONA !
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.547
A widzisz. Tym się różnimy, że w Plemionach banujemy osoby oszukujące. Bez patrzenia na to ile mają wiosek, punktów, czy wydały na grę 0zł czy 100.000zł.
I bez pytania kogokolwiek o zgodę.
I żeby nie pisać n-ty raz tego samego, to pozwolę sobie zacytować to, co pisałem jakiś czas temu na Discordzie:

"Bany za skrypty/boty, tak jak za inne naruszenia gry, nakładamy codziennie od 18 lat. Nie według własnego uznania i pomysłu, ale wg ustalonej tabeli kar, żeby za podobne wykroczenia przysługiwała podobna kara. Dlaczego nagle wczoraj miałoby to ulec zmianie? Bany za nielegalne wspomagacze nakładaliśmy także przedwczoraj, tydzień temu i miesiąc temu.
Wczoraj jedynie devi dodali mechanizmy pozwalające na wyłapywanie paru kolejnych niedozwolonych narzędzi i poleciała hurtem nieco większa liczba banów niż na co dzień (i paradoksalnie Polska nie była tu wcale głównym beneficjentem). Ale nie ma żadnego powodu aby traktować te bany jako lepsze czy gorsze od tych które nakładaliśmy dzień wcześniej czy nakładamy dzisiaj."

Swoją drogą jakaś szybka metamorfoza wczoraj nastąpiła. Najpierw był wielki płacz, że jakieś bany attackable, to dramat, straszne i ludzie w 1 dzień stracą dorobek życia... a teraz się okazuje, że 5 dni bana (które obowiązuje od lat i które otrzymały wcześniej tysiące osób i nikomu to dotychczas nie przeszkadzało), to nie jest żadna kara tylko wakacje....
płakali to chyba tylko ci co tego bana dostali xD, ewentualnie ktoś kto nie dostał a ciśnie na bocie lamentował ze strachu że za duże te kary
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Tak, kara nigdy nie będzie równa ale taki jest świat. Chyba nie sądzisz, że ktoś stworzył grę idealną?

Kara może być. Wystarczy dać kasację konta na którym chociaż raz była odpalona maszynka.

To, że tego nie zrobią to już inna sprawa i jestem tego świadomy, co nie zmienia faktu, że taka kara jest adekwatna.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.149
A przypadkiem nie masz bota amiego do klinów z cofki ? Jeszcze pierdolił farmazony że to z Czech a sam go napisał i rozdawał w każdej ekipę w której grał :)
Wiesz, że 190 to nawet nie był świat gdzie kliny z cofki były możliwe? Nawet jeżeli ami taki ma, to po co miałbym go prosić o takie coś xD
Na 190 przygodę z botami i skryptami nielegalnymi miałem jak z krecikiem banowaliśmy ChChudes i to by było na tyle xd

A co do tego co mówiłeś o Sikorce, to tak. Zmodyfikowałem skrypt "Kaluklator Ataków" z biblioteki żeby można było dodać % prędkości wsparcia jako parametr do wyliczeń, po tym jak to zmieniłem to wysłałem autorowi skryptu oryginalnemu żeby zgłosił jako aktualizacja do skryptu i jeżeli dobrze pamiętam to chyba inny skrypt został zgłoszony z tą funkcją :p
Wszystko legalnie oczywiście :p
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
A widzisz. Tym się różnimy, że w Plemionach banujemy osoby oszukujące. Bez patrzenia na to ile mają wiosek, punktów, czy wydały na grę 0zł czy 100.000zł.
I bez pytania kogokolwiek o zgodę.
I żeby nie pisać n-ty raz tego samego, to pozwolę sobie zacytować to, co pisałem jakiś czas temu na Discordzie:

"Bany za skrypty/boty, tak jak za inne naruszenia gry, nakładamy codziennie od 18 lat. Nie według własnego uznania i pomysłu, ale wg ustalonej tabeli kar, żeby za podobne wykroczenia przysługiwała podobna kara. Dlaczego nagle wczoraj miałoby to ulec zmianie? Bany za nielegalne wspomagacze nakładaliśmy także przedwczoraj, tydzień temu i miesiąc temu.
Wczoraj jedynie devi dodali mechanizmy pozwalające na wyłapywanie paru kolejnych niedozwolonych narzędzi i poleciała hurtem nieco większa liczba banów niż na co dzień (i paradoksalnie Polska nie była tu wcale głównym beneficjentem). Ale nie ma żadnego powodu aby traktować te bany jako lepsze czy gorsze od tych które nakładaliśmy dzień wcześniej czy nakładamy dzisiaj."

Swoją drogą jakaś szybka metamorfoza wczoraj nastąpiła. Najpierw był wielki płacz, że jakieś bany attackable, to dramat, straszne i ludzie w 1 dzień stracą dorobek życia... a teraz się okazuje, że 5 dni bana (które obowiązuje od lat i które otrzymały wcześniej tysiące osób i nikomu to dotychczas nie przeszkadzało), to nie jest żadna kara tylko wakacje....
Kto niby tak płakał? Zbanowani? Aha

Te 5 dni bana to są wakacje i nic innego, totalnie się teraz zblazniliscie, ludzie za przejęcie darmy na start dostają dłuższe bany (mimo że słuszne!) niż ziomeczki za których bot gra <lol>
 

Trener Paweł

Miecznik
Wynik reakcji
121
Wiesz, że 190 to nawet nie był świat gdzie kliny z cofki były możliwe? Nawet jeżeli ami taki ma, to po co miałbym go prosić o takie coś xD
Na 190 przygodę z botami i skryptami nielegalnymi miałem jak z krecikiem banowaliśmy ChChudes i to by było na tyle xd

A co do tego co mówiłeś o Sikorce, to tak. Zmodyfikowałem skrypt "Kaluklator Ataków" z biblioteki żeby można było dodać % prędkości wsparcia jako parametr do wyliczeń, po tym jak to zmieniłem to wysłałem autorowi skryptu oryginalnemu żeby zgłosił jako aktualizacja do skryptu i jeżeli dobrze pamiętam to chyba inny skrypt został zgłoszony z tą funkcją :p
Wszystko legalnie oczywiście :p
Czyli jednak zrobiłeś coś nielegalnego ?
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
A widzisz. Tym się różnimy, że w Plemionach banujemy osoby oszukujące. Bez patrzenia na to ile mają wiosek, punktów, czy wydały na grę 0zł czy 100.000zł.
I bez pytania kogokolwiek o zgodę.
I żeby nie pisać n-ty raz tego samego, to pozwolę sobie zacytować to, co pisałem jakiś czas temu na Discordzie:

"Bany za skrypty/boty, tak jak za inne naruszenia gry, nakładamy codziennie od 18 lat. Nie według własnego uznania i pomysłu, ale wg ustalonej tabeli kar, żeby za podobne wykroczenia przysługiwała podobna kara. Dlaczego nagle wczoraj miałoby to ulec zmianie? Bany za nielegalne wspomagacze nakładaliśmy także przedwczoraj, tydzień temu i miesiąc temu.
Wczoraj jedynie devi dodali mechanizmy pozwalające na wyłapywanie paru kolejnych niedozwolonych narzędzi i poleciała hurtem nieco większa liczba banów niż na co dzień (i paradoksalnie Polska nie była tu wcale głównym beneficjentem). Ale nie ma żadnego powodu aby traktować te bany jako lepsze czy gorsze od tych które nakładaliśmy dzień wcześniej czy nakładamy dzisiaj."

Swoją drogą jakaś szybka metamorfoza wczoraj nastąpiła. Najpierw był wielki płacz, że jakieś bany attackable, to dramat, straszne i ludzie w 1 dzień stracą dorobek życia... a teraz się okazuje, że 5 dni bana (które obowiązuje od lat i które otrzymały wcześniej tysiące osób i nikomu to dotychczas nie przeszkadzało), to nie jest żadna kara tylko wakacje....

Coś tu się nie zgadza xd
Niemożliwe że codziennie od 18lat nakładacie bany za skrypty/boty skoro z roku na rok, ze świata na świat bociarzy jest coraz więcej.

Wygląda to jakby kary nie zniechęcały, a wręcz przeciwnie <lol>
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.149
Zmieniłeś kod skryptu który automatycznie stał się nielegalny
A ty myślisz debilu że jak wygląda proces tworzenia i zgłaszania skryptu do supportu xD?
Jesteś całkowitym clueless idiotom który próbuje jakoś zabłysnąć, na szczęście mam dzisiaj czas i mogę z tobą popisać ale jak chcesz świecić to się brokatem posyp łatwiej będzie
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Coś tu się nie zgadza xd
Niemożliwe że codziennie od 18lat nakładacie bany za skrypty/boty skoro z roku na rok, ze świata na świat bociarzy jest coraz więcej.

Wygląda to jakby kary nie zniechęcały, a wręcz przeciwnie <lol>
Co się dziwisz, jak karą za bocenie jest ban na 5 dni to to żadne ryzyko, a po nocach nie trzeba siedzieć.
 

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
985
A ty myślisz debilu że jak wygląda proces tworzenia i zgłaszania skryptu do supportu xD?
Jesteś całkowitym clueless idiotom który próbuje jakoś zabłysnąć, na szczęście mam dzisiaj czas i mogę z tobą popisać ale jak chcesz świecić to się brokatem posyp łatwiej będzie
mów po polsku co ty tutaj godosz.
 
Do góry